Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"Pełno nas, a jakoby nikogo nie było"- smutne wnioski ze spotkania RdG i PiS`

Grudziądz wybory frekwencja obywatelskość władza Malinowski PIS PO

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 06:17:57

Jak widzę tych 'uzdrowicieli", zaraz przypomina mi się powiedzenie: Złodziej pierwszy woła - łapaj złodzieja!

51 osób? Realne poparcie dla starego kanciarza.

#2 ~zen~

~zen~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 06:20:48

Jak widzę tych 'uzdrowicieli", zaraz przypomina mi się powiedzenie: Złodziej pierwszy woła - łapaj złodzieja!

51 osób? Realne poparcie dla starego kanciarza.

Tym kanciarzem to ty chyba jesteś. Powiedz co dobrego w życiu zrobiłeś, cały czas pewnie doisz to miasto.

#3 ~sympatyk RdG -PiS.~

~sympatyk RdG -PiS.~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 12:35:10

Na spotkaniu byli ci na którym najbardziej RdG-PiS zależało, czyli liderzy trzech  współpracujących ściśle ze sobą związków zawodowych ,mianowicie Solidarności ,Sierpnia 80 i Samoobrony.

#4 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 12:51:32

Na spotkaniu byli ci na którym najbardziej RdG-PiS zależało, czyli liderzy trzech  współpracujących ściśle ze sobą związków zawodowych ,mianowicie Solidarności ,Sierpnia 80 i Samoobrony.

Ten cały Sierpień 80 to Adamczyk. Adamczyk jest parobkiem u Dzięcioła więc się nie liczy.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 12:53:50

Tym kanciarzem to ty chyba jesteś. Powiedz co dobrego w życiu zrobiłeś, cały czas pewnie doisz to miasto.

ale przynajmniej nie chce być prezydentem Grudziądza za 12 tys, złotych

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 12:55:59

Ten cały Sierpień 80 to Adamczyk. Adamczyk jest parobkiem u Dzięcioła więc się nie liczy.

Chodzi o drugą turę i wzajemne poparcie dla RdG przez Dzięcioła i odwrotnie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 12:57:32

Przecież to jest jasne jak słońce.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 13:08:02

No widzisz marianie jak zostaleś  wysiudany i  zrobiony w bambuko....

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 13:14:35

Powiedział wielki asystent... :lol:  :lol:  :lol:

#10 ~pytek~

~pytek~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 14:17:46

ale przynajmniej nie chce być prezydentem Grudziądza za 12 tys, złotych

bo jesteś ?

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 15:02:51

To i tak ponad 50 % więcej niż na spotkaniu z Prezydentem. :lol:

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 19:18:43

... więc zanim pójdziecie na dno wybierzcie go z głową, bez tej mgły nienawiści wzajemnej do siebie.Bo nie o szyldy partyjne chodzi a o codzienne bezpieczne życie.

Może i smutne ale podejrzewam, że prawdziwe: W naszym społeczeństwie takie postępowanie to jak tytuł jednej książki, zaraz jak to było, a już sobie przypominam - Utopia. Tu się w większości nie wybiera tylko odrzuca na podstawie nienawiści i same hasła niczego z dnia na dzień nie zmienią. To raczej proces dla kilku pokoleń ale nikt znaczący nie ma w tym interesu, żeby go zainicjować.

#13 ~Piotr Mirosławski~

~Piotr Mirosławski~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 00:50:31

Jedyny RdG zaprasza wszystkich od 2 lat na swoje spotkania. Nie słyszałem by robiło to PO - tam wszystko tajne?. Nie plotą na tych spotkaniach o ideach jedynie słusznych, stawiają  pytania np.skarbnikowi, dyr. szpitala ale rzeczowych odpowiedzi brak. Dobrze, że ruszyły związki zawodowe, inne ugrupowania - statek tonie i nie ma tyle kamizelek ratunkowych - prościej znaleźć dobrego kapitana i sternika , więc zanim pójdziecie na dno wybierzcie go z głową, bez tej mgły nienawiści wzajemnej do siebie.Bo nie o szyldy partyjne chodzi a o codzienne bezpieczne życie.

Mądre i trafne spostrzeżenia. Z chłodną głową pozbądźmy się często bezinteresownej nienawiści, zjednoczmy i głosujmy na tych, którzy dają nadzieję na lepsze jutro dla wszystkich, a nie tylko dla szwagrów i pociotków!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 01:40:28

Problem w tym, że wszyscy dają ... nadzieję. Szwagrom i pociotkom nie daje się nadziei. Im się daje pewność.

Budujące jest to, że idealizm się pojawia. Szkoda tylko, że w dosyć krótkich okresach przedwyborczych.  :D

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 09:57:05

Szkoda że tego nie widzieliście jak maryjan przed zebraniem nadskakiwał i lasił się do Wiśniewskiego  

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2014 - 10:02:08

Szkoda że tego nie widzieliście jak maryjan przed zebraniem nadskakiwał i lasił się do Wiśniewskiego  

Teraz Adamczyk wsiadłeś na Reszkego ? Znowu coś ci zaszkodziło ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 09:02:10

Teraz Adamczyk wsiadłeś na Reszkego ? Znowu coś ci zaszkodziło ?

Ja też byłem na spotkaniu i widziałem jak maryjan łasił się do Wiśniewskiego i Kosińskiego.Myślę ,że oni wszyscy pasują do siebie.

#18 ~"1"~

~"1"~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 09:06:41

Ja też byłem na spotkaniu i widziałem jak maryjan łasił się do Wiśniewskiego i Kosińskiego.Myślę ,że oni wszyscy pasują do siebie.

Przecież ty jesteś adamczyk. Po co ten bajer człeku ? :D

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 09:10:32

Przecież ty jesteś adamczyk. Po co ten bajer człeku ? :D

Nie jestem adamczykiem-człeku!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2014 - 09:14:18

Nie jestem adamczykiem-człeku!

Jo, jo głupa palisz jak zawsze adamczyk - człeku!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Grudziądz, wybory, frekwencja, obywatelskość, władza, Malinowski, PIS, PO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych