Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Piekło zamarzło - eLDi ma FB

wybory eldi burmistrz

95 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 10:12:10

Boją się Ciebie Michale Gralak, bo jest Pan najlepszym kandydatem z okręgu!!!!

Back
Najlepszym kandydatem komuny w PiS. Taki Ciechociński Konrad Wallenrod :)

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 10:16:25

Panie Paweł Wesołowski. Proszę się nie dziwić agresji M.G. Jak ktoś nie ma o sobie nic pozytywnego do powiedzenia, pisze negatywnie o innych. Mądry tego nie nie kupi.

#43 ~Stary Komuch~

~Stary Komuch~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 10:19:04

Panie Michale, co z tym SLD, wstydzi się Pan o tym pisać?

#44 ~Teresa~

~Teresa~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 10:24:46

Nie mam FB, czytam książki, papierowe gazety, nie czuje się wykpiony przez LD. Nie rozumiem o co ta afera. Nie podoba mi się, że po wyborach będę musiał założyć konto, jak wygra Strych. Uzależnienie od FB powinno się leczyć.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 10:42:27

Gralak ty tchórzu

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 10:53:43

Przepraszam były  spotkania chociażby jako przykład podam prowadzone konsultacje społeczne np. w Sprawie Strategii Rozwoju Ciechocinka, Studium Kierunków i Uwarunkowań Zagospodarowania Przestrzennego czy konsultacje w sprawie różnych projektów z Budżetu Obywatelskiego (np. Miejskiej Plaży) gdzie był Burmistrz dostępny. W tych sprawach były różne obwieszczenia na stronie miejskiej. Polecam tam zaglądać co jakiś czas zanim się napisze że nie było spotkań z mieszkańcami bo to co Pan/i napisał to obłuda zwykła nieprawda. 

O nadajnik na Hali też Burmistrz pytał mieszkańców ?

#47 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 10:54:16

mam wielką nadzieję ,że ten pan gralak znowu przegra z kretesem ,jak zawsze i ,żę wyborcy pokażą mu jego miejsce w szeregu

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 10:56:56

Masz racje, nie ma więcej rycerzy Jedi w PIS? 

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 11:09:30

Gralak kłamca chciał oszukać wyborców PiSu, zataić przeszlosc. Jaka będzie kolejna partia nie wie nikt , nawet on sam. Oliwa sprawiedliwa.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 11:09:57

Gralak kłamca chciał oszukać wyborców PiSu, zataić przeszlosc. Jaka będzie kolejna partia nie wie nikt , nawet on sam. Oliwa sprawiedliwa.

#51 ~Maciek~

~Maciek~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 11:38:02

Ale nie ma bardziej obecnie partii podobnej do SLD niz PiS.PiS to takie dawne komuchy

#52 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 11:45:08

Też prawda. rozdawnictwo i obiecywanie złotych gór.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 11:47:24

Chciał zdemaskować burmistrza a zdemaskował samego siebie. Mistrz!

#54 ~Twój ulubiony anonim~

~Twój ulubiony anonim~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 11:49:12

Kto sieje wiatr, zbiera burzę. Bez poważania twój ulubiony anonim

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 12:09:05

Michał, masz fotkę z Rosatim przed willa prezydencką, spotkałeś może Weronikę. Masz z niom zdjęcie? Pokaż!

#56 ~hart~

~hart~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 12:57:25

Przepraszam były spotkania chociażby jako przykład podam prowadzone konsultacje społeczne np. w Sprawie Strategii Rozwoju Ciechocinka, Studium Kierunków i Uwarunkowań Zagospodarowania Przestrzennego czy konsultacje w sprawie różnych projektów z Budżetu Obywatelskiego (np. Miejskiej Plaży) gdzie był Burmistrz dostępny. W tych sprawach były różne obwieszczenia na stronie miejskiej. Polecam tam zaglądać co jakiś czas zanim się napisze że nie było spotkań z mieszkańcami bo to co Pan/i napisał to obłuda zwykła nieprawda.

To były konsultacje studium? W godzinach gdy normalni ludzie siedzą w pracy? Chyba specjalnie po to żeby nikt nie przyszedł. A spotkania dotyczace miejskiej plaży organizował radny Strych w ramach swoich komisji i to w godzimach gdy ludzie mogli normalnie przyjść. Wiem, bo byłem. Taka jest różnica między tymi kandydatami panie Wesołowski. Trochę obiektywizmu by się Panu zdało.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 13:28:48

Michał, ty tchórzu,nie zagaduj, tylko odpowiedź na pytanie, dlaczego byłeś z SLD, a potem przeszedłeś do PIS.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 13:32:08

To były konsultacje studium? W godzinach gdy normalni ludzie siedzą w pracy? Chyba specjalnie po to żeby nikt nie przyszedł. A spotkania dotyczace miejskiej plaży organizował radny Strych w ramach swoich komisji i to w godzimach gdy ludzie mogli normalnie przyjść. Wiem, bo byłem. Taka jest różnica między tymi kandydatami panie Wesołowski. Trochę obiektywizmu by się Panu zdało.

No nie rozśmieszaj mnie facet, strzał w kolano, Strych to nawet na waszym osławionym FB unika dyskusji a nawet kasuje niewygodne pytania. Niemowa.

#59 ~fis~

~fis~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 13:44:34

jak już to LD boi się rozmów i konfrontacji, co pokazał przez te 20 lat. KONIEC Z NIM

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 14:08:19

jak już to LD boi się rozmów i konfrontacji, co pokazał przez te 20 lat. KONIEC Z NIM

Z LD każdy może sobie pogadać na żywo, rozumnemu człowiekowi nie potrzebny komputer, żeby porozmawiać.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, eldi, burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych