Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Zdjęcie

Piekło zamarzło - eLDi ma FB

wybory eldi burmistrz

95 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 19:42:15

Niestety, gdybyś nie dodawał postów za każdym razem używając anonimowego nicka - wiedziałbym komu odpowiedzieć.
Owszem startowałem jak to ująłeś "2-3 razy" - korzystam z pełni jej praw, jako wyborca i kandydat i szanuję jej (demokracji) wyroki. 
Porywcze? Nie wiem, ale jak dotąd te anonimowe komentarze są porywcze.
Umówmy się tak - Ty drogi obywatelu piszesz pod swoim nazwiskiem - ja odpowiadam pod swoim, inaczej zakończymy dialog w tym momencie.

sami frajerzy

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 20:04:00

No i zakonczyl. Jak przegra wybory, zaskarży, bo anonimowo go nie wybrali :)

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 20:04:21

No i zakonczyl. Jak przegra wybory, zaskarży, bo anonimowo go nie wybrali :)

#84 ~Powiał chłodem~

~Powiał chłodem~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 10:33:22

Z zasady mam większy szacunek dla ludzi z którymi się nie zgadzam, którzy to grają w otwarte karty i mają odwagę podpisać się z imienia i nazwiska pod swoimi wypowiedziami niż dla tych anonimowych przydupasów.

Więc Panie Gralak. Mimo że daleko mi do Pana poglądów szanuje Pana za odwagę w ich głoszeniu.

#85 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 13:58:29

Z zasady mam większy szacunek dla ludzi z którymi się nie zgadzam, którzy to grają w otwarte karty i mają odwagę podpisać się z imienia i nazwiska pod swoimi wypowiedziami niż dla tych anonimowych przydupasów.

Więc Panie Gralak. Mimo że daleko mi do Pana poglądów szanuje Pana za odwagę w ich głoszeniu.

A kto taki jak ty ( powialo chłodem) może cenzorować

adwersarza, doopku

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 14:43:17

Witamy w gronie anonimowych przydupasów :P

#87 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 22:10:47

Obecny burmistrz rządzi o ponad 20 lat staje się już nudny jak flaki z olejem, nie przyczynił się do rozwoju miasta oprócz kostki betonowe i asfalty oraz niechybione inwestycje. Czego nie zrobił burmistrz: nie walczył ze smogiem, nie ratował basenu solankowego, nie ograniczał ruchu samochodów w naszych ulicach, nie wiedział jak rozwiązać problem z PKP, nie przyciągał inwestorów itd.Lista grzechów to jeszcze ma sporo.

Dla burmistrza liczy się kasa i jego ratuszowa. Taki nieudolny polityk powinien lecieć na "śmietnik".

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 22:20:27

Obecny burmistrz rządzi o ponad 20 lat staje się już nudny jak flaki z olejem, nie przyczynił się do rozwoju miasta oprócz kostki betonowe i asfalty oraz niechybione inwestycje. Czego nie zrobił burmistrz: nie walczył ze smogiem, nie ratował basenu solankowego, nie ograniczał ruchu samochodów w naszych ulicach, nie wiedział jak rozwiązać problem z PKP, nie przyciągał inwestorów itd.Lista grzechów to jeszcze ma sporo.

Dla burmistrza liczy się kasa i jego ratuszowa. Taki nieudolny polityk powinien lecieć na "śmietnik".

Ej, Paweł, jak ma ograniczyć ruch samochodów, pozamykać drogi czy co? Niedługo oskarżycie go o globalne ocieplenie i  wzrost cen masła. Nudy zupełnie nie rozumiem, czy burmistrz ma być komikiem albo satyrykiem, weź się puknij. Każdy może zgłosić swoją kandydaturę, ale graj fair.

#89 ~Enigma~

~Enigma~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 19:37:06

Zarzekal się że nie trawi pis...wstyd

#90 ~CIECHOCINIAK~

~CIECHOCINIAK~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 20:12:46

Nie można ograniczać swobody mieszkańcom Ciechocinka ograniczając nam ruch samochodowy . Płacimy podatki w tym mieście i chcemy mieć swobodę życia . Nie będę głosować na kandydatów na radnych i burmistrza , którzy będą tę swobodę ograniczać .

#91 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 12:38:28

Kto ograniczył rozwój miasta ?

#92 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 10:36:29

A Pan Panie Michale, co tak zamilkł? Prowokacja się nie udała, a legitymacja SLD jednak prawdziwa. Ale sporawa przycichła, więc ilu się wyborców złapie? Jak to mówią, woził wilk razy kilka, powieźli i wilka :)

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 12:53:01

Ten facet myśli, że jesteśmy głupi? Nagle obudził sie tydzień przed wyborami w internecie a gdzie był przed całe 4 lata kadencji? Żarty sobie struga z mieszkańców.

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 13:01:10

Ten facet myśli, że jesteśmy głupi? Nagle obudził sie tydzień przed wyborami w internecie a gdzie był przed całe 4 lata kadencji? Żarty sobie struga z mieszkańców.

Pracował. Są ludzie, ktorzy nie mają czas na Internet. Trudno w to uwierzyć, a jednak.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 19:11:42

Panie Michale, już czasu niewiele do ciszy wyborniejszej. Miej Pan honor i odwagę być mężczyzną. Niech Pan odpowie, czy był Pan w SLD, czy  nie i czy kandydat Strych znał Pana przeszłość, kiedy zapraszał do swojej drużyny? Wiem, ze Pan to czyta i nawet komentuje ale z anonima.

#96 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2018 - 19:32:27

Panie Michale, już czasu niewiele do ciszy wyborniejszej. Miej Pan honor i odwagę być mężczyzną. Niech Pan odpowie, czy był Pan w SLD, czy nie i czy kandydat Strych znał Pana przeszłość, kiedy zapraszał do swojej drużyny? Wiem, ze Pan to czyta i nawet komentuje ale z anonima.

Za moich czasów, faceta poznawało się po tym jak kończył ;)

Pan zaczął, i odwagi zabrakło.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, eldi, burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych