Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~redtube~

~redtube~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 14:05:57

Ludzie jesteście załośni teraz lamentujecie ze gówniary w wieku 13 lub 15 lat zachodzą w ciąze co jest temu winne najlepiej zegnajcie na rodziców bo to normalne tak pasuje i wypada Zastanówcie sie sami ile MY jako społeczeństwo włozyliśmy w degradacje młodzięży np media ile w nich seksu telenowele typu moda na sukces gdzie spi kazdy z kazdym ojciec z córką matka z synem wykolejenie dno swiat według bandych sex na ustach to chleb powszechny a wszystko emitowane kiedy a no wtedy gdy dzieci są w domu same a opiekunowie w drodze do domu dlaczego na wizje wpuszcza sie takie osoby juak doda z cyckami obwisłymi jak krowa w muzycznym show próboje talent nadciągnąc urodą i wdziękiem jakiego nie ma i nie będzie miała bo jest jak stokrotka blada i pospolita a dziewczynki patrza i tak robią bo jesli to pokazują to jest normalne LUDZIE komuna wprowadzała cenzure a demokracja KURESTWO na antene wstyd

#2 ~NWO~

~NWO~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 00:12:54

Ludzie jesteście załośni teraz lamentujecie ze gówniary w wieku 13 lub 15 lat zachodzą w ciąze co jest temu winne najlepiej zegnajcie na rodziców bo to normalne tak pasuje i wypada Zastanówcie sie sami ile MY jako społeczeństwo włozyliśmy w degradacje młodzięży np media ile w nich seksu telenowele typu moda na sukces gdzie spi kazdy z kazdym ojciec z córką matka z synem wykolejenie dno swiat według bandych sex na ustach to chleb powszechny a wszystko emitowane kiedy a no wtedy gdy dzieci są w domu same a opiekunowie w drodze do domu dlaczego na wizje wpuszcza sie takie osoby juak doda z cyckami obwisłymi jak krowa w muzycznym show próboje talent nadciągnąc urodą i wdziękiem jakiego nie ma i nie będzie miała bo jest jak stokrotka blada i pospolita a dziewczynki patrza i tak robią bo jesli to pokazują to jest normalne LUDZIE komuna wprowadzała cenzure a demokracja KURESTWO na antene wstyd

Gratuluje inteligentny człowieku! Miałeś odwagę napisać całą prawdę o naszym zdemoralizowanym świecie! Musimy powstrzymać pochód tego kurestwa, bo niedługo zniszczy ono naszą cywlilizację!
Masz ode mnie wielki plus za to, że jako jeden z niewielu piszesz prawdę na tym forum! Tak trzymaj!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 09:52:20

DUŻO MÓWI SIĘ ŻE ZAMAŁO DZIECI SIĘ RODZI MOZE TO MA BYĆ ZACHĘTA TA CAŁA GOLIZNA RAZEM Z DODĄ WZIĘTA

#4 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 10:54:53

Miałem kiedyś praktyki jako nauczyciel w WOS-u. Na moje pytanie co to jest "leasing" jedna z pannic odpowiedziała pytaniem: "Jakaś forma pettingu?":)

#5 ~Rozumna42~

~Rozumna42~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 14:06:24

Boże ja nie rozumiem tych dzisiejszych nastolatków są po prostu żałośni... Myślą, że jak będą uprawiać seks to będą cool ;/ A tak naprawdę to są zupełnie nieodpowiedzialni. Ja mam 14 lat i jakoś mi się do tego nie spieszy po prostu żal ;[

#6 ~Rozumna42~

~Rozumna42~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2011 - 14:07:07

Boże ja nie rozumiem tych dzisiejszych nastolatków są po prostu żałośni... Myślą, że jak będą uprawiać seks to będą cool ;/ A tak naprawdę to są zupełnie nieodpowiedzialni. Ja mam 14 lat i jakoś mi się do tego nie spieszy po prostu żal ;[

#7 ~Jagoda96~

~Jagoda96~
  • Goście

Napisano 18 maj 2012 - 17:40:43

W tym roku kończę gimnazjum, za 5 tygodni urodzę synka. Nie zaszłam w ciążę w tam bezmyślny sposób jaki został ukazany w artykule. Potrzebowałam bliskości, miłość i zainteresowania. Stało się. Wpadłam. Powiedziałam całej rodzinie w Wigilię przy okazji radości związanej z narodzeniem Jezusa. Reakcja nie była taka zła. Najgorzej zareagowali rodzice - kazali mi wynieść się z domu. Teraz mieszkam z siostrą mam szczęście, że w Warszawie gdzie takie historie się zdarzają i nie jestem obgadywana na tak dużą saklę jka bym była w małej miejscowości. Mam nadzieję, że dociągnę z ciążą do końca roku szkolnego. Szkołę skończę ze średnią 4,87 w renomowanym warszawskim gimnazjum. Liczę na 186 pkt rekrutacyjnych. Nie piszę tego po to żeby sie pochwalić, ale po to, zebyś najpierw się zastanowili zanim zaczniecie wyzywać taką dziewczyne z brzuchem na przystanku czy w autobusie.Takie osoby jak ja mają marzenia, cele. Teraz moim celem jest dostanie się do dobrego liceum, potem na biotechnologie, siostra pomaga mi finansowo i wiem ze moge na nią liczyć. Kiedyś wszystko sie ułozy, jeżeli Ty też jesteś w takiej sytuacji nie martw się! Najważniejsze to myśleś pozytywnie ;)

#8 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 17:04:34

Ja nie moge co za idiotki ... :mellow: Jak one uważają że przez sex nic się nie dzieje i że za pierwszyn razem nie bendą w ciąży to to nie mam określenia dla takich ludzi .... koniec mojej wypowiedzi

PO PROSTU SĄ IDIOTKAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <_<

#9 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2013 - 18:57:36

Mam swoje lata, robiliśmy podobnie w latach sześćdziesiątych. Ta pani pojęcia nie ma o co w tym chodzi. Niektóre dziewczyny uwielbiają taki seks. Szczęście, że bez ciąży, 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych