Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pilnie! Dobry stomatolog dla dziecka

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 07:48:07

Bardzo proszę o informacje do jakiego stomatologa chodzicie ze swoimi dziećmi. Mój synek ma cztery lata i skarży się na ból zęba. Prosze o pomoc, zależy mi na kimś z podejściem do maluchów. Macie kogoś sprawdzonego? Kogo polecacie?
Z góry dziękuje za pomoc

#2 ~ata~

~ata~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 08:33:25

Bardzo proszę o informacje do jakiego stomatologa chodzicie ze swoimi dziećmi. Mój synek ma cztery lata i skarży się na ból zęba. Prosze o pomoc, zależy mi na kimś z podejściem do maluchów. Macie kogoś sprawdzonego? Kogo polecacie?
Z góry dziękuje za pomoc

dr. Świs na placu Niepodległości (w domu Rzemiosła) bardzo fajne podejście do dzieci

#3 ATENA

ATENA

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 977 postów

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:18:32

Piszcie forumowicze do kogo pójść

dla mnie to tez bardzo ważny wątek
pozdrawiam

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 11:56:25

pani Płoszyńska-bardzo miła i idealna do dzieci,leczyła ząbki mojej córce i ja tez z meżem do niej chodzimy.Super kobietka przyjmuje na strzemiecinie w przychodni

#5 ~havona~

~havona~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 12:09:57

pani Płoszyńska-bardzo miła i idealna do dzieci,leczyła ząbki mojej córce i ja tez z meżem do niej chodzimy.Super kobietka przyjmuje na strzemiecinie w przychodni

I pod Strzemięcinem, w domu, prywatnie.
Jej córka też tam przyjmuje (inne dni i godziny), i też jest stomatologiem.

#6 ~tina~

~tina~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 13:58:25

Do Pani dok. Płoszyńskiej też chodziłam, bardzo dobrze ją wspominam. Do dok. Świs chciałam się dostać z moim dzieckiem, ale niestety nie przyjmowała już nowych pacjentów na NFZ, bo od lutego bierze sobie wolne. Chyba że coś się zmieniło. Zapisałam mojego synka do p. dok. Marosek, ale muszę czekać do lutego. Oczywiście piszę o wizycie na fundusz...

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 14:18:40

Dr. Niedzin na Filomatów. Ma nawet mikroskop.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 23:45:40

Ja również szukam dobrego stomatologa dla trzylatka, chociaż na razie problemów z ząbkami nie mamy, ale to już czas najwyższy wybrać się na wizytę i oswoić dziecko z gabinetem.
Tylko gdzie przyjmuje taki dentysta, który jest nie tylko przyjazny dziecku, ale też bardzo dobrze leczy zęby bez poprawek?
Pozytywne opinie czytałam na temat stom Gawina, może ktoś podpowie czy tam warto się wybrać?

#9 ~K~

~K~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 08:19:39

Ja również szukam dobrego stomatologa dla trzylatka, chociaż na razie problemów z ząbkami nie mamy, ale to już czas najwyższy wybrać się na wizytę i oswoić dziecko z gabinetem.
Tylko gdzie przyjmuje taki dentysta, który jest nie tylko przyjazny dziecku, ale też bardzo dobrze leczy zęby bez poprawek?
Pozytywne opinie czytałam na temat stom Gawina, może ktoś podpowie czy tam warto się wybrać?

Zdecydowanie POLECAM dr GAWIN
nasza córeczka ma niecałe 5 lat a byliśmy już kilka razy u niego
super podejście - fantastyczny STOMATOLOG

GABINET STOMATOLOGICZNY
GAWDENT
LEK.STOM. ANDRZEJ GAWIN
ul. PRUSZYŃSKIEGO 6/2

#10 ~lutek~

~lutek~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2013 - 09:44:38

państwo maszewscy no cóż.... 50 na 50. dziecko miało leczony ząbek, po 2 miesiącu ząb zaczął boleć. no za telefon, że ząb który był robiony bardzo boli nie przespane 4 noce. Pani w recepcji wyznacza wizyte za 23 dni, bo nie ma miejsc. Tłumacze, że nie jest to wizyta od tak tylko z bólem na ale nie ma miejsc.... jak coś się zwolni to zadzwonimy. No to ja dziękuje. Kilka telefonów i za 45 minut dziecko bez bólu. konkurencja przyjęła po za kolejnością, szybko, i profesjonalnie. była jeszcze jedna wizyta i ząbek zrobiony nie boli. Diagnoza - nie dokładnie oczyszczony ząb przed wypełnieniem czy coś, oczywiście bez krytyki dla poprzedniego stomatologa - "zdarza czasem się tak". i się zgadzam, że czasem tak się zdarza, chodzi tu o czas przyjęcia. do nowego stomatologa kolejna wizyta dopiero za miesiąc (nie ma miejsc) ale gdyby coś bolało to od ręki zapraszamy. I to się nazywa profesjonalizm. Nie twierdzę, że brak profesjonalizmu państwu Maszewskim ( pan Jurek z synem ) rwie chyba najlepiej zęby w Grudziądzu ale 5 latek z bólem to nie dorosły facet, który sobie poradzi z czekaniem 23 dni. Pozdrawiam

#11 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 18:34:42

witam,

Stomatolog pani Lek. dent.Monika Kaczmarek jestesmy bardzo zadowoleni z usług na bardzo wysokim poziomie. Córka przeszła pierwsze spotkanie ze stomatologiem bezboleśnie miło i przyjemnie.

cennik jest w sieci plomba 100 zł. 

Stomatolog pracujący na pogotowiu chciał wyrywać!!!

Tak to jest w tej naszej Polsce trzeba zapłacić aby być miło sympatycznie i z uśmiechem na twarzy przyjętym...

Szczerze Polecam dla dzieci!!! Pani dr wraz z asystą bardzo miło i przyjemnie...

#12 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 19:20:53

a gdzie przyjmuje w ogóle ?

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2014 - 21:27:10

dr Wiśniewski . gabinet na Lotnisku .adresu nie znam , leczy się moja cala rodzina od wielu lat ( będzie ponad 20 ) : 3 pokolenia .Jeśli dr nie jest poza Grudziądzem( np. wyjazd urlopowy )  , to nie zdarzyło się aby odmówił nagłej wizyty w terminie kilku dni. a jak bardzo nalegamy , to zostaje po godzinach na najbliższym dyżurze i przyjmuje . i najważniejsze lubi , jak sam to określa " ciężkie przypadki " i zawsze stara się ząb uratować , a na końcu usunąć.Jeśli chodzi o dzieciaki , nasz syn już dorosły , !!! lubi chodzić do dentysty !!! a pierwszy i każdy następny kontakt miał tylko  z p. dr Wiśniewskim.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2014 - 10:52:03

dr Wiśniewski . gabinet na Lotnisku .adresu nie znam , leczy się moja cala rodzina od wielu lat ( będzie ponad 20 ) : 3 pokolenia .Jeśli dr nie jest poza Grudziądzem( np. wyjazd urlopowy )  , to nie zdarzyło się aby odmówił nagłej wizyty w terminie kilku dni. a jak bardzo nalegamy , to zostaje po godzinach na najbliższym dyżurze i przyjmuje . i najważniejsze lubi , jak sam to określa " ciężkie przypadki " i zawsze stara się ząb uratować , a na końcu usunąć.Jeśli chodzi o dzieciaki , nasz syn już dorosły , !!! lubi chodzić do dentysty !!! a pierwszy i każdy następny kontakt miał tylko  z p. dr Wiśniewskim.

No od ponad 20 lat nie poznać adresu to jest wyczyn... :D

#15 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 08:39:19

No od ponad 20 lat nie poznać adresu to jest wyczyn... :D

hahahaha no wyczyn jak niewiem:)

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 23:10:00

Ponawiam pytanie o stomatologa dziecięcego. Córkę rozbolał dziś wieczorem ząb i się zastanawiam, gdzieś jutro mogę się udać z nią na prywatną wizytę??? Wiem, że Maszewscy mają otwarte, ale czy uda się do nich dostać? Tak więc szukam alternatywy.

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 23:10:25

Ponawiam pytanie o stomatologa dziecięcego. Córkę rozbolał dziś wieczorem ząb i się zastanawiam, gdzieś jutro mogę się udać z nią na prywatną wizytę??? Wiem, że Maszewscy mają otwarte, ale czy uda się do nich dostać? Tak więc szukam alternatywy.

#18 ~@@@~

~@@@~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 23:33:42

Dziecko, w dodatku z bolem przyjma :)

#19 ~absolwent~

~absolwent~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 08:24:41

Podpowiedzcie gdzie w naszym grajdole można zrobić 3-punktowy mostek za normalne pieniądze dla osoby dorosłej oczywiście ;)

#20 ~jjj~

~jjj~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 11:30:57

Klinika Wieczorek. Najnowocześniejszy sprzęt i młodzi zdolni dentyści.
na Placu Stycznia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych