Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PiS (47%) miażdży konkurencję!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 19:47:57

Na partię rządzącą chce głosować 47 proc. Polaków. W sejmie cztery ugrupowania. SPRAWDŹ

Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w sierpniu 47 proc. zadeklarowanych wyborców poparłoby Prawo i Sprawiedliwość, 19 proc. Koalicję Obywatelską, a 9 proc. zagłosowałoby na SLD - wynika z sondażu CBOS . Do Sejmu weszłoby także PSL z poparciem 6 proc..

Pozostałe komitety, zgodnie z deklaracjami ankietowanych, nie przekroczyłyby progu wyborczego, który wynosi 5 proc. dla partii i 8 proc. dla koalicji.

Na nieobecny dotychczas w badaniach CBOS Komitet Bezpartyjni i Samorządowcy chce zagłosować 3 proc. Polaków. Wśród pozostałych ugrupowań w tym miesiącu swoich zwolenników znalazła jeszcze Konfederacja Wolność i Niepodległość z poparciem 2 proc. Procent badanych zadeklarowało głosowanie na inny komitet wyborczy.

Udział w wyborach zadeklarowało 77 proc. dorosłych Polaków

Badanie „Aktualne problemy i wydarzenia” przeprowadzono metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo (CAPI) w dniach 22–29 sierpnia br. roku na liczącej 1029 osób.

wkt/PAP

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 08:05:37

bedzie ponad 50#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 15:15:30

bedzie ponad 50

 

będzie 99,99 % jak w PRL?#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 15:01:47

będzie 99,99 % jak w PRL?

 

Ten już dąży do tego ,szkoląc dzieci?

 

To już chyba jednak przegięcie! Imperium medialne ojca Tadeusza Rydzyka znane jest z tego, że raczej sympatyzuje z Prawem i Sprawiedliwością. W Radiu Maryja czy w Telewizji Trwam politycy PiS witani są z honorami. Tym razem u Rydzyka zrobili kolejny krok. Wplatane zostały w to małe dzieci! najgorsze jest to, że w tym przedsięwzięciu brał udział znany biskup!

Komentatorzy żartują, że u ojca Tadeusza Rydzyka werbują "małych pisowców". W programie "Kropelka radości" prowadzonym przez biskupa Antoniego Długosza bohaterami są dzieci. Tym razem zamiast się bawić i rozmawiać o dziecięcych sprawach, prawiono o... polityce. - Cieszcie się, że jesteście dziećmi, ale pamiętajcie, że trzeba też coś dawać ludziom dorosłym - pouczał maluchów bp Długosz. - Nawet jak tatuś, czy mamusia są biedniejszymi, to nie domagać się ciągle zmiany ubrania, lepszego jedzenia. Dziękować za to, co otrzymujecie. To jest najpiękniejsze - rozsądnie tłumaczył hierarcha. Potem jednak palnął coś, czego w programie dla dzieci mówić się nie powinno Zaczął bowiem politykować. - Cieszę się niezmiernie, że obecny nasz rząd też bardzo troszczy się o rodzinę, a wyrazem zatroskania naszego rządu było pierwsze "500 plus" dla każdego dziecka. Czy to nie piękne? - zachwycał się biskup. - Rząd bardzo się troszczy, daje dotacje na szkoły, na szpitale dla dzieci, kliniki dla dzieci... - kontynuował swoją laudację.#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2019 - 22:21:34

Co w tym niestosownego, że powiedział o trosce obecnego rządu o rodzinę i dzieci? Przecież taka jest prawda, powód do dumy i radości.  Zresztą dzieci o tym doskonale wiedzą bo na co dzień tę troskę odczuwają.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych