Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pilnie potrzebna pomoc dla Mariusza Ruczewskiego

91 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 20:20:59

Zgadzam się z wypowiedzią i uważam,że bardzo mało empatii i zrozumienia  jest w ludziach a tak zdecydowanie być nie powinno.Przecież nikt tutaj absolutnie nikogo nie zmusza i nie jest nachalny, kto chce od serca pomóc to na pewno to zrobił bądź zrobi. Nikt nie żąda tu nie wiadomo czego a na 2,46 zł - SMS chyba każdego stać.

Czy wysłanie smsa za 2.46 nie jest żądaniem?.Popieram wszelkie akcje charytatywne i w nich uczestniczę ale w tej już przeginacie.

Takie jest moje zdanie.

#82 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2019 - 22:04:58

Czy wysłanie smsa za 2.46 nie jest żądaniem?.Popieram wszelkie akcje charytatywne i w nich uczestniczę ale w tej już przeginacie.

Takie jest moje zdanie.

Sądzę, że żądaniem nie jest,może źle to zostało odebrane ale nikt tu absolutnie niczego nikomu nie narzuca. Każdy postąpi jak uważa.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 08:39:21

Takie jest moje zdanie.

takie  jest  twoje zdanie  bo  nie  wiesz jeszcze  jak  długa  jest  droga  twoja  czy  twoich  bliskich.   kiedyś  to  zrozumiesz...

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 09:06:58

Takie jest moje zdanie.

na 'żądanie' to tylko przystanek autobusowy PKS. Tutaj jest 'PROŚBA' nic więcej nie dodam.

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 09:10:37

Takie jest moje zdanie.

W jakim miejscu nastąpiło przeginanie?

a twoje zdanie wsadź se, wiesz gdzie i przestań fisiować  w ty temacie.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 10:47:12

W jakim miejscu nastąpiło przeginanie?

a twoje zdanie wsadź se, wiesz gdzie i przestań fisiować  w ty temacie.

Nerwy puszczają, oj nie ładnie. Jeszcze raz podkreślę to zdumiewająco nachalna zbiórka, Marynarzu !!! Na taką akcję nie dam już grosza i żałuję że wysłałem smsa.

#87 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 11:03:21

Nerwy puszczają, oj nie ładnie. Jeszcze raz podkreślę to zdumiewająco nachalna zbiórka, Marynarzu !!! Na taką akcję nie dam już grosza i żałuję że wysłałem smsa.

Dobro wraca ze zdwojoną siłą.Nerwy w niczym nie pomagają.

#88 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 11:09:58

Jeszcze takiej nachalnej akcji nigdzie i nigdy nie było. To przynosi odwrotny skutek.

Trzeba czytać
ze zrozumieniem. Zostało tylko 10 dni do zakończenia akcji. Dla Mariusza to jedyna szansa wyzdrowiena. Nie chcesz pomagać to nie przeszkadzaj.

#89 ~Egon.~

~Egon.~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2019 - 21:00:42

Prosze zle nie pisac o tej zbiorce dla Mariusza. Dla niego to jest walka o zycie a niektorzy chyba serca nie maja.przekamarzac sie to nie pora.Pomagajmy wysylajmy bo czasu malutko zostalo.prosze wplacajmy ratujmy zycie ludzkie.

#90 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:30:15

Prosze zle nie pisac o tej zbiorce dla Mariusza. Dla niego to jest walka o zycie a niektorzy chyba serca nie maja.przekamarzac sie to nie pora.Pomagajmy wysylajmy bo czasu malutko zostalo.prosze wplacajmy ratujmy zycie ludzkie.

Masz rację. Koniec biadolenia tylko działamy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych