Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pierwsze dni w szkole 6-latków SP nr 1 w Gniewkowie

szkoła bezpieczeństwo gniewkowo podstawowa dzieci edukacja

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~W.S~

~W.S~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 22:58:18

Tym bardziej warto, że kolejny rok już dzieci przychodzą zmarznięte po wf, Czy oni serca nie mają? Współczuję tylko nauczycielom tego przedmiotu jak cały dzień muszą tam przebywać. Może by tak dyrektorki posiedziały tam tydzień, albo chociaż jeden dzień. Czekam tylko jak mi się syn rozchoruje przed świętami! chyba im zrobię rzut receptami! Zamiast zajmować się Turkami czas pomyśleć o warunkach tworzonych dzieciom.

#42 ~roko~

~roko~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 11:09:51

Witam wszystkich. Byłem wczoraj u znajomych i dowiedziałem się, że ich córka i prawie cała klasa ma problemy z j. angielskim. Pani nauczyciel od razu zaleciła rodzicom korepetycje. Rozumiem parę dzieciaków ale prawie cała klasa ma problemy? To raczej  pani nauczyciel się nie nadaje bo pewno tylko siedzi i pierdzi w krzesło!!!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 16:30:30

:wub: nie ważne że pierdzi liczy się kasa nic nie robić a zarobić.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 11:41:13

do kuratorium ich opisać może w końcu ktoś się zainteresuje....albo telewizje sprowadzić i tyle............

Do kuratorium? A po co? Telewizja to najlepszy pomysł. Szczególnie gdy trenują wystepy. Lekcji nie ma, tylko przepychanki. Wszystko na pokaz. Nikt nie liczy się z dziećmi i rodzicami. Zresztą widzę eskalację tego problemu, gdyż mam młodsze dziecko w przedszkolu. Tam też zaczął się podobny cyrk. Chyba wniosek mam jeden: panie dyrektorki zapomniały o tym co najważniejsze - czyli o dzieciach, a stawiają tylko na własny PR. Czyim kosztem? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkoła, bezpieczeństwo, gniewkowo, podstawowa, dzieci, edukacja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych