Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS nie poparł Harendy na Burmistrza Barcina!

776 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 14:38:33

Sam sobie da radę bo mocny jest i nikt mu nie będzie dyktował co ma robić. To widać, słychać i czuć.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 15:27:39

Jest cienki jak barszcz. Radny niemowa, bez pomysłu, zmarnowane cztery lata, nie ma pojęcia o niczym. Myśli że jak sam z żoną rozpisuje się na tym forum to wygra. Myślę, że rację ma ten który napisał iż czuje już przegraną i dlatego coraz bardziej zajadle atakuje konkurencję.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 16:04:02

Jest cienki jak barszcz. Radny niemowa, bez pomysłu, zmarnowane cztery lata, nie ma pojęcia o niczym. Myśli że jak sam z żoną rozpisuje się na tym forum to wygra. Myślę, że rację ma ten który napisał iż czuje już przegraną i dlatego coraz bardziej zajadle atakuje konkurencję.

Zgadzam się z tobą,wie że przegra i dlatego jest taki agresywny.Zawsze miałem go za miłego i w porządku gościa a to taki burak.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 16:09:10

Zgadzam się z tobą,wie że przegra i dlatego jest taki agresywny.Zawsze miałem go za miłego i w porządku gościa a to taki burak.

co Ty mówisz panisko, zobacz plakat wyborczy :)))

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 18:15:02

PiS nie ładuje się w poparcie kandydatów bez szans, najmniejszych szans na wygraną.

#6 ~dlaczego~

~dlaczego~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 18:39:01

dobra ale tak powaznie to o co chodzi z tym poparciem dlaczego Krzysiu go nie dostał?

#7 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 18:59:18

Bo właśnie bo kiepski jest!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 19:05:36

A może to dobrze, że PIS go nie poparł. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 19:15:37

Się z głupot wystrzelał i mu rura mięknie

#10 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 19:17:03

A rozumiem Krzysiu, że PiS nie jest godzien aby udzielić Tobie poparcia. Prosiłeś, błagałeś, skamlałeś, groziłeś, trzaskałeś drzwiami, kombinowałeś i w końcu nie byli godni. To w Twoim stylu. Tfu, tfu przecież Ty styku nie masz.

#11 ~Antoni L~

~Antoni L~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 20:34:30

Przepraszam ale ja już nic nie rozumiem, to pan Harenda nie ma poparcia PIS? 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:20:39

już trole się obudziły, a Peziak skąd się wywodzi czy nie z PZPR/SLD?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:24:10

A rozumiem Krzysiu, że PiS nie jest godzien aby udzielić Tobie poparcia. Prosiłeś, błagałeś, skamlałeś, groziłeś, trzaskałeś drzwiami, kombinowałeś i w końcu nie byli godni. To w Twoim stylu. Tfu, tfu przecież Ty styku nie masz.

Byłaś przy tym, że tak jesteś zorientowana? to się nazywa szpiegostwo. Oj przeciwnicy posuwają się do takich obrzydliwych rzeczy?

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:27:03

Ma poparcie większości społeczeństwa ,a więc PIS i innych partii!!!!!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:32:26

Bo właśnie bo kiepski jest!

Kiepski to jest obecny, droga

Widocznie słabo szparę prezesowi nadstawiał :D :D :D

Cieszę się że takie prymitywy jak ty dokonują wpisów, bo to może oznaczać jacy ludzie popierają obecnego burmistrza. 

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:44:41

Czy myślisz, ze pan Harenda nie ma zwolenników, którzy stają w jego obronie?A spiralę nienawiści rozkręciliście Wy jego przeciwnicy, bo myśleliście, że będziecie go obrażać a ktoś to spokojnie będzie czytał i się was przestraszy.Przy okazji innych wpisów już nie macie argumentów, to wymyśliliście poparcie PIS. I znowu rozczarowanie. Poradzimy sobie z Wami przy urnach. Ludzie nie lubią chamstwa.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:47:38

Chyba mało co rozumiesz.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:52:02

Po jakości wpisów i ich treści można ocenić poziom popierających pana Harendę z poziomem sięgającym dna jego przeciwników. Pozdrawiam

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:13:37

Ani PiS, nawet Antosik nie chciał firmować Harendy, założył własny komitet wyborczy. Koniec pieśni!

#20 ~Wyborca z Lotników 15~

~Wyborca z Lotników 15~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 07:23:48

Panie Harenda ja mieszkam w pańskim okręgu wyborczym na radnego. Z przykrością muszę stwierdzić, że nic Pan dla nas nie zrobił. Dowiedziałem się ostatnio, że nawet w sprawie parkingu przy Lotników 15 był Pan nieskuteczny i projekt przepadł. Swą bezradność próbuje Pan przykryć agresją. Prowadzi Pan wyłącznie negatywną kampanię obrażając konkurentów. Niech się Pan wstydzi. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych