Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pilnie! Dobry stomatolog dla dziecka

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 11:33:22

Ha,ha,ha

#22 ~Dzieci~

~Dzieci~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 12:29:26

I najwyższe ceny !

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 12:44:27

Najlepszy stomatolog dla dziecka, to dr Kinga Maszewska. Wspaniały kontakt z dziećmi, nowoczesny sprzęt i usługi najwyższej jakości, bardzo dokładnie. A do tego to jedyny stomatolog z odpowiednią specjalizacją, jedyny dziecięcy stomatolog w Grudziądzu. Ceny jak wszędzie ale liczy się dziecko, a sprawdziłam i jest bardzo dobrze.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 12:44:47

Najlepszy stomatolog dla dziecka, to dr Kinga Maszewska. Wspaniały kontakt z dziećmi, nowoczesny sprzęt i usługi najwyższej jakości, bardzo dokładnie. A do tego to jedyny stomatolog z odpowiednią specjalizacją, jedyny dziecięcy stomatolog w Grudziądzu. Ceny jak wszędzie ale liczy się dziecko, a sprawdziłam i jest bardzo dobrze.

#25 ~Johny~

~Johny~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 08:01:09

Nie polecam pani Maszewskiej. Kilka lat temu Dziecko mialo borowany mleczny zab dwukrotnie. Po miesiacubzaczal go bardzo mocno bolec. Dzwonie i wizyta za kilka dni najszybciej! Rece opadaja. Poszedlem do konkurencji mniej wiecej na tym samym poziomie. Wizyta od reki. Zdjecie , diagnoza nie dokladnie oczyszczony zab ( nie znam dokladnej fachowej terminologii). Od tego czasu zmienilismy stomatologa dla dziecka.
Bylem osobiscie u meza pani doktor. Podobna sytuacja. Z dwóch kanałów jeden nie wypelniony. I zab po czterech latach ktory z zewnatrz wygladal na zdrowy ulamal sie przy linii dziasla. Stomatolog ktory ponownie wzial sie za odbudowe zeba, wyczyscil iba kanaly, wypełnil je i odbudowal zab w calosci. Przy okazji minal stan zapalny u gory nad zebem ktory spowodowany nyl nie wypelnionym jednym kanalem.
Generalnie z dentystami jest tak ze dobry dentysta to ten ktory nam pomogl.
Ja polecam klinike na filomatow: ceny jak nazwa dla mnie kosmos, ale bez reklamacji. Ponadto osobiscie polecam dr Marosek.

#26 AnnaMiklas

AnnaMiklas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 styczeń 2017 - 11:02:52

Mój synek bardzo się bał dentysty, nie chciał chodzić, płakał....pani stomatolog w klinice Wieczorek bardzo miła, z dobrym podejściem do dzieci. Mój synek już się nie boi, ma zdrowe ząbki;))

#27 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 21:10:41

Szczerze polecam panią dr Bogumiłę Marosek.Bardzo miła,delikatna z świetnym podejściem do dzieci i do bardziej przestraszonych rodziców :) Zanim zacznie,pani doktor wytłumaczy wszystko co trzeba wyleczyć.Powie dokładnie dziecku co będzie robiła i czym.

Mój synek bardzo chętnie i bez strachu odwiedza gabinet pani doktor.Bardzo ją lubi i poleca swoim kolegom,którzy boją się borować ząbki :)

Pani doktor przyjmuje na Strzmięcinie,ul.Gustawa Morcina,tel.56 642 64 23

#28 Julia333

Julia333

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 05:13:09

Ja to aż do Szczecina jeżdżę do Gabinetu Lubińska, ale w sumie dla mnie nie jest to straszne bo i tak przyjezdżam w odwiedziny do siostry. Zawsze zawczasu od razu umówię się na wizytę jak mam coś do naprawienia i tą godzinkę urywam się do lekarza. W sumie to siostra czasami pracuje wtedy kiedy przyjeżdżam więc nawet lepiej.

#29 ~ulaszek~

~ulaszek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 10:47:51

jeślic chodzi o warszwę to my mamy wykupiny pakiet stomatologiczny dla dzieci w Lux Medzie. Plan opieki stomatologicznej dla dzieci kosztuje mnie 228 zł rocznie, a w zamian mam dostęp do 19 bezpłatnych usług, szybkie terminy i zniżki na inne usługi. Bardzo się nam to opłaca.

#30 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 14:06:52

Ja to aż do Szczecina jeżdżę do Gabinetu Lubińska, ale w sumie dla mnie nie jest to straszne bo i tak przyjezdżam w odwiedziny do siostry. Zawsze zawczasu od razu umówię się na wizytę jak mam coś do naprawienia i tą godzinkę urywam się do lekarza. W sumie to siostra czasami pracuje wtedy kiedy przyjeżdżam więc nawet lepiej.

ha,haha...!,,Ja do Bydgoszczy będę jeździł...”:)

#31 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 14:36:14

Szczerze polecam panią dr Bogumiłę Marosek.Bardzo miła,delikatna z świetnym podejściem do dzieci i do bardziej
przestraszonych rodziców :) Zanim
zacznie,pani doktor wytłumaczy wszystko co trzeba wyleczyć.Powie dokładnie dziecku co będzie robiła i czym.
Mój synek bardzo chętnie i bez strachu
odwiedza gabinet pani doktor.Bardzo ją
lubi i poleca swoim kolegom,którzy boją się borować ząbki :)
Pani doktor przyjmuje na Strzmięcinie,ul.Gustawa Morcina,tel.56 642
64 23

Bardzo polecam

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 15:01:50

W hotelu ibis

#33 ~iwotka~

~iwotka~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 11:27:30

ja zeby regularnie dbac o ząbki dzci wykupiłam pakiet stomatologiczny dla dzieci w Lux Medzie za 228 zł mam dostęp do 19 bezpłatnych usług, szybkie terminy i zniżki na inne usługi. Bardzo się nam to opłaca, bo o zęby dziec trzeba dbać od najmłodszych lat.

#34 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 12:08:18

[quote name="Jarek" post="3660699" timestamp="1558964174"]
Bardzo polecam[/Na reklamy baner wykup!

#35 ~czimka~

~czimka~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 11:30:31

ja wykupiłam dzieciom pakiet stomatologiczny w Eurodental, w ramach paikety mogę korzystać z 19 darmowych usług, do tego dochodza jakieś rabaty i zniżki, wieć zawsze to wychodzi nieco taniej niż normlanie a pakiet rocznie kosztuje mnie 228 zł, więc nie jest to jakaś wygórowana kwota

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych