Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Piotrków wybory- urząd gminy, radni

piotrkówburmistrz rada gminy 1 maja wybory urząd gminy radni szkoła chodnik kościół

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
452 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 11:35:45

to na kogo zagłosowac????? 

#22 ~Anna U.~

~Anna U.~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 09:07:05

Tak Pan Burmistrz był w porządku,ale zmienił się mocno. Wiem, że wszystkim nie dogodzi, ale Burmistrz musi wychodzić do ludzi, a nie chować się w swoim gabinecie. Ja nie widziałam naszego Burmistrza na żadnej "imprezie"w Piotrkowie, obojętnie jaka by nie była. A odnośnie pracy to ma swoich znajomych (zresztą nie tylko Burmistrz), którym oferuje pracę w instytucjach gdzie nic się nie robi. Głosowałam wraz z rodziną  na obecnego Burmistrza przez wszystkie Jego kadencje,ale teraz nie zagłosujemy !!!

Mi się wydaje, że jest znudzony. Stagnacja, rutyna. Pieniadz jest, nie mozna powiedziec, ale tak naprawde nie chce sie podejmować żadnych inicjatyw. Tak ludzie mają i trzeba to zrozumieć. Potrzeba teraz osoby dużo młodszej, z wykształceniem (nie po jakiejs prywatnej szkole, albo zaocznej). Tak jak ktoś pisał znajomośc jezyków OBOWIĄZKOWA!! DOBRY MENADŻER lub MENADŻERKA

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2014 - 13:48:55

Pracuje w pewnej firmie i dojezdzam z Piotrkowa. Gdy budowano w niej nowy zarząd, to ściągano np ludzi, którzy pochodzą z tej firmy, ale w tym momencie sa gdzies indziej.  Może mamy u nas w Piotrkowie wykształconych ludzi z tym jezykiem angielskim, którzy np wyjechali za pracą, bo musieli i mogliby wrocic i pracowac w gminie?? Tylko czy zechcą :-(

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2014 - 08:18:14

burmistrz to naprawdę dobry i uczciwy człowiek, wysłucha zawsze i mozna na niego liczyc.  ja na niego głosowałam i bede głosowała, wiele razy mi pomógł

#25 ~Aleksandra~

~Aleksandra~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 10:01:59

potwierdzam, ze i burmitrz u rada gminy robia wszytko co tylko moga, a gadanie ludzi to takie sobie gadanie 

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 19:18:42

burmistrz to naprawdę dobry i uczciwy człowiek, wysłucha zawsze i mozna na niego liczyc.  ja na niego głosowałam i bede głosowała, wiele razy mi pomógł

Ale jesteś lakiernik Dobry przed wyborami zatrudnił 50 ludzi podobno żeby podnieść swe morale ruszył milion z lokaty bankowej którą ukrywał i bronił przez cztery lata,a mieszkańcy wiosek brodzą w błocie.Chwali się wodociągami a mógł to zrobić tańszym kosztem z dofinansowaniem unijnym.Niech powie ile w Piotrkowie mieszkańców korzysta z wodociągu z rurami azbestowymi nie mówiąc o jakości wody-DESZCZÓWA.Tak dobry i dbały jest  Burmistrz

#27 ~student~

~student~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 20:22:36

Ale jesteś lakiernik Dobry przed wyborami zatrudnił 50 ludzi podobno żeby podnieść swe morale ruszył milion z lokaty bankowej którą ukrywał i bronił przez cztery lata,a mieszkańcy wiosek brodzą w błocie.Chwali się wodociągami a mógł to zrobić tańszym kosztem z dofinansowaniem unijnym.Niech powie ile w Piotrkowie mieszkańców korzysta z wodociągu z rurami azbestowymi nie mówiąc o jakości wody-DESZCZÓWA.Tak dobry i dbały jest  Burmistrz

Male sprostowanie kolego.

nie burmistrz ruszyl milion z lokaty tylko wielka trojca radnych .

jeden zrobił drogę w Gradowie

drugi robi ulice na której mieszka tj.Kujawska

trzeci robi droge we Wasewie i Czarnotce.

A milion poszedł. Teraz tylko sie módl zeby jakiś kataklizm nie nawiedzł Piotrkowa , bo jak będą zniszczenia to kasy nestety na to niema.

Dziwie sie burmistrzowi że pod grożba nie udzielenia absolutorium uległ tej pięknej i wspaniałomyślnej TRÓJCE.

Rozliczymy ich w wyborach niech nie myślą że są świętymi nietykalnymi krowami. Sory byczkami.

#28 ~kir~

~kir~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 22:11:23

a ja wam mówie, ze burmistrz bedzie TEN sam a radni w wiekszości też. bo:

- ci co maja potencjał sie nie złoszą

- a nawet jakby sie zgłosili to piotrkow i tak wybierze tych co zawsze!

#29 ~kuba~

~kuba~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 22:34:36

Piotrkowskie władze wraz z burmistrzem, którego SAMI WYBRALIŚMY robią wszytko, aby miasto wyglądało pięknie i dobrze nam się w nim żyło. Doceńmy to!  Nie można tak wszystkiego krytykować. Mamy naprawdę najlepszą władzę jaką mogliśmy sobie wybrać. Mamy piękna ulicę 1 Maja, tonące w zadbanej zieleni park i skwerki, ładny dworzec, piękną stylową fontannę i bardzo trafnie dobrane ławki wpisujące się w architekturę rynku. Jesteśmy miastem turystycznym i to nie tylko w związku z Gopłem i Połajewem, ale również z naszą historią i to, ze kiedyś mieszkało tu sporo Żydów. To dzięki naszym prężnie działającym historykom, władzom szkoły i Urzędu Miasta w Piotrkowie zatrzymują się niektóre wycieczki (np żydowskie). Oglądają nasz układ urbanistyczny niezmienny od XIX wieku. Żadne inne miasto w okolicy nie ma tak dobrze zachowanej dzielnicy starożydowskiej. Oczywiście wycieczki zostawiają pieniądze w naszych sklepach i restauracjach. Z kolei Połajewo to nie tylko kurort, a miejsce odwiedzane przez ornitologów z całej Polski- gnieżdżą się tu gęsi gęgawy oraz remizy- rarytasy w świecie ptaków. Mamy dobrze eksponowaną cudowną figurę, o której wiedzą ludzie nie tylko w Polsce. Promocja Piotrkowa jest gigantyczna, szczególnie zagranicą. Regularnie w wielu krajowych gazetach pojawiają się notki o atrakcyjności Piotrkowa, a w radio i naszej regionalnej telewizji można wysłuchać i obejrzeć kilka ciekawych programów, gdzie promowany jest Piotrków. Zbliżając się do miasta samochodem można zauważyć liczne tablice informujące o atrakcyjności Piotrkowa. Oczywiście Piotrków jest bardzo dobrze oznakowany, a turysta, który akurat się w nim znajdzie bez problemu odnajdzie nasze dworce, atrakcje turystyczne czy miejsca, gdzie może się posilić. Zarząd naszego miasta i gminy myśli o licznych wymianach międzynarodowych. Tak jak w Radziejowie czy Brześciu nasze dzieci być może niebawem będą jeździły do rodzin w Holandii lub Belgii, a w zamian młodzi Holendrzy i Belgowie przyjadą do Piotrkowa. Poza tym miasto nawiązuje kontakty z zagranica w tzw. partnerstwie miast. To waśnie nieoceniona pomoc Urzędu Miasta oraz naszych anglistów pracujących w szkole sprawiła, ze coraz więcej Piotrkowian komunikatywnie rozmawia po angielsku. Im więcej nas mówi w językach obcych, tym szybciej Urząd Miasta ściągnie do Piotrkowa zagranicznych inwestorów, którzy będą mogli dać nam nowe miejsca pracy. 

Sami widzicie, że mamy naprawdę najlepszą władzę, jaka mogliśmy sobie wybrać. Już niebawem wybory i miejmy nadzieję, że wszytko pozostanie na swoim miejscu i będziemy mogli dalej cieszyć się z osiągnięć naszego kochanego Piotrkowa! 

ale w tym nic prawdy nie ma! 

#30 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 12:16:02

Jest wielu młodych którzy by te całe Stare układy rozbili . Tylko trzeba im dac szansę . A nie wybierać Stare nauczycielki albo lekarki. Rada może wyglądać całkiem inaczej tylko trzeba iść na wybory i głosować.

#31 ~Piotrkowiak~

~Piotrkowiak~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 16:04:14

Masz rację ja głosuje na kogoś nowego

#32 ~Kasia Weis~

~Kasia Weis~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 21:16:36

Kto pomoze mi zbudować w Piotrkowie rampe do jazdy rowerowej dla dzieci i młodzieży, czekam na odpowiedź.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 22:35:21

Burmistrz i rada robia sporo- zobaczcie ile zrobili parkingow na 1 maja, az miło patrzeć! 

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 06:40:07

A milion poszedł. Teraz tylko sie módl zeby jakiś kataklizm nie nawiedzł Piotrkowa , bo jak będą zniszczenia to kasy nestety na to niema.

Dziwie sie burmistrzowi że pod grożba nie udzielenia absolutorium uległ tej pięknej i wspaniałomyślnej TRÓJCE.

Rozliczymy ich w wyborach niech nie myślą że są świętymi nietykalnymi krowami. Sory byczkami.

Widzę że wszystko doskonale wiesz pewno jesteś członkiem rady.No właśnie i ciebie też rozliczymy.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 06:51:10

Człowieku na tych ulicach i w tych wioskach mieszkają mieszkańcy gminy i będą z tego korzystać ,a nie jakaś trójca .Kataklizm to mamy przez 12 lat rządów pana Burmistrza większego nie trzeba!!

#36 ~Kondar~

~Kondar~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 10:09:17

Piotrków pięknieje i to bardzo, i to tylko dzięki naszemu burmistrzowi. A a kościół jak ładnie wyglada i chodniczki na cmentarzu. czysty zadbany park, no i ta promocja miasta co jest napisane tutaj

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 10:13:24

a czy burmitrz i ludzie z gminy i ta rada to gadają po angielsku??  oni ściągają ten biznes i te wymiany międzynarodowe czy nie, bo się pogubiłem co tu jest pparwą

#38 ~Anglik~

~Anglik~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 11:57:21

Gadają po angielsku jes marlboro ha ha

#39 ~Nowy~

~Nowy~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2014 - 11:59:02

Czas na zmiany . Dość tego marazmu i szarości

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2014 - 09:45:57

to jak nie gadają po angielsku to jak oni chcą sprowadzić biznes i te wymiany międzynarodowe?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: piotrkówburmistrz, rada gminy, 1 maja, wybory, urząd gminy, radni, szkoła, chodnik, kościół

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych