Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Piekło zamarzło - eLDi ma FB

wybory eldi burmistrz

95 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 14:12:29

To były konsultacje studium? W godzinach gdy normalni ludzie siedzą w pracy? Chyba specjalnie po to żeby nikt nie przyszedł. A spotkania dotyczace miejskiej plaży organizował radny Strych w ramach swoich komisji i to w godzimach gdy ludzie mogli normalnie przyjść. Wiem, bo byłem. Taka jest różnica między tymi kandydatami panie Wesołowski. Trochę obiektywizmu by się Panu zdało.

Pracuję na drugiej zmianie, czyżbyś sugerował, że jestem nienormalna!!!!????? W cinku co drugi pracuje na zmiany, w nocy, wieczorami, wypraszam sobie sugerowanie, ze jestem patologia. układanie sobie spotkań w ramach swoich komisji to brak poszanowania ludzi pracujących np, nocą. Ja jestem zadowolona, ze mogłam sprawy załatwić rano, bo miałam wówczas wolne.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 14:15:59

Dziękuję panie Wesołowski, że nasz burmistrz dostrzega tez mieszkańców miasta, pracujących inaczej niż między 8 a 16. Szacunek.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 14:23:19

Jaka drama w tym temacie. Dajcie popcorn!

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 14:23:50

Panie Michale, co z tym SLD, wstydzi się Pan o tym pisać?
Oczyść się. Raz d*** zaboli, ale prawda cię wyzwoli.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 14:30:15

Ach ten Gralak, taki zabawny facet, wszyscy się z niego śmieją.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 14:47:44

Pan Michał założył wątek a potem przyszedł pan Marcin i odciął mu Internet.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 15:01:28

Tu was nie wykazuje

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 15:20:32

co obsrani jesteście, że LD może przegrać?

Wasze komentarze broniące i wielbiące jego to tak jak PO i PSL. Porażka nadchodzi a oni rękoma i nogami będą trzymać się stołków. Proponuje pewną maść na pewien ból! Dawajcie, jeszcze wielbcie tego pana. Ludzie i tak wiedzą, że czas to zmienić. Marcin, nie daj się! Liczymy na Ciebie. 

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 15:32:31

co obsrani jesteście, że LD może przegrać?

Wasze komentarze broniące i wielbiące jego to tak jak PO i PSL. Porażka nadchodzi a oni rękoma i nogami będą trzymać się stołków. Proponuje pewną maść na pewien ból! Dawajcie, jeszcze wielbcie tego pana. Ludzie i tak wiedzą, że czas to zmienić. Marcin, nie daj się! Liczymy na Ciebie. 

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 15:58:18

Byłam na wc 5 razy oczyszczającie Jelita ze złogów kalowych to bardzo ważne uwolnij
się z Toksyn nie będziesz tak obgadywać i wbijać szpilek szczęśliwi ludzie to zdrowi ludzie

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 15:59:49

Byłam na wc 5 razy oczyszczającie Jelita ze złogów kalowych to bardzo ważne uwolnij
się z Toksyn nie będziesz tak obgadywać i wbijać szpilek szczęśliwi ludzie to zdrowi ludzie

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 16:31:24

skąd nagle tylu fanatyków obecnego burmistrza? obserwuje te forum i nie widziałem aż do czasu rozpoczęcia kampanii pozytywnych komentarzy na jego temat. Trochę dziwne to :D

Proszę o uczciwą kampanie i głosowanie!

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 17:08:14

#74 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 14:49:01

wam młodym to się wydaje, że jak nie mamy "fejsbuka" to nie istniejemy, nie mamy prawa głosu, a może tak zamiast klikać bez sensu, wytykać błędy internetowo zróbcie sobie detoks, wyjdźcie na ulice, popatrzcie co się dookoła dzieje, nie tylko przedwyborczo, idźcie do szkół, przedszkoli, m-cku, biblioteki, osiru, popatrzcie co tam się dzieje, nie tylko lajkując, porozmawiajcie z ludźmi tak zwyczajnie, posłuchajcie ich, popatrzcie, zacznijcie być ludzcy, a nie tacy techniczni, i nie krytykujcie wszystkiego dookoła

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 15:44:30

Krytyka musi być bowiem LD ciągle popełnia błędy i zamiast odejść to nadal liczy na 6juz kadencje.
Mieszkańcy obudzmy sie. Dość niszczenia naszego miasteczka. Zmiana musi nastąpić za 2 tygodnie!

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 15:57:34

Taka zmiana nastąpi że gdyby Strych wygrał to przez pierwszy rok będzie się wszystkiego uczył bo praca radnego a praca burmistrza to zupełnie inne światy. W Starostwie zajmuje się promocją powiatu a tutaj zagadnień jest całe mnóstwo bo i trzeba się zająć praktycznie wszystkim i brać za to odpowiedzialność. Mnie to śmieszy jak radni PIS mówią że to oni coś dokonali. Oni mogli coś wymyślić to może i zgoda ale za wykonawstwo odpowiada Burmistrz więc dla przykładu jak mówimy o wodnym placu zabaw czy o magistrali wodociągowej z Torunia to Burmistrz to wykonał na zlecenie radnych. Więc ogrom odpowiedzialności spoczywa na jego barkach bo to on i jego pracownicy się podpisują pod inwestycjami a nie radni którzy dali zwykły pomysł. Mówicie o niszczeniu miasteczka a zwyczajnie chcecie się dopchać do koryta żałosne.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 16:01:43

20 lat temu to samo burmistrz przechodził. Pomyśl trochę zanim coś nasmarujesz. Idąc tym tokiem rozumowania niech będzie jeden burmistrz do końca swojego życia ha ha ha. Ból dupy, że czas Leszka dobiega ku końcowi.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 16:02:20

20 lat temu to samo burmistrz przechodził. Pomyśl trochę zanim coś nasmarujesz. Idąc tym tokiem rozumowania niech będzie jeden burmistrz do końca swojego życia ha ha ha. Ból dupy, że czas Leszka dobiega ku końcowi.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 16:28:16

Co wy zwolennicy strycha ciągle o du*** i o sraniu? Obsesja czy co? Na takie rzeczy pomoże poradnia, ale nie rejonowa.

#80 ~Gość $~

~Gość $~
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 18:56:29

Co wy zwolennicy strycha ciągle o du*** i o sraniu? Obsesja czy co? Na takie rzeczy pomoże poradnia, ale nie rejonowa.

Na taką obstrukcję najlepsze są pastylki z węgla aktywowanego , sr.aczka przechodzi jak nożem uciął .Brałem to wiem .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, eldi, burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych