Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS poprze komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale we wszystkich środowiskach!


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 19:19:44

PiS poprze komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale we wszystkich środowiskach!

Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza: ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani światowa czy europejska sława nikogo nie uchroni przed odpowiedzialnością za zbrodnie pedofilii.

Czy chcemy także ocalić polskość, nasze wartości, naszą tradycję? Jest w Polsce sporo takich, którzy by chcieli to zniszczyć. My jesteśmy w stanie to obronić. Jesteśmy w stanie obronić to wszystko, na co składa się polska tradycja narodowa, nasza godność, tożsamość!

— zaznaczył Jarosław Kaczyński podczas konwencji w Łodzi.

Jarosław Kaczyński wypowiedział się na temat walki z pedofilią.

My jesteśmy w większości katolikami i popieramy Kościół, ale to oczywiście nie oznacza, że chcemy tolerować jakąkolwiek patologię w Kościele. Co do tego nie może być żadnej wątpliwości.

Tylko, że teraz toczy się gra, w której bezczelność i hipokryzja przekracza wszelkie granice. Próbuje się wmówić, że to my, formacja, która już od kilkunastu lat walczy o zaostrzenie tego wszystkiemu, co ma służyć zatrzymaniu pedofilii, że ta formacja jest za to odpowiedzialna. I to w Kościele, tak jakbyśmy to my kontrolowali Kościół. To jest kłamstwo.

Byli tacy i są tacy, którzy bronili pedofilii. Wczoraj w Sejmie to było wykazywane. To jest przede wszystkim PO i jej sojusznicy

— mówił. Zwrócił uwagę na zachowanie opozycji podczas prac Sejmu nad projektem zaostrzającym kary za pedofilię.

Wczoraj próbowali zerwać obrady, doprowadzić do tego, żeby nie było kworum, awanturowali się przez cały czas, wypuszczali swoich harcowników.

Nie poparli tej ustawy i żadne ich deklaracje niczego tutaj nie są w stanie zmienić. Oni się zasłaniają komisją ds. zbadania pedofilii w Kościele.

Otóż chcę wyraźnie powiedzieć – PiS jest gotowe poprzeć komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale nie tylko w Kościele, tylko we wszystkich środowiskach! Można powiedzieć, że jest wiele środowisk „specjalnej troski” pod tym względem. Trzeba wszędzie te sprawy wyjaśnić

— powiedział.

as

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 20:44:22

Karabin czy pistolet dziecko z toruńskiej

#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 23:06:51

Mam pytanie. Pedofile niewątpliwie są mniejszością seksualną. Dlaczego nie dołączą do znanego ruchu mniejszości, przecież by tam świetnie pasowali? Byłoby wtedy LGBT+P, czy jakoś tak.

 #4 ~czytelnik~

~czytelnik~
 • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 00:06:07

                       Czy niebieska tasiemka naprawdę myśli,
 
       że zagłuszy prawdę o zbrodni w Kościele, katolickim z nazwy?
 

 #5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 06:43:48

Mam pytanie. Pedofile niewątpliwie są mniejszością seksualną. Dlaczego nie dołączą do znanego ruchu mniejszości, przecież by tam świetnie pasowali? Byłoby wtedy LGBT+P, czy jakoś tak.

Bo jak by to wyglądało np taki ksiądz który prawi że facet z facetem beee a później na takiej paradzie wchodzi w sline trzymając się za ręce z facetem .Utraciła by wiarygodność bo godność zgubiła już dawno .Pedofilia była ,jest i będzie to nie jest odurzające tylko odurzające jest fakt że u ludzi którzy mówią nakazują i twierdzą jak mam żyć a sami tuszuja i udają że nic się nie stało .

#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 08:03:38

Setki artykułów ,tysiące zdań na temat filmu a niektórzy nadal nie rozumieją o co chodzi .Beton nad betonem ? Czy celowo działanie

#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 08:17:47

Tak sie Rychu/ glazurniku z Rypina starałeś, tyle trudu, dziesiątki tematów, tysiące zdań nasmarowałeś o pedofilach w kościele ( na innych forach też) a tu "beton" pisze o zwyrodnialcach w innych grupach. Tylko sie trollu nie POrycz.#8 ~wiem~

~wiem~
 • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 08:30:53

Przecież to wszyscy totalsi krzyczą teraz o POwołanie komisji d/s. pedofilii w kościele. Zastanawia tylko dlaczego tylko w kościele i dlaczego oni kiedy rządzili aż przez 8 lat takowej nie POwołali. Czyżby wtedy to zjawisko nie istniało? Obłuda i cynizm na każdym kroku.

Bo kościół powinien być PONAD !!!! co nie zwalnia od odpowiedzialności pozostałych pedofili. Pedofilia jest zbrodnią która okalecza na całe życie.#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 09:16:03

Przecież to co skrzeczał wczoraj kurdupel z Nowogrodzkiej to pic na wodę. Typowe pisowskie działanie by nie pociągnąć czarno sukienkowych zbrodniarzy - pedofilii do odpowiedzialności. Komisja której chce gnom zajmowałaby się wszystkim tylko nie klechami. Pewnie na jej czele postawił by kogoś w rodzaju "ciumka", tow. Piotrowicza. Ciekawe dlaczego w skrzeczeniu kurdupla nie było ani słowa o karaniu hierarchów Kościoła, którzy ukrywali zbrodniarzy w sutannach i tuszowali ich zbrodnie na dzieciach? 

Po co totalna szujo tak mącisz i perfidnie kłamiesz? Masz jakieś schizofreniczne wizje. Co chcesz tym osiągnąć?

"Prawo i Sprawiedliwość jednoznacznie stwierdza: ani purpura, ani Nobel, ani Oscar, ani światowa czy europejska sława nikogo nie uchroni przed odpowiedzialnością za zbrodnie pedofilii.{...}

Byli tacy i są tacy, którzy bronili pedofilii. {...}To jest przede wszystkim PO i jej sojusznicy.


Wczoraj próbowali zerwać obrady, doprowadzić do tego, żeby nie było kworum, awanturowali się, wypuszczali swoich harcowników. Oni się zasłaniają komisją ds. zbadania pedofilii w Kościele.

Otóż chcę wyraźnie powiedzieć – PiS jest gotowe poprzeć komisję, która będzie badać sprawy pedofilii, ale nie tylko w Kościele, tylko we wszystkich środowiskach! Można powiedzieć, że jest wiele środowisk „specjalnej troski” pod tym względem. Trzeba wszędzie te sprawy wyjaśnić "- powiedział prezes PiS.#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 10:40:33

W prasie , m.in. w Gazecie Pomorskiej opisywano przypadki pedofilii jak nie instruktora harcerstwa to trenera w klubie pilkarskim był też opiekun w domu dziecka (!!!!!!) . A film "Pedofile" Latkowskiego naruszył święte środowisko celebrytów i ujawnił m.in. znanych powszechnie artystów i inne bardzo znane postacie . Ktoś film zablokował , juz kilkanaście lat czekamy na emisję.

 #11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 11:14:23

Ale jak sam napisałeś konstytucja mówi "o rozdziale kościoła od państwa". A, że PIS walczy z pedofilią, to chyba wiesz i widzisz ... wprowadził rejestr pedofilów, wczoraj zaostrzył kary dla tych przestępców. Co zrobiła PO? Była przeciwna rejestrowi, skróciła czas przedawnienia z 10 lat do 5ciu lat, wczoraj ... wyszła i nie głosowała za zaostrzeniem kar, a wcześniej broniła pedofila Polańskiego. To kto broni pedofilów? Wynika z tego, że PO.

No i co wprowadził i gdzie są księża oraz osoby duchowne z wyrokem sądowym ? Nie zamieścili się na liście czy o co chodzi .Tym samym sam sobie zaprzeczasz że walczą a nie walczą to jak to jest ? Walczą słowem a nie czynem?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych