Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS poprze komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale we wszystkich środowiskach!


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 20:09:36

Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza: ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani światowa czy europejska sława nikogo nie uchroni przed odpowiedzialnością za zbrodnie pedofilii.

Czy chcemy także ocalić polskość, nasze wartości, naszą tradycję? Jest w Polsce sporo takich, którzy by chcieli to zniszczyć. Jesteśmy w stanie obronić to wszystko, na co składa się polska tradycja narodowa, nasza godność, tożsamość!

— zaznaczył Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Łodzi.

Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat walki z pedofilią. Zwrócił uwagę na zachowanie opozycji podczas prac Sejmu nad projektem zaostrzającym kary za pedofilię.

My jesteśmy w większości katolikami i popieramy Kościół, ale to oczywiście nie oznacza, że chcemy tolerować jakąkolwiek patologię w Kościele. Co do tego nie może być żadnej wątpliwości.

Tylko, że teraz toczy się gra, w której bezczelność i hipokryzja przekracza wszelkie granice. Próbuje się wmówić, że to my, formacja, która już od kilkunastu lat walczy o zaostrzenie tego wszystkiemu, co ma służyć zatrzymaniu pedofilii, że ta formacja jest za to odpowiedzialna. I to w Kościele, tak jakbyśmy to my kontrolowali Kościół. To jest kłamstwo.

Byli tacy i są tacy, którzy bronili pedofilii. Wczoraj w Sejmie to było wykazywane. To jest przede wszystkim PO i jej sojusznicy.

Wczoraj próbowali zerwać obrady, doprowadzić do tego, żeby nie było kworum, awanturowali się przez cały czas, wypuszczali swoich harcowników.

Nie poparli tej ustawy i żadne ich deklaracje niczego tutaj nie są w stanie zmienić. Oni się zasłaniają komisją ds. zbadania pedofilii w Kościele.

Otóż chcę wyraźnie powiedzieć – PiS jest gotowe poprzeć komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale nie tylko w Kościele, tylko we wszystkich środowiskach! Można powiedzieć, że jest wiele środowisk „specjalnej troski” pod tym względem. Trzeba wszędzie te sprawy wyjaśnić - powiedział

as

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 08:37:01

Robienie porządku z pedofilami wśród księży jest pilnie potrzebne, ale znacznie więcej jest ich wśród nauczycieli, instruktorów, trenerów a już na pewno w środowisku artystów .

Dlaczego o tym opozycja nie chce mówić??? To już nie po linii POlitycznej??? Czas na natychmiastową emisje w TVP filmu S. Latmowskiego "Pedofile" bo dotąd nie ujrzał światła dziennego.

   Tu dopiero oczy się ludziom otworzą!

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 08:56:00

Baju, baju będziem w raju. Człowieku mijasz się z prawdą.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych