Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS poprze komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale we wszystkich środowiskach!


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 20:28:06

Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza: ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani światowa czy europejska sława nikogo nie uchroni przed odpowiedzialnością za zbrodnie pedofilii.

Czy chcemy także ocalić polskość, nasze wartości, naszą tradycję? Jest w Polsce sporo takich, którzy by chcieli to zniszczyć. Jesteśmy w stanie obronić to wszystko, na co składa się polska tradycja narodowa, nasza godność, tożsamość!

— zaznaczył Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Łodzi.

Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat walki z pedofilią. Zwrócił uwagę na zachowanie opozycji podczas prac Sejmu nad projektem zaostrzającym kary za pedofilię.

My jesteśmy w większości katolikami i popieramy Kościół, ale to oczywiście nie oznacza, że chcemy tolerować jakąkolwiek patologię w Kościele. Co do tego nie może być żadnej wątpliwości.

Tylko, że teraz toczy się gra, w której bezczelność i hipokryzja przekracza wszelkie granice. Próbuje się wmówić, że to my, formacja, która już od kilkunastu lat walczy o zaostrzenie tego wszystkiemu, co ma służyć zatrzymaniu pedofilii, że ta formacja jest za to odpowiedzialna. I to w Kościele, tak jakbyśmy to my kontrolowali Kościół. To jest kłamstwo.

Byli tacy i są tacy, którzy bronili pedofilii. Wczoraj w Sejmie to było wykazywane. To jest przede wszystkim PO i jej sojusznicy.

Wczoraj próbowali zerwać obrady, doprowadzić do tego, żeby nie było kworum, awanturowali się przez cały czas, wypuszczali swoich harcowników.

Nie poparli tej ustawy i żadne ich deklaracje niczego tutaj nie są w stanie zmienić. Oni się zasłaniają komisją ds. zbadania pedofilii w Kościele.

Otóż chcę wyraźnie powiedzieć – PiS jest gotowe poprzeć komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale nie tylko w Kościele, tylko we wszystkich środowiskach! Można powiedzieć, że jest wiele środowisk „specjalnej troski” pod tym względem. Trzeba wszędzie te sprawy wyjaśnić - powiedział

as

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 12:40:58

Nie ma tyle mydła

Czego nie rozumiesz ? - Pis to kościół a kościół to pis, dlatego chronią i usprawiedliwiają pedofilii jak tylko się da. Morawiecki, Duda, Bielan, Girzyński itd. to nic innego jako księża, przebrani w garniturki z krawacikami. Od października 2014 Polską rządzi kościół, czy to się komuś podoba czy nie. 

  ps 

Nie ma księży pedofilów odsiadujących kary, bo po prostu sprawy są tuszowane przez kościół/pis a pedofile wysyłani do innych parafii zamiast siedzieć w więzieniu. Pedofil murarz, nauczyciel czy tokarz od razu trafiają do więzienia, ksiądz pedofil zaś jest bezkarny dzięki zasadzie : pis to kościół a kościół to pis#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 13:16:23

Owszem to racja, sprawy są tuszowane Ale nie tylko przez pis. Napisz ile pedofilii księży, zamknęli PO i wcześniej SLD

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 13:19:52 

Czego nie rozumiesz ? - Pis to kościół a kościół to pis, dlatego chronią i usprawiedliwiają pedofilii jak tylko się da. Morawiecki, Duda, Bielan, Girzyński itd. to nic innego jako księża, przebrani w garniturki z krawacikami. Od października 2014 Polską rządzi kościół, czy to się komuś podoba czy nie. 

  ps 

Nie ma księży pedofilów odsiadujących kary, bo po prostu sprawy są tuszowane przez kościół/pis a pedofile wysyłani do innych parafii zamiast siedzieć w więzieniu. Pedofil murarz, nauczyciel czy tokarz od razu trafiają do więzienia, ksiądz pedofil zaś jest bezkarny dzięki zasadzie : pis to kościół a kościół to pis

 

z ttym karaniem to prawda...kazdy inny czlowiek jest za pedofilie karany...ksieza nie,bo od setek lat wpajano prostym ludziom dogmat typu-ja jestem przedstawicielem boga na ziemi heeh sami sobie przyznali to prawo i karali nawet smiercia tych ktorzy im sie przeciwstawiali...dzisiaj tez ich p[rawo nie rusza...do wiezienia z nimi!!!!obudzcie sie ludzie!!!!to przestepcy i ludzie jak kazdy inny czlowiek

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych