Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS poprze komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale we wszystkich środowiskach!


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 19:23:56

PiS poprze komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale we wszystkich środowiskach!

Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza: ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani światowa czy europejska sława nikogo nie uchroni przed odpowiedzialnością za zbrodnie pedofilii.

Czy chcemy także ocalić polskość, nasze wartości, naszą tradycję? Jest w Polsce sporo takich, którzy by chcieli to zniszczyć. My jesteśmy w stanie to obronić. Jesteśmy w stanie obronić to wszystko, na co składa się polska tradycja narodowa, nasza godność, tożsamość!

— zaznaczył Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Łodzi.

Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat walki z pedofilią.

My jesteśmy w większości katolikami i popieramy Kościół, ale to oczywiście nie oznacza, że chcemy tolerować jakąkolwiek patologię w Kościele. Co do tego nie może być żadnej wątpliwości.

Tylko, że teraz toczy się gra, w której bezczelność i hipokryzja przekracza wszelkie granice. Próbuje się wmówić, że to my, formacja, która już od kilkunastu lat walczy o zaostrzenie tego wszystkiemu, co ma służyć zatrzymaniu pedofilii, że ta formacja jest za to odpowiedzialna. I to w Kościele, tak jakbyśmy to my kontrolowali Kościół. To jest kłamstwo.

Byli tacy i są tacy, którzy bronili pedofilii. Wczoraj w Sejmie to było wykazywane. To jest przede wszystkim PO i jej sojusznicy

— mówił. Zwrócił uwagę na zachowanie opozycji podczas prac Sejmu nad projektem zaostrzającym kary za pedofilię.

Wczoraj próbowali zerwać obrady, doprowadzić do tego, żeby nie było kworum, awanturowali się przez cały czas, wypuszczali swoich harcowników.

Nie poparli tej ustawy i żadne ich deklaracje niczego tutaj nie są w stanie zmienić.

Oni się zasłaniają komisją ds. zbadania pedofilii w Kościele.

Otóż chcę wyraźnie powiedzieć – PiS jest gotowe poprzeć komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale nie tylko w Kościele, tylko we wszystkich środowiskach! Można powiedzieć, że jest wiele środowisk „specjalnej troski” pod tym względem. Trzeba wszędzie te sprawy wyjaśnić.

— powiedział.

as

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 07:57:35

Robienie porządku z pedofilami wśród księży jest pilnie potrzebne, ale znacznie więcej jest ich wśród nauczycieli, instruktorów, trenerów a już na pewno w środowisku artystów . Dlaczego o tym opozycja nie chce mówić??? To już nie po linii POlitycznej??? Czas na natychmiastową emisje w TVP filmu S. Latmowskiego "Pedofile" bo dotąd nie ujrzał światła dziennego.

   Tu dopiero oczy się ludziom otworzą!

 #3 ~Ić w PiSdu~

~Ić w PiSdu~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 14:15:55

Wybaczcie znów moja choroba daje znać o sobie mój specjalista dobrał mi złe leki lecę do kościoła pomodlić się o zdrowie.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych