Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS najlepszą alternatywą dla Polski

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 21:13:37

Rozsądni Polacy zadecydowali i wybrali.

BRAWO BRAWO

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 21:19:08

A w TVN24 stypa ...

"Wieszczyli, zaklinali, a jest, jak jest. Te reakcje Koalicji Europejskiej musicie zobaczyć""

Według sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat PiS z poparciem 42,4 proc. zwyciężyło w niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego. Koalicja Europejska uzyskała zaś 39,1 proc. głosów.

Jak wynika z sondażu, do Parlamentu Europejskiego dostała się Wiosna Roberta Biedronia z poparciem 6,6 proc. i Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy - 6,1 proc.

Progu wyborczego nie przekroczyły - Kukiz'15 - 4,1 proc. i Lewica Razem - 1,3 proc.

Jak na te nowiny zareagowała opozycja i jej sympatycy? Zobaczcie sami - GOOGLE

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 21:29:01

Rozsądni Polacy zadecydowali i wybrali.
BRAWO BRAWO

To pokazuje jak Polacy się uwsteczniają. Wstyd mi za to, że Polskę będą reprezentować miernoty pokroju broszki, kempy czy San escobar. Quo vadis Polsko?

#4 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3587 postów

Napisano 26 maj 2019 - 21:32:35

To pokazuje jak Polacy się uwsteczniają. Wstyd mi za to, że Polskę będą reprezentować miernoty pokroju broszki, kempy czy San escobar. Quo vadis Polsko?

Na pewno nie będą srali we własne gniazdo jak to wasi mieli w zwyczaju.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 21:35:42

Nie pomogło szczucie wrogów Polski. Nie pomogła propaganda TVN. Nie pomogły interwencje unijnych urzędników, Tuska i Timmermanssa. Dziś wygrała POLSKA!!!!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 21:42:34

Nie pomogło szczucie wrogów Polski. Nie pomogła propaganda TVN. Nie pomogły interwencje unijnych urzędników, Tuska i Timmermanssa. Dziś wygrała POLSKA!!!!!!

Niestety Polska będzie się wyludniać, ludzie młodzi będą uciekać z kraju bez przyszłości. Zostaną starzy i tępota kierowana przez tępotę jak stado baranów. Pisałam kupuję głosy u tępaków za wszystkie plusy za które pozostali płacą. Porostu kanał.

#7 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3587 postów

Napisano 26 maj 2019 - 21:46:13

Niestety Polska będzie się wyludniać, ludzie młodzi będą uciekać z kraju bez przyszłości. Zostaną starzy i tępota kierowana przez tępotę jak stado baranów. Pisałam kupuję głosy u tępaków za wszystkie plusy za które pozostali płacą. Porostu kanał.

Najwięcej ludzi uciekło za granicę za rządów PO,  która nie zrobiła nic, więc nie strasz,

#8 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3587 postów

Napisano 26 maj 2019 - 21:53:46

To jest typowe myślenie liberałów, tylko my elita, reszta motłoch który ma na nas pracować i wtedy popieramy taki kapitalizm. Nie twoje doczekanie.  :angry:

#9 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3587 postów

Napisano 26 maj 2019 - 22:09:25

Przez pislamską politykę to ja muszę się składać na wszystkie plusy irydzykowe i kościołowi datki. W tej chwili w Polsce istnieje tylko pisokomuna a nie kapitalizm. Ja nie chcę żeby mi dawali, niech tylko pieniądze które mi zabierają wydają dla dobra Polski a nie kupuj@ sobie poparcie ciemnoty i kościoła. Cymbał od partyjnej tv jednak miał rację, że ciemny lud to kupi.

Czyli co, ty w luksusach? a reszta nie zdycha? takiego chcesz kapitalizmu? ja nie mam nic praktycznie z plusów, ale jestem za tym by dać innym na dzieci, emerytom, niech też coś z życia mają, a nie nikomu nic nie dać, a pieniądze i tak gdzieś przepier***ić.     :angry:

#10 ~Xxx.~

~Xxx.~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 22:24:26

To jest ciekawe nagonka tv byla ,spadl deszcz odrazu naglowki winny pis , i tyle tych parti w koalicji europejskiej - i nie wygrali - a czemu ,a zadam pytanie jaki mieli program ? Odsunac pis od wladzy i co po za tym , jaki wiek emerytalny - nie o tym nie mowimy - podniesiemy po wyborach ,
Co z uchodzcami ilu chcieli przyjac ?
I teraz pytanie kogo jeszcze wezma do koalicji aby wygrac ? Bo parti zbraknie
Ludzie zaglosowali na pis bo wiedzieli jaki maja program , a ci co glosowali na koalicje to dla tego ze nienawidza pis - przecierz normalnie nie glosowali by na partie bez programu

#11 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 22:27:17

Tragedia

#12 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3587 postów

Napisano 26 maj 2019 - 22:32:14

Koalicja to zlepek różnych partii, PO sama dostała by tak po gaciach że szok.     :lol:

#13 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3587 postów

Napisano 26 maj 2019 - 22:50:43

kaczyści to jednolity buraczany  beton który nie zadziera z klerykalnymi  pedofilami bo stamtad oczekuje poparcia.... i wcale się nie myli. Ale klesze lobby pedofilne   do jesieni  tak im poszkodzi że   przerżną z kretesem :D

Tak się POcieszaj dalej   :P    :lol:

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 22:54:48

kaczyści to jednolity buraczany  beton który nie zadziera z klerykalnymi  pedofilami bo stamtad oczekuje poparcia.... i wcale się nie myli. Ale klesze lobby pedofilne   do jesieni  tak im poszkodzi że   przerżną z kretesem :D

No przecież zaraz zaczną drzeć mordy że żądają pisowego poparcia  za ich poparcie z ambon.

Pisiaki  jak zaczną bronic pedofili z koloratkami  to polegna  :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 22:57:10

Tak się POcieszaj dalej :P :lol:

Kredą, węglem, długopisem wszyscy piszmy w PISdu z pisem. Amen

#16 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3587 postów

Napisano 26 maj 2019 - 22:57:27

No przecież zaraz zaczną drzeć mordy że żądają pisowego poparcia  za ich poparcie z ambon.

Pisiaki  jak zaczną bronic pedofili z koloratkami  to polegna  :)

Nikogo nie zaczną bronić, księża sami naważyli piwa, i muszą je sami wypić.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 23:08:14

Nikogo nie zaczną bronić, księża sami naważyli piwa, i muszą je sami wypić.

Od samego początku kadencji Ziobro nie widział pedofilii wśród księży. Kilka dni przed filmem Sekielskiego kaczor darł mordę że kto podnosi rękę na kościół podnosi na Polskę a później zmieniał zdanie bo lipa z filmem wyszła i poparcie spadło. Matołów w Polsce jak widać nie brakuje.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 23:19:17

Ten kraj się stacza i uwierzcie, że jak tak dalej pójdzie to zostaną Karyny z Brajankami które będą ciągnąć pieniądze z 500+ a większość myślących wyjedzie bo nie będzie chciała się przyznawać do tego ciemnogrodu

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 23:28:22

Ten kraj się stacza i uwierzcie, że jak tak dalej pójdzie to zostaną Karyny z Brajankami które będą ciągnąć pieniądze z 500+ a większość myślących wyjedzie bo nie będzie chciała się przyznawać do tego ciemnogrodu

Święta prawda. Najgorsze jest jednak to że uczciwie pracujący ludzie, którzy mają dorosłe dzieci muszą się składać na ten ciemnogród.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2019 - 23:31:07

A co PO z PSLem zrobiło w tej sprawie? mam ci przypomnieć?

Tyle samo co i PiS, ale to Ziobro opublikował listę pedofilii na której nie było ani jednego księdza. Hipokryzja do potęgi. Mówiąc krótko jaka partia taki elektorat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych