Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PEDOFILIA W KOŚCIELE- po spowiedzi dowiedzcie się czy dzieci były pytane o sprawy intymne! Zatajenie podejrzenia pedofilii w Polsce jest karane.

PEDOFILIA W KOŚCIELE!

254 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 10:40:58

[quote name="Gość" post="3667305" timestamp="1559468342"]
Ogólnie twierdzą, że nie stanowi taki miernik głupoty. Samo dno. Gorzej z się nie da.[/quote
Raczej stanowi miernik. Nawet nie raczej, że a na pewno. Niebieski, do roboty!

#42 ~bez POdPiSu~

~bez POdPiSu~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 14:38:25

NIEBIESKA TASIEMKA JEST PARSZYWYM PEDOFILEM A REDAKTOR STYKOWSKI GO POPIERA

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 20:16:44

:P   :P

:lol:    :lol:    :lol:

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 00:51:28

Sprzed bazyliki w Licheniu Starym usunięty został pomnik Jana Pawła II, na którym znajdowała się też postać byłego kustosza sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej. Historia dotycząca kapłana została przedstawiona w filmie dokumentalnym "Tylko nie mów nikomu".

Informację o usunięciu pomnika podała we wtorek TVP3 Poznań. Monument przedstawiał Jana Pawła II, który z rąk klęczącego kustosza sanktuarium ks. Eugeniusza Makulskiego otrzymuje makietę świątyni. Poświęcenie i odsłonięcie pomnika odbyło się w 1999 r.

W filmie Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" przedstawiono przypadki wykorzystywania seksualnego małoletnich przez osoby duchowne. W produkcji pojawiła się m.in. historia dotycząca byłego kustosza sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej.

W połowie maja, po premierze filmu, pomnik został zasłonięty przez gospodarzy sanktuarium białym materiałem. Według serwisu poznan.tvp.pl, monument ma wrócić na miejsce po usunięciu postaci klęczącego ks. Makulskiego.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 20:14:09

Ciekawe czy niebieska tasiemka urodził się i.d.i.o.t.ą, czy jego głupota jest nabyta od innych?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2019 - 23:33:11

Uwaga! Niebieska tasiemka przyznał się, że jest pedałem i pedofilem. 

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:26:34

Uwaga! Niebieska tasiemka przyznał się, że jest pedałem i pedofilem.

A prokurator?

#48 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3586 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 14:29:58

A prokurator?

Zajmie się tobą niebawem.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 17:50:46

Niebieska tasiemka i de Silva to pedofile.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 20:04:04

Niebieska tasiemka broni pedofilów.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 23:00:03

wiemy

my tez

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 20:19:48

Niebieska tasiemka broni pedofilów.  :angry:

wiemy  :angry:

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 01:39:51

ADMINISTRACJA TEGO FORUM POPIERA PEDOFILÓW!

Niestety.  :unsure:

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 00:52:27

Niestety.  :unsure:

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2019 - 17:36:03

Hmm...  :wacko:

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 22:03:32

Niebieski, zaspałes, nie zappłacą

#57 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 01:27:24

Trzy lata temu do parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Ruszowie oddelegowano nowego księdza. 67- letni Piotr M. szybko zaskarbił sobie sympatię wiernych. Był aktywny w życiu wsi i szkoły. Miły, uczynny, odwiedzał swoich parafian w domach, przychodził na obiady.

Ksiądz dużo czasu poświęcał dzieciom. Przygotowywał je do komunii świętej. Jego zachowanie od początku niepokoiło część rodziców.
- Rodzice jasno mu powiedzieli przed komunią, że ma nie brać dzieci na kolana, nie dotykać ich, ani nie głaskać. Był oburzony tymi słowami. Mówił, że dzieci do niego lgną, a rodzice mają coś przeciwko - opowiada parafianka.
- 22 maja na policję zgłosiła się kobieta, która wskazała, że najprawdopodobniej miejscowy ksiądz proboszcz molestował jej córkę. Już następnego dnia kapłan został zatrzymany – mówi Tomasz Czułowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Matka dziewczynki nie ma wątpliwości, co do winy księdza proboszcza. - Nie zapomnę tego do końca życia. Nie daruję sobie tego, bo były oznaki, że coś się dzieje. Dziecko nie chciało chodzić do szkoły, do kościoła, a ja wytwarzałam presję, mówiąc, że musi, bo przygotowuje się do komunii i ma dobrze wypaść w kościele.

- Zostałam podwójnie skrzywdzona przez tego księdza. Po pierwsze skrzywdził mi wnuczkę, po raz drugi zrobił mi to podczas spowiedzi. Prawił mi morały, karcił za to, że nie przyszłam do kościoła, a w międzyczasie molestował mi dziecko, moją wnuczkę – dodaje babcia dziewczynki.
Niepokojące zachowania wobec dziewczynek ksiądz miał przejawiać już wtedy, gdy był wikarym, czyli 30 temu. Prawdopodobnie po skardze rodzica z Wrocławia, kuria skierowała go na probostwa na wsi. Był kolejno w siedmiu parafiach. Pracował, jako katecheta i przygotowywał dzieci do pierwszej komunii świętej. Do tej pory do prokuratury zgłosiło się jedenaście osób. 

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 11:01:29

(Nie)wszyscy wiedzą, że niebieska tasiemka jest obrońcą pedofilów,
również tych kościelnych (pedofilia jest zbrodnią).
Czyżby niebieski też był... ?

Z pewnością, bo komu innemu by się chciało?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 17:59:56

Niebieska tasiemka jest zakałą tego tzw. forum.

#60 ~Moderatorzy~

~Moderatorzy~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 23:14:50

Również tak myślimy.

My też.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych