Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Piekło zamarzło - eLDi ma FB

wybory eldi burmistrz

95 odpowiedzi w tym temacie

#1 Michał Gralak

Michał Gralak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 05 październik 2018 - 22:01:41

5 października, Anno Domini 2018, - Leszek Dzierżewicz oddał hołd nowoczesnej technice i uruchomił swoją witrynę internetową oraz profil FB swojego komitetu wyborczego.
Ten niezwykły fakt zostanie odnotowany w annałach historii, ale tylko do 22 października, czyli dzień po wyborach - kiedy profile znikną.

PS.

Jest to najczystsza z najczystszych drwin - śmieszność której skali nie jestem w stanie objąć umysłem.
Oto burmistrz, mer miasta, który przez ostatnie 4 lata kadencji (nie mówię o wcześniejszych, bo pewnie "Przyszłość Ciechocinka" używała jeszcze maszyn do pisania) ma za nic wirtualną sferę życia społecznego swojego miasta, gdzie mógłby bezpośrednio rozmawiać z mieszkańcami o ich problemach, wypytać, dyskutować - nagle w obliczu realnego zagrożenia dla jego niepodzielnej władzy i jej bezpośredniego otoczenia, w odruchu obrony - głupiej, na dwa tygodnie przed wyborami zakłada profil na FB i uruchamia serwis internetowy.

Jakież to prawdziwe! "Dziękujemy!" - krzyczą, nie mieszkańcy, lecz poplecznicy starego ciechocińskiego świata, mierzonego polem powierzchni ułożonej kostki brukowej i przypisanych sobie pomysłów - ludzi o otwartych umysłach.

PPS.

Tak kandyduję w tych wyborach, tak jestem subiektywny - ale uparty w otwartym krytykowaniu poczynań obecnego burmistrza, "dzięki" któremu straciliśmy 20 lat możliwości rozwoju naszego miasta.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:09:06

5 października, Anno Domini 2018, - Leszek Dzierżewicz oddał hołd nowoczesnej technice i uruchomił swoją witrynę internetową oraz profil FB swojego komitetu wyborczego.
Ten niezwykły fakt zostanie odnotowany w annałach historii, ale tylko do 22 października, czyli dzień po wyborach - kiedy profile znikną.

PS.

Jest to najczystsza z najczystszych drwin - śmieszność której skali nie jestem w stanie objąć umysłem.
Oto burmistrz, mer miasta, który przez ostatnie 4 lata kadencji (nie mówię o wcześniejszych, bo pewnie "Przyszłość Ciechocinka" używała jeszcze maszyn do pisania) ma za nic wirtualną sferę życia społecznego swojego miasta, gdzie mógłby bezpośrednio rozmawiać z mieszkańcami o ich problemach, wypytać, dyskutować - nagle w obliczu realnego zagrożenia dla jego niepodzielnej władzy i jej bezpośredniego otoczenia, w odruchu obrony - głupiej, na dwa tygodnie przed wyborami zakłada profil na FB i uruchamia serwis internetowy.

Jakież to prawdziwe! "Dziękujemy!" - krzyczą, nie mieszkańcy, lecz poplecznicy starego ciechocińskiego świata, mierzonego polem powierzchni ułożonej kostki brukowej i przypisanych sobie pomysłów - ludzi o otwartych umysłach.

PPS.

Tak kandyduję w tych wyborach, tak jestem subiektywny - ale uparty w otwartym krytykowaniu poczynań obecnego burmistrza, "dzięki" któremu straciliśmy 20 lat możliwości rozwoju naszego miasta.

Odezwał się najmniej inteligentny  kandydat  komitetu Strycha, Twój bełkot o rycerza Jedi przejdzie kolego do historii. Lepiej było nie odzywać się i uchodzić za niezbyt rozgarniętego niż odezwać się i rozproszyć wątpliwości.  Wielu rzeczy nie jesteś w stanie objąć umysłem z powodu tego,że jest on dosyć ciasny. Więc, cytując klasyka, kończ waść, wstydu oszczędź. Albo w prostych żołnierskich słowach pi pi pi

#3 Michał Gralak

Michał Gralak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 05 październik 2018 - 22:11:26

Dziękuję Ci szanowny anonimie, za te niezwykle cenne słowa. Zapisze na kartce i przytulę do serca.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:15:10

No cóż panie M.G.

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów -  jak mawiał Lem.

Obecność w świecie wirtualnym nie jest miarą niczego. Jak Pan dorośnie, przyzna mi Pan rację.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:19:05

Kolejny nawiedzony, który doznał objawienia :D

Nie wiem, czy 1200 zeta diety go uleczy, może potrzebne kropidło.

#6 Michał Gralak

Michał Gralak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 05 październik 2018 - 22:19:36

Naprawdę mocne stwierdzenie, anonimowego osobnika w wirtualnym świecie vs człowieka podpisującego się sowim nazwiskiem.

"Dopóki nie skorzystałem z Internetunie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" -  jak mawiał Lem.

Faktycznie.

#7 ~Pan od przyrody~

~Pan od przyrody~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:22:18

Następny politolog po zaocznych studiach bez magisterium ma ochotę nas pouczać, jak mamy żyć, na kogo głosować, co myśleć i mówić. Brudna ohydna kampania za cichym przyzwoleniem "góry". 

#8 Michał Gralak

Michał Gralak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 05 październik 2018 - 22:28:22

Piękne odwrócenie uwagi od głównego wątku niniejszego posta. 
Drogi anonimie, walcz dalej w swoich czterech ścianach o atencję, a gdy będziesz miał coś do powiedzenia - napisz na temat.
Dobrej nocy życzę.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:29:41

Osiągnij coś dziecko, a potem krytykuj. Pomyśl pozytywnie, nie zaczynaj kariery od opluwania innych, starszych. Daleko nie zajdziesz, ludzi nie chcą żyć w takim świecie. Też będziesz starszy, też cię zaczną rozliczać, obyś miał się czym pochwalić. Szacunek dla starszych, skromność, wspaniałomyślność to cechy ci obce. Trochę pokory każdemu się przyda. Rozumny człowiek oceni sam burmistrza, nachalna propaganda tylko zaszkodzi nowym kandydatom. Tak plujecie na burmistrza, że zaczyna mi go być żal.Ludzie chcą spokojnie żyć.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:31:22

Piękne odwrócenie uwagi od głównego wątku niniejszego posta. 
Drogi anonimie, walcz dalej w swoich czterech ścianach o atencję, a gdy będziesz miał coś do powiedzenia - napisz na temat.
Dobrej nocy życzę.

napisałem to, co skrzętnie ukrywasz. Jak kto nie ma się czym pochwalić, to dużo krzyczy i najczęściej bez sensu. Do nauki!

#11 Michał Gralak

Michał Gralak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 05 październik 2018 - 22:33:26

Osiągnij coś dziecko, a potem krytykuj. Pomyśl pozytywnie, nie zaczynaj kariery od opluwania innych, starszych. Daleko nie zajdziesz, ludzi nie chcą żyć w takim świecie. Też będziesz starszy, też cię zaczną rozliczać, obyś miał się czym pochwalić. Szacunek dla starszych, skromność, wspaniałomyślność to cechy ci obce. Trochę pokory każdemu się przyda. Rozumny człowiek oceni sam burmistrza, nachalna propaganda tylko zaszkodzi nowym kandydatom. Tak plujecie na burmistrza, że zaczyna mi go być żal.Ludzie chcą spokojnie żyć.

Och, jakie dziecko ze mnie - tak niedojrzałe, że podpisuje się swoim nazwiskiem pod swoimi słowami podczas gdy dorośli ludzie są anonimami. Mea culpa.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:35:11

Wojtek uspokój się, to nie szkoła!

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:37:50

Po co ten wpis, nie rozumiem. Co kogo obchodzi, czy ktoś ma facebook, czy nie ma. Też nie mam i nie zamierzam mieć. To jakiś obowiązek mieć. Przesadziłeś.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:50:30

Taki ktoś jak Pan w social media to social climber. Robi zadymę,aby wykreować własną osobę.  Uznany od dawna za raka internetów.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:56:51

PS.

PPS.

Ma Pan prawo do własnej opinii jednakże widać bardzo to Pana zabolało hehe 

Taka może mała uwaga. Burmistrz rządzi od 20 lat. Pan startował 2 czy 3 razy na radnego i co  ? No ludzie Pana nie wybrali więc proponuję zejść na ziemię albo po prostu uszanować wynik wyborczy i nie obrażać. Z resztą tym postem wystawił Pan oficjalnie sobie laurkę. Takich porywczych i emocjonalnych radnych co to wywołują tylko zamieszanie nie potrzebujemy i dziękujemy.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 22:58:30

Kończący się włodarzu 70 lat się zbliża....., panu już podziękujemy  !!!!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 23:05:32

Kończący się włodarzu 70 lat się zbliża....., panu już podziękujemy  !!!!

to co, po 70 już do piachu albo przymierzać drewniana jesionkę trzeba. Tez będzie pan kiedyś stary i niepotrzebny. Nie głosuję na takich ludzi.

#18 Michał Gralak

Michał Gralak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 05 październik 2018 - 23:08:54

Ma Pan prawo do własnej opinii jednakże widać bardzo to Pana zabolało hehe 

Taka może mała uwaga. Burmistrz rządzi od 20 lat. Pan startował 2 czy 3 razy na radnego i co  ? No ludzie Pana nie wybrali więc proponuję zejść na ziemię albo po prostu uszanować wynik wyborczy i nie obrażać. Z resztą tym postem wystawił Pan oficjalnie sobie laurkę. Takich porywczych i emocjonalnych radnych co to wywołują tylko zamieszanie nie potrzebujemy i dziękujemy.

Niestety, gdybyś nie dodawał postów za każdym razem używając anonimowego nicka - wiedziałbym komu odpowiedzieć.
Owszem startowałem jak to ująłeś "2-3 razy" - korzystam z pełni jej praw, jako wyborca i kandydat i szanuję jej (demokracji) wyroki. 
Porywcze? Nie wiem, ale jak dotąd te anonimowe komentarze są porywcze.
Umówmy się tak - Ty drogi obywatelu piszesz pod swoim nazwiskiem - ja odpowiadam pod swoim, inaczej zakończymy dialog w tym momencie.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 23:14:51

to co, po 70 już do piachu albo przymierzać drewniana jesionkę trzeba. Tez będzie pan kiedyś stary i niepotrzebny. Nie głosuję na takich ludzi.

Po prostu inni kandydaci są lepsi, bardziej otwarci i przystający do obecnych czasów, trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć dość bo inaczej skończy się klapą. Zapraszamy do rady seniorów co najwyżej. Tam jest dla Pana dobre miejsce.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 23:16:34

Używanie na tym forum imienia i nazwiska jest dobrowolne - proszę zapoznać się z regulaminem.Mam prawo pisać pod nickiem i z tego prawa korzystam. inni również. Pan chce się podpisać i nie widzę problemu. Wiem, że niektóre partie chciałyby odebrać Polakom prawo do wszystkiego, wprowadzić cenzurę, ale jakby co, jeszcze to nie nastąpiło. Zawsze można zorganizować spotkanie z mieszkańcami na żywo. Mniej emocji. Poker Face. Reprezentuje Pan wszystko to, czego ludzie się boja w PIS, nawet sympatycy. Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, eldi, burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych