Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pełno młodych i grup w Chełmży chodzi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 22:50:50

Ja pierodle z czym macie problem? Jest zakaz i tyle ku*** trzeba przestrzegać tego bo to jest dla dobra nas wszystkich . Za tydzień może być jak w Czechach że w maskach wyjście i rękawiczkach albo do 19.00 i godzina policyjną . To od nas zależy co będzie . Lekarze i pielagnriaka pracują staraja się a ludzie w du*** mają

#22 ~Jechowy~

~Jechowy~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 23:12:17

Jak ludzie nie będą przestrzegać to wprowadza godzinę policyjna to wszytko zależy od ludzi

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 23:40:24

No i niebieski powiedział, co wiedział. W tak ważnej życiowej sprawie zaśmiecił wątek. Admin, nie mam siły ciągle prosić, nie raczej żądać spełniania swoich obowiązków. Dajcie mi uprawnienia, to chętnie się za to wezmę. Albo zlikwidujcie to forum!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 23:41:46

Ja pierodle z czym macie problem? Jest zakaz i tyle ku*** trzeba przestrzegać tego bo to jest dla dobra nas wszystkich . Za tydzień może być jak w Czechach że w maskach wyjście i rękawiczkach albo do 19.00 i godzina policyjną . To od nas zależy co będzie . Lekarze i pielagnriaka pracują staraja się a ludzie w du*** mają

No - krótko, jasno i na temat!

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 00:16:49

Niestety seniorzy i młodzież wyłączyli myślenie. O patologii nie wspomnę, bo ci już dawno przegrali swoje życie. Te trzy "ekipy" śmigają po mieście jeszcze liczniej jak przed zakazami. Polecam każdemu z nich napisanie oświadczenia, żeby ich nie ratować w razie zakażenia gdyż świadomie narażali swoje życie pomimo zakazów.. niestety przez tak nieodpowiedzialne zachowanie przyczynią się do wzrostu liczby chorych. Raz w życiu mogli zrobić coś dobrego nie robiąc praktycznie nic i siedząc w domach..ehh szkoda gadac

Faktycznie, może nie warto ratować ludzi na siłę.Szkoda tylko, że zarazić mogą innych. Naukowcy twierdzą, że jeden chory zaraża średnio czworo. A poza tym, co to za odżywka? Czy kroś do Ciebie w tak obraźliwy sposób się zwraca? Czy postępowanie racjonalne Cię obraża?

Niech nikt się nie obraża ale śledzę to miasto  od lat.

Chełmża to takie specyficzne miasto , ma pecha co do wielu mieszkańców i władz .

To co jest normalne w innych podobnych miasteczkach tu jest NIENORMALNE !!!

Nie zrobisz NIC ... szkoda czasu i słów .

Możemy pisać i umoralniać tych ludzi ... w większości przypadków nie da to nic .

Przykre .

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 00:27:48

Niech nikt się nie obraża ale śledzę to miasto od lat.
Chełmża to takie specyficzne miasto , ma pecha co do wielu mieszkańców i władz .
To co jest normalne w innych podobnych miasteczkach tu jest NIENORMALNE !!!
Nie zrobisz NIC ... szkoda czasu i słów .
Możemy pisać i umoralniać tych ludzi ... w większości przypadków nie da to nic .
Przykre .
</p></p>

zgadzam się, jeszcze niedawno mnie to śmieszyło i z uśmiechem nazywalem to specyfiką miasta. ale dziś przeraża mnie to. Każdy dosłownie KAŻDY kto się jakoś wybije przed szereg szarych ludzi zostanie zjedzony, strawiony i wysrany przez resztę społeczności. Nie dziwię się ludziom, że stąd uciekają..

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 06:09:33

No i niebieski powiedział, co wiedział. W tak ważnej życiowej sprawie zaśmiecił wątek. Admin, nie mam siły ciągle prosić, nie raczej żądać spełniania swoich obowiązków. Dajcie mi uprawnienia, to chętnie się za to wezmę. Albo zlikwidujcie to forum!

Zadzwoń do pomorskiej , można pogadać z tym adminem i załatwić sprawę.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 07:44:12

............
Nie obrażaj ludzi. Zachowują się w znacznej większości wzorowo!
To władza ma nas w du*** i nie zgadza się, np, na przeniesienie wyborów i w wielu miejscach w Polsce odbyły się w niedzielę wybory!

#29 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 07:55:56

Jebie mnie polityka deb***u idź z propaganda na inny temat. Są wytyczne takie dla bezpieczeństwa a ludzie nie stosują się ku*** palancie wje***e mam w du*** te wybory obchodzi mnie zdrowie i życie teraz mojej rodziny teraz

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 09:03:36

Jebie mnie polityka deb***u idź z propaganda na inny temat. Są wytyczne takie dla bezpieczeństwa a ludzie nie stosują się ku*** palancie wje***e mam w du*** te wybory obchodzi mnie zdrowie i życie teraz mojej rodziny teraz

. Opanuj się i nie szalej. Nie chcesz nie wychodzi i dobrze. od tego żeby gonić takie grupy ludzi są odpowiednie służby. Nie musisz wyzywać i obrażać ludzi. Jak idziesz do pracy to też wyzywasz że inni też przyszli?? No chyba że nie pracujesz??

#31 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 09:11:46

Jestem w domu z dzieckiem akurat bo zamknięte szkoły a moja żona w pracy i pozniej sie zmieniamy . Do pracy i wyjść do sklepu przecież trzeba ale co robia grupy ludzi wieczorem chodzący sobie ? Co oni załatwiają ?

#32 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 09:48:21

Ja proponuję żeby nasz burmistrz kupował bilety w parkomatach I dotykał tych guzików po innych, wcale ich już nie widać, nie robią nic.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 10:01:23

Jestem w domu z dzieckiem akurat bo zamknięte szkoły a moja żona w pracy i pozniej sie zmieniamy . Do pracy i wyjść do sklepu przecież trzeba ale co robia grupy ludzi wieczorem chodzący sobie ? Co oni załatwiają ?

. No i dlatego mówię że w takich przypadkach odpowiednie służby powinni zadziałać. A z kad wiesz że grupki ludzi spacerowały po mieście? Też tam byłeś? Mam nadzieję że nie. Na przyszłość, zamiast szaleć na forum i obrażać ludzi, to widząc takie zachowanie młodzieży, bo to ona najczęściej olewa zakazy, zadzwoń gdzie trzeba, policja, straż miejska, gdziekolwiek, zgłoś naruszenie i poczekaj na efekt. Małymi kroczkami a gówniarze nauczą się że nie są nietykalni. Powodzenia, i trochę spokojniej bo nerwy tu niczego nie zmienia. Powodzenia!!

#34 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 10:06:27

Prze z okno widzę jak chyba jak chodzą akurat w centrum mieszkam. Ok rozumiem ale denerwuje się bo sam siedzę w domu a inni mają to w du***. Pozdrawiam

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 10:40:50

Prze z okno widzę jak chyba jak chodzą akurat w centrum mieszkam. Ok rozumiem ale denerwuje się bo sam siedzę w domu a inni mają to w du***. Pozdrawiam

. No niestety ludzie mają to do siebie że uważają że przepisy są po to żeby je łamać. Nic nie poradzisz. Problem w tym że można wychodzić, ale nie w grupach. Jak wiesz maks. dwie osoby, nie dotyczy to rodzin. No takie zostały wprowadzone przepisy. Nikt nie określił jak to ma być sprawdzane... Ale rozumiem Cie, można się wkurzyć jak siedzisz w domu i stosujesz się do ograniczeń, a inni nie. Ale twoje nerwy nie wpłyną na innych tylko na Twoje zdrowie i spokój Twojej rodziny

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 10:45:27

. Opanuj się i nie szalej. Nie chcesz nie wychodzi i dobrze. od tego żeby gonić takie grupy ludzi są odpowiednie służby. Nie musisz wyzywać i obrażać ludzi. Jak idziesz do pracy to też wyzywasz że inni też przyszli?? No chyba że nie pracujesz??

A widziałeś, jak jeden burmistrz we Włoszech nie prebierał w słowach, wyzywając nieprzestrzegających niewychodzenia z domu obywateli? Wcale się nie dziwię człowiekowi
Temu, któremu odpowiadałeś też. Bo to za gadka: Jak nie chcesz, to nie wychodź? Kogo teraz obchodzi, co Ty chcesz lub nie chcesz? Masz nie wychodzić dla dobra SWOJEGO I Innych! Tak ma być! A przez okno widzę, co się dzieje. Uświadomcie sobie ludzie, że jesteśmy na początku fali wznoszącej. We Włoszech w jednym tylko regionie zmarło 17 lekarzy. Tego chcecie?

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 10:52:22

A widziałeś, jak jeden burmistrz we Włoszech nie prebierał w słowach, wyzywając nieprzestrzegających niewychodzenia z domu obywateli? Wcale się nie dziwię człowiekowi
Temu, któremu odpowiadałeś też. Bo to za gadka: Jak nie chcesz, to nie wychodź? Kogo teraz obchodzi, co Ty chcesz lub nie chcesz? Masz nie wychodzić dla dobra SWOJEGO I Innych! Tak ma być! A przez okno widzę, co się dzieje. Uświadomcie sobie ludzie, że jesteśmy na początku fali wznoszącej. We Włoszech w jednym tylko regionie zmarło 17 lekarzy. Tego chcecie?

. Ale to że zmierzasz kogoś z błotem niczego nie zmieni, ludzie i tak będą wychodzili. "Ulzysz" ,tylko sobie. Taki jest człowiek, ma zakodowane to żeby "stanąć okoniem" do zakazów. Ale to że będziesz rzucał wulgaryzmy i kogoś obrażał nic nie zmieni, zwłaszcza u tych którzy nie stosują się do zaleceń.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 10:54:59

. Nie dawaj przykładu Włoch, bo tam jest całkowity zakaz wychodzenia. U nas niestety nie, i to zachęca ludzi do nie stosowania zakazów.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 17:45:52

Właśnie policja wyjechała z parku, więc kolesie w licznej grupie się tam udali. Rozum w du***

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 19:30:28

Właśnie policja wyjechała z parku, więc kolesie w licznej grupie się tam udali. Rozum w du***

. Skoro posłowie PiSu, mogą siedzieć w sejmie grupami po 5-6 osób bez maseczek, i rechocząc w najlepsze, to co się Dziwisz innym. Podnieśli wielki alarm że opozycja chce wywołać wielkie skupisko zarazy, a jak widać niewiele robili sobie z tego zagrozenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych