Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS triumfuje w sondażu. Takiej przewagi nie miał od lat

wybory

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 22:05:14

Takiej przewagi PiS nie miał nad PO od wielu lat. Prawo i Sprawiedliwość wyprzedziło Platformę Obywatelską i to aż o 6 punktów procentowych – wynika z najnowszego sondażu TNS Polska (...) Na PiS chce głosować aż 39 proc. respondentów, czyli tyle, ile w połowie września popierało Platformę. Na PO dziś chce głosować 33 proc. ankietowanych. Miejsce na podium utrzymało SLD z 9-proc. poparciem, a Ruch Palikota i PSL z 5 proc. znaleźli się na granicy progu wyborczego.

http://wiadomosci.dz...ial-od-lat.html

#2 ~smutny Donek~

~smutny Donek~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 22:09:05

Naród mądrzeje.Dołączona grafika

#3 ~Bye bye~

~Bye bye~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 22:16:10

Pogonimy Ryżego i Malinowego :D Upadek PO, to tylko kwestia czasu, jeszcze troche i poniżej 20 zjadą. A i w grudziadzu ludzie powiedzą DOŚĆ.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 22:45:02

Naród mądrzeje.Dołączona grafika

hehe...dobre, mądrość i PiS? i znowu wracać do tego co było i się nie sprawdziło?
Najlepszym rozwiązaniem byłoby wszystkich wyrzucić, ale niestety w naszym kraju nie ma elit politycznych, są łapserdaki dla których liczą się tylko pieniądze..i nieważne z jakiej partii, wszystkim chodzi o jedno... kasa!

#5 ~oko~

~oko~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 00:11:12

Bez paniki, to chwilowe. Ja w tym sondażu powiedziałem że nie idę głosować a teraz bym zgodnie z prawdą powiedział że zagłosuję antykaczo. Kacze rządy już były, nie chcę powtórki. Teraz K*** My - nie wiadomo w czym lepiej ale wiadomo że my!

#6 Boston

Boston

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2789 postów

Napisano 06 październik 2012 - 01:09:46

Gratuluję PiS-owi. Choć jestem ateistą więc mi daleko od PiS-u i głosuję na Stronnictwo Demokratyczne to jestem zadowolony , że wreszcie coś się zmieniło w sondażach.

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 08:17:06

do przodu

#8 ~intryz~

~intryz~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 10:15:48

Dołączona grafika

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 16:07:27

Rząd wiedział, że budowniczowie A2 zbankrutują

http://auto.dziennik...potach-dss.html

#10 Jorgi

Jorgi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 918 postów

Napisano 06 październik 2012 - 16:14:29

Dołączona grafika

Podobnie jak "Boston", nie jestem fanem PiS. Ale mimo to widzę jakis krok naprzód. Mam nadzieję, że i w Grudziądzu dojdzie do szerokiego porozumienia SLD-RP-SD + .... , i łącznie z PiS położą kres w nastepnych wyborach temu choremu układowi PO-WG w naszym mieście. Trzymam nadal kciuki :)

#11 ~wien~

~wien~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 17:12:07

To dobra wiadomość.Chociaż do wszelkich sondaży należy podchodzić ostrożnie.
Zawsze głosowałem za PiS.I powiem szczerze gówno mnie obchodzą jakieś hasła ideologiczne czy religijne.
(jestem wierzący, ale niech to zostanie w Świątyniach). Po prostu za rządów PiS żyło mi się lepiej.
Obniżono podatki, składkę zdrowotną,ceny były dużo niższe.Np.paliwo.Tylko, że wtedy mass media
zajmowały się np.wycofaniem ze szkół Ludzi Bezdomnych przez vice premiera Giertycha nazywając to zamachem na wolność
niż tym, że polska gospodarka jest w dobrym stanie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 17:26:26

("jestem wierzacy, ale niech to zostanie w Swiatyniach")
Taa... i niech tak pozostanie!

#13 ~prośba~

~prośba~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 18:07:19

Podobnie jak "Boston", nie jestem fanem PiS. Ale mimo to widzę jakis krok naprzód. Mam nadzieję, że i w Grudziądzu dojdzie do szerokiego porozumienia SLD-RP-SD + .... , i łącznie z PiS położą kres w nastepnych wyborach temu choremu układowi PO-WG w naszym mieście. Trzymam nadal kciuki :)

Panowie, na spory ideologiczne czas będziecie mieli po wyborach, pozabijajcie się nawet potem o to czy dać na kościół czy nie i inne bzdety. Na razie porozumcie się szerokim frontem żeby ten układ wysadzić z ratusza. Niech lewica SLD i RP z centrum SD pójdą razem, a z PiS niech się dogadają !!!

#14 Jorgi

Jorgi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 918 postów

Napisano 10 październik 2012 - 19:23:15

Jak widac zdaje się to być tendencją trwalszą niż jeden sondaż .

Dołączona grafika

Sondaż uliczny przeprowadzony został w dniach 02-09.10.2012 przez studentów nauk społecznych dla WYBORY.XAA.PL. Badanie przeprowadzone zostało metodą sondażu ulicznego na reprezentatywnej próbie losowo-kwotowej 1500 osób, z uwzględnieniem cech demograficznych i podziału terytorialnego (wg GUS). Błąd oszacowania wynosi 2 procent.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 09:33:45

Dołączona grafika

SLD-RP-SD to koalicja postkomunistyczna i Ty proponujesz dla Grudziądza takie rozwiązanie.Powinineś sę wstydzić .Dość już mam post- PZPR-owców z PO SLD,SD,i PiS-u.

#16 Jorgi

Jorgi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 918 postów

Napisano 11 październik 2012 - 09:56:19

SLD-RP-SD to koalicja postkomunistyczna i Ty proponujesz dla Grudziądza takie rozwiązanie.Powinineś sę wstydzić .Dość już mam post- PZPR-owców z PO SLD,SD,i PiS-u.

Nie uważam taką ewentualną koalicję stricte za "postkomunistyczną". Nie wstydzę się swojego swiatopoglądu. Tzw post PZPR są wszędzie, a na ewentualnych listach wyborczych takiej koalicji zagłosuje na osoby z młodszego pokolenia, które z "komuną" nie mieli do czynienia, chyba że pieluchy.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 10:23:22

Nie uważam taką ewentualną koalicję stricte za "postkomunistyczną". Nie wstydzę się swojego swiatopoglądu. Tzw post PZPR są wszędzie, a na ewentualnych listach wyborczych takiej koalicji zagłosuje na osoby z młodszego pokolenia, które z "komuną" nie mieli do czynienia, chyba że pieluchy.

Jorgi ty chyba wywodzisz się z rodziny PZPR-owskiej -bo tak ci wszystko jedno -ale pod warunkiem że władzę będą mieli komuchy.

#18 Jorgi

Jorgi

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 918 postów

Napisano 11 październik 2012 - 11:00:16

Jorgi ty chyba wywodzisz się z rodziny PZPR-owskiej -bo tak ci wszystko jedno -ale pod warunkiem że władzę będą mieli komuchy.

Połowicznie. Dokładnie jakoś tak sie ułożyło, że połowa rodziny działała w PZPR (nie nawidzili kacapów) , a druga w opozycji do systemu. Ale nawet ci, którzy sympatyzowali z PZPR, nie byli komunistami. Wierzyli, że budując socjalizm (nie komunizm), budują lepsze jutro (jak zapewne wielu)- nie byli bezkrytyczni i czasami płacili za to. Ja podobnie- mam ciągoty w stronę socjaldemokracji, (nie komunizmu). Niestety dla sprej większości socjalizm czy socjaldemokracja jest tym samym co komunizm. Nie uznaje komunizmu i czasami boli jak ktoś, gdy słyszy "socjalista", nazywa mnie "komuchem". Moge być czerwonym, lewakiem, lewusem czy co tam kto woli. Ale na pewno nie komunistą czy komuchem :angry:

#19 BASIOR

BASIOR

In Hoc Signo Vinces

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3395 postów

Napisano 11 październik 2012 - 11:16:05

PIS rządził .
Mógł zrobić wszystko, dosłownie i w przenośni.
Miał swojego prezydenta a także większość w sejmie.
Wszystko spieprzył, a dziś opowiada bajki dla ludzi z ulotna pamięcią.
PIS dla PO a PO dla PIS. Tak to działa i kołuje ludzi.
Rządzi WSI i SB w postaci ich oficerów prowadzących z ich wiedzą na temat kompromitujących treści z ich teczek.
A nimi strategiczni partnerzy z CIA, GRU, BND, MOSAD.
Polska jako Państwo jest żywym trupem, właśnie trwa ustalanie menu na stypę przez naszych "przyjaciół"....
Uratować może nas jedynie BÓG, poprzez kataklizm który zniszczy plany rozbiorowe naszych wrogów,
a nas jako Naród ZJEDNOCZY i zmusi do działania w imię śmiertelnego zagrożenia.
Tak to oceniam, aczkolwiek nie zgłaszam pretensji do uznawania mojej oceny jako jedynej i nieomylnej.
Smuci mnie tylko ,że moi rodacy dali się doprowadzić do takiego stanu emocjonalnego,że cieszą się, że mogą
wybierać między dżumą a cholerą.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2012 - 11:54:04

PO już nie istnieje. ludzie na nich nigdy więcej nie zagłosują. Ciekawi mnie tylko gdzie wtedy Ci wszyscy z PO się podzieją. Jak zmieniąswoje poglądy i do kogo zapukają do drzwi, aby ich przyjęli.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych