Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

pepco

pepco

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~landrynka~

~landrynka~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 20:42:51

co sądzicie pepco?

#2 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 20:44:07

a gdzie to jest dokładnie?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2013 - 21:29:06

śmierdzi chińszczyzną

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 13:13:52

Taki dziwny ten sklep trochę. Jest tanio. Ale jaka jest jakość oferowanych produktów? Trzeba spr.Gość

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 19:21:47

A ja kupiłem tam skarpetki polskiej produkcji i są naprawdę dobre!!! Ogólnie tanio i duży wybór

#6 ~agrest~

~agrest~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 21:41:15

maja bardzo tanie i fajne ciuszki dla dzieci w róznym wieku. Wyposażenie wnętrz i agd rewelacja w super cenach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!obsługa ok!

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2013 - 07:18:03

znam tę sieć sklepów dobrze (m.in. włocławek, toruń, bydgoszcz). Kupuję tam od kilku lat, głównie ciuszki dla dzieci i dla siebie także. Bielizna też godna polecenia. Ubranka dla dzieci są o wiele tańsze niż w firmowych sklepach a jakością nie odbiegają niemal wogóle. jedyna rzecz na którą należy zwrócic uwagę to rozmiarówka. Trzeba kupować ubrania w większym rozmiarze niż zwykle sie kupuje.

#8 ~MIKI~

~MIKI~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 19:46:42

coraz fajniejsze propozycje tam mają super sklep,super ceny!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 17:30:18

sklep oparty na chińskim badziewiu z polskimi etykietkami.....
ogólnie dziwny obsługa tez jak sam sklep byle jaka
coraz mnie dobrego towary od polskich markowych producentow

#10 ~GOŚC~

~GOŚC~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 20:58:48

TERAZ WSZĘDZIE JEST CHIŃSZCZYZNA,TYLKO,ŻE W PEPCO SĄ CENY DLA LUDZI,A U PRYWACIARZY TRZYKROTNIE DROŻEJ.DLATEGO ŻAL.ŚCISKA.OBSŁUGA ZAPRACOWANA.....JAK SIĘ KOMUŚ NIE PODOBA...WOLNY RYNEK.

#11 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 21:00:48

A GDZIE SĄ CI POLSCY PRODUCENCI MARKOWYCH PRODUKTÓW?A CHINACH HEHE.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 07:55:34

Ktoś kto pisze ten post próbuje sam zrobić reklamę dla sklepu w którym panują pustki i tandetny towar wpakowali się w duży czynsz w nowym budynku a tu lipa myśleli że ciechocinek to miasto dla takich sklepów, w lumpexach więcej ludzi bo i towar lepszy

#13 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:02:05

Ktoś kto pisze ten post próbuje sam zrobić reklamę dla sklepu w którym panują pustki i tandetny towar wpakowali się w duży czynsz w nowym budynku a tu lipa myśleli że ciechocinek to miasto dla takich sklepów, w lumpexach więcej ludzi bo i towar lepszy

PUSTKI?TAM PALCA NIE MA GDZIE WSADZIC........BARDZO DUŻO TOWARU,A KLIENTÓW TEZ BARDZO DUZO...A ŻAL NADAL ŚCISKA HEHE

#14 drbeats

drbeats

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 16 kwiecień 2013 - 21:25:30

Zarabiam pieniądze tu - http://www.moneystrategy.info/zavrani/, polecam, bo można duzo zarobić :)

#15 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 03 maj 2013 - 19:11:20

ostatnio robiłam tam zakupy.wybór i ceny zadowalające obsługa tez ok,pomocna i widać,że bardzo zapracowana.Ogólnie oceniam na ok.Ciechocinek to dobra lokalizacja i klienci maja duży wybór w rozsądnych cenach polecam

#16 ~CYRYL~

~CYRYL~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 20:40:21

JEDEN WIELKI SYF.ŚMIERDZI I JEST BRUDNO.OBSŁUGA OPRYSKLIWA,NIEUPRZEJMA.PORAŻKA.NIE POLECAM.CHIŃSKIE BADZIEWIE.

#17 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 12:24:49

JEDEN WIELKI SYF.ŚMIERDZI I JEST BRUDNO.OBSŁUGA OPRYSKLIWA,NIEUPRZEJMA.PORAŻKA.NIE POLECAM.CHIŃSKIE BADZIEWIE.

Ja jestem zadowolona, ponieważ Obsługa jest miła.. Nie wiem gdzie Ci jest brudno udowodnij to!  A pozatym nie wypowiadaj się negatywnie zatrzymaj to dla siebie  może konkurencje żal d*** ściska?! Dajcie ludzią pracować.. Mogę się założyć ze obecnie masz na sobie chińskie majtki i Ci to nie przeszkadza.?! Bo nawet o Tym nie wiesz! A Jak CI się nie podoba to omijaj szerokim łukiem Ten sklep!

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2013 - 14:33:40

Ja jestem zadowolona, ponieważ Obsługa jest miła.. Nie wiem gdzie Ci jest brudno udowodnij to!  A pozatym nie wypowiadaj się negatywnie zatrzymaj to dla siebie  może konkurencje żal d*** ściska?! Dajcie ludzią pracować.. Mogę się założyć ze obecnie masz na sobie chińskie majtki i Ci to nie przeszkadza.?! Bo nawet o Tym nie wiesz! A Jak CI się nie podoba to omijaj szerokim łukiem Ten sklep!

Tak pisze tylko konkurencja.

Przecież każdy  z nas ma w domu co drugą rzecz,wyprodukowaną,pochodzącą z Chin..

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pepco

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych