Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pierszeństwo przy placu Wolności

Tuchola Pierszenstwo Kierownik Ubojnia Masarnia Jaktosieje

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Młody kierownik~

~Młody kierownik~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 13:08:41

Jadąc ulicą Sępoleńską w kierunku rynku należy przepuszczać auta z prawej strony np. z ulicy Spichlerznej. Jak jest z pierszenstwem dla samochodow ktore wyjeżdżają z płatnego parkingu potem jadąc w prawo.. czy muszą oni przepuścić pojazd jadący z lewej strony czy zależy to od uprzejmości kierowcy?? Pozdrawiam

#2 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 07:53:17

moim zdaniem jadąc od  sępólna  ta  droga  jednokierónkowa powinna  mieć pierwszeństwo  przejazdu

niektórzy  kierowcy   wyjeżdżajacy  z  parkingu udzielaja  pierwszeństwa 

brak  odpowiednich  znaków

#3 ~Młody kierownik~

~Młody kierownik~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 08:36:52

Oto to właśnie :) Proszę innych mieszkańców powiatu o opinie.

#4 ~Rychu~

~Rychu~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 00:50:08

Jezeli nie ma znakow to logicznym jest, ze zasada prawej reki obowiazuje, pamietajcie, ze strefa zamieszjania tez ma swoje uwarunkowania, pieszy ma pierszenstwo przed pojazdami

#5 ~Paulina0301~

~Paulina0301~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 20:58:52

Wyjeżdżając z parkingu włączamy się do ruchu czyli przepuszczamy samochody. Przynajmniej ja tak robię.

#6 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 22:34:22

Auta wyjeżdżające z parkingu maja pierwszeństwo, tak jak przy pijalni piwa na ul. chojnickiej.

#7 gostycyniak

gostycyniak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 22:33:58

Wyjeżdżający z parkingu włącza się do ruchu jako ostatni, czyli przepuszcza innych użytkowników, znajdujących się na drodze.

Użytkownik gostycyniak edytował ten post 20 wrzesień 2016 - 22:36:02

#8 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2016 - 09:44:41

Wyjeżdżający z parkingu włącza się do ruchu jako ostatni, czyli przepuszcza innych użytkowników, znajdujących się na drodze.

głupoty  piszesz tam obowiązuje zasada  prawej  ręki

tak samo  jadąc chojnicką  musisz udzielić pierwszeństwa włączających się  do  ruchu  po  prawej   stronie  mają  pierwszeństwo sam  kiedyś  też  się  na  to  nabrałem  i  prawie   było  by   BUMMM ale   wjeżdżający z  prawej   w  porę   wyhamował

#9 gostycyniak

gostycyniak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 124 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 20:42:13

Czyli jeśli jestem w połowie rynku, jadąc od Sępoleńskiej w stronę Chojnickiej, to ustępuję osobie wyjeżdżającej z parkingu ? Zastanów się? Ja nie pisałem o skrzyżowaniu , tylko o wyjeździe z parkingu.

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 20:57:41

Czyli jeśli jestem w połowie rynku, jadąc od Sępoleńskiej w stronę Chojnickiej, to ustępuję osobie wyjeżdżającej z parkingu ? Zastanów się? Ja nie pisałem o skrzyżowaniu , tylko o wyjeździe z parkingu.

gostycyniaku jak  wyjeżdzasz  z  parkingu na  placu Wolności a  jest   tylko  jeden  wyjazd to  masz  pierwszeństwo tylko  tam   szczególnie trzeba  uważać i  tam  także obowiązuje prawa  strona

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tuchola, Pierszenstwo, Kierownik, Ubojnia, Masarnia, Jaktosieje

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych