Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS nie poparł Harendy na Burmistrza Barcina!

748 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:44:41

Jest cienki jak barszcz. Radny niemowa, bez pomysłu, zmarnowane cztery lata, nie ma pojęcia o niczym. Myśli że jak sam z żoną rozpisuje się na tym forum to wygra. Myślę, że rację ma ten który napisał iż czuje już przegraną i dlatego coraz bardziej zajadle atakuje konkurencję.

Czy myślisz, ze pan Harenda nie ma zwolenników, którzy stają w jego obronie?A spiralę nienawiści rozkręciliście Wy jego przeciwnicy, bo myśleliście, że będziecie go obrażać a ktoś to spokojnie będzie czytał i się was przestraszy.Przy okazji innych wpisów już nie macie argumentów, to wymyśliliście poparcie PIS. I znowu rozczarowanie. Poradzimy sobie z Wami przy urnach. Ludzie nie lubią chamstwa.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:47:38

Przepraszam ale ja już nic nie rozumiem, to pan Harenda nie ma poparcia PIS? 

Chyba mało co rozumiesz.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:34:04

Pan Antosik popiera Pana Harendę to widać na radach.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:39:57

Panie Harenda ja mieszkam w pańskim okręgu wyborczym na radnego. Z przykrością muszę stwierdzić, że nic Pan dla nas nie zrobił. Dowiedziałem się ostatnio, że nawet w sprawie parkingu przy Lotników 15 był Pan nieskuteczny i projekt przepadł. Swą bezradność próbuje Pan przykryć agresją. Prowadzi Pan wyłącznie negatywną kampanię obrażając konkurentów. Niech się Pan wstydzi. 

O jakiś przeciwnik aktywny na forum podszył się pod mieszkańca okręgu wyborczego Pana Harendy. Nie to jest słabe. A parking będzie po wygranych wyborach pana Harendy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:42:29

Ani PiS, nawet Antosik nie chciał firmować Harendy, założył własny komitet wyborczy. Koniec pieśni!

Dla ciebie Pan Antosik i nie wypowiadaj się za kogoś,bo nikt do tego cię nie upoważnił.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:56:50

I po co ta agresja i te nerwy? Zabolało? Prawda w oczy kole.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 08:01:25

A parking będzie po wygranych wyborach pana Harendy.

Nie wiem czy doczekam ;0

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 08:19:15

I po co ta agresja i te nerwy? Zabolało? Prawda w oczy kole.

Agresją i chamstwem wyróżniają się przeciwnicy Pana Harendy. Ja zawsze jestem merytoryczny i trafiam w sedno. A wy wymyślacie kolejne zaczepki, ale bez rezultatu. Trochę przynajmniej trzeba pomyśleć

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 08:22:45

Nie wiem czy doczekam ;0

O ktoś się nazwał zerem, trafne nazewnictwo

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 08:57:09

Agresją i chamstwem wyróżniają się przeciwnicy Pana Harendy. Ja zawsze jestem merytoryczny i trafiam w sedno. A wy wymyślacie kolejne zaczepki, ale bez rezultatu. Trochę przynajmniej trzeba pomyśleć

myśl chłopie, myśl i przestań się ośmieszać, myślisz , że tobie ( specjalnie przez małe t) wolno obrażać innych i pisać bzdury? ale o Tobie już nie.

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:01:14

Panie Harenda ja mieszkam w pańskim okręgu wyborczym na radnego. Z przykrością muszę stwierdzić, że nic Pan dla nas nie zrobił. Dowiedziałem się ostatnio, że nawet w sprawie parkingu przy Lotników 15 był Pan nieskuteczny i projekt przepadł. Swą bezradność próbuje Pan przykryć agresją. Prowadzi Pan wyłącznie negatywną kampanię obrażając konkurentów. Niech się Pan wstydzi. 

nic nie robił przez 4 lata , to teraz myśli , że hejtując wygra wybory. wstyd!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:10:21

to wy hejtujecie Pana Harendę i zdziwiliście się,że ktoś lepszy merytorycznie i pod każdym innym względem od was stanie po Jego stronie. Przecież zerem ktoś się sam nazwał, więc o co te pretensje. Widocznie macie takich w swoich szeregach.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:17:25

nic nie robił przez 4 lata , to teraz myśli , że hejtując wygra wybory. wstyd!!!wstyd!!!!!!!

A ty co zrobiłeś przez 4 lata. Chwaliłeś burmistrza aż chciało się ż.....ć i bezwiednie podnosiłeś rękę na jego komendę? WSTYD!!!!!

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:18:59

to wy hejtujecie Pana Harendę i zdziwiliście się,że ktoś lepszy merytorycznie i pod każdym innym względem od was stanie po Jego stronie. Przecież zerem ktoś się sam nazwał, więc o co te pretensje. Widocznie macie takich w swoich szeregach.

weź się nie ośmieszaj!!! wstyd

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:56:38

weź się nie ośmieszaj!!! wstyd

i co tylko tyle wstydzie? słabo. Już się nie powtarzaj, bo ta słabizna źle wygląda.

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 11:00:15

A ty co zrobiłeś przez 4 lata. Chwaliłeś burmistrza aż chciało się ż.....ć i bezwiednie podnosiłeś rękę na jego komendę? WSTYD!!!!!

przestań wmawiać ludziom bzdury! jak chcesz rządzić sam to wyspa bezludna będzie dla Ciebie dobrym miejscem. w społeczeństwie jest inaczej. trzeba dogadywać się i iść na kompromisy. nie wiem czy wiesz o czym mówię , bo to trudny temat.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 11:39:08

przestań wmawiać ludziom bzdury! jak chcesz rządzić sam to wyspa bezludna będzie dla Ciebie dobrym miejscem. w społeczeństwie jest inaczej. trzeba dogadywać się i iść na kompromisy. nie wiem czy wiesz o czym mówię , bo to trudny temat.

Pan Harenda nie będzie rządził sam i nie będzie butny i zarozumiały, a to jest znamienne dla dzisiejszej władzy. Kompromisy? dogadywanie się? i kto to mówi.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 11:42:48

Pan Harenda nie będzie rządził sam i nie będzie butny i zarozumiały, a to jest znamienne dla dzisiejszej władzy. Kompromisy? dogadywanie się? i kto to mówi.

No właśnie proszę mi przypomnieć ,czyje to ulubione powiedzenie  13:2 Chyba pana burmistrza

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:47:54

No właśnie proszę mi przypomnieć ,czyje to ulubione powiedzenie  13:2 Chyba pana burmistrza

no właśnie, 13 to chyba zdecydowanie więcej niż 2.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 12:52:52

no właśnie, 13 to chyba zdecydowanie więcej niż 2.

Krzysiu z tej partii, gdzie 27:1 to oznacza zwycięstwo :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych