Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PEDOFILIA W KOŚCIELE- po spowiedzi dowiedzcie się czy dzieci były pytane o sprawy intymne! Zatajenie podejrzenia pedofilii w Polsce jest karane.

PEDOFILIA W KOŚCIELE!

254 odpowiedzi w tym temacie

#21 de Silva

de Silva

  Bicz na forumowe mendy

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 3586 postów

Napisano 12 maj 2019 - 13:20:29

Ksiądz Ireneusz Bochuński z parafi w Klukach publicznie oświadczył ( 7 listopad 2018 ) : ,, Dzieci same wchodziły do łóżek księży, chcąc być spełnionym. I to był wybór dziecka ''. - Z wywiadu dla tygodnika 'Tydzień Trybunalski'. Czy którykolwiek z trolli pisowskich, wylewających pomyje na nauczycieli i niepełnosprawnych skrytykował te słowa ? - Oczywiście, że nie.

Przepraszam bardzo, a czy problem pedofilii księży wybuchł wczoraj, czy może jak PiS doszedł do władzy? a co zrobiła PO z PSL-em, przecież rządzili osiem lat i siedzieli cicho na dupach. Teraz to wykorzystują by wrócić do koryta.  :angry:#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 15:08:09

A nie mówiłem, że będą bronić pedofili ! Tutaj mamy typowo pisiorowską zagrywkę zrzucania odpowiedzialności na poprzedni rząd. Proponuję od razu uderzyć w Tuska, który winien jest wszystkiemu - 2 wojnie światowej, rządom bolszewików a teraz rządom kościelnego pisu. Pewnie Tusk też stoi za wszystkimi aferami pisowskimi.

I przez Tuska ta pogoda do bani. Ziobro powinien go postawić za to przed sądem !#23 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 15:37:14

w końcu ofiary KSIĘŻY PEDOFILI zaczęły mówić, a PiS udaje, ze sprawy nie ma. Nie tak dawno przecież kościół mówił, że to wina dzieci, że same lgną  do księży 

 #24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:50:29

w końcu ofiary KSIĘŻY PEDOFILI zaczęły mówić, a PiS udaje, ze sprawy nie ma. Nie tak dawno przecież kościół mówił, że to wina dzieci, że same lgną  do księży 

 


może sie coś zmieni #25 ~czytelnik~

~czytelnik~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 18:43:55

                                      Znalezione w Sieci...

 

Trzy tygodnie temu, przy okazji Świąt Wielkanocnych odwiedziłem babcię. Ku mojemu zdziwieniu zostałem zaatakowany przez nią oraz dziadka za… posty na Facebooku krytykujące Kościół. Ktoś pokazał jej moją tablicę i zaczęła się cała litania jak to grzeszę, występuję przeciw Bogu, atakuję niewinnych. Usłyszałem, że księża tak ciężko i uczciwe pracują przy zbyt małych rekompensatach finansowych. Oczywiście niektórzy plamią swoje czarne "sukienki" niecnymi występkami, ale sama idea i instytucja jest dobra i nie można jej oceniać przez pryzmat paru czarnych owiec.

 

Wziąłem kurtkę i wyszedłem.

 

Od dawna głoszę tezę iż w Kościele Boga już nie znajdziemy. To skorupa, pusta w środku a zewnątrz ozdobiona freskami, światłymi frazesami i wiekami manipulacji i prania mózgów. Film dobitnie pokazał, że najwyższe osoby w polskim Kościele wiedziały o fakcie pedofili, że ją celowo ukrywali razem ze sprawcami wobec, których nie stosowano praktycznie żadnych kar. Nie mam złudzeń. Kościół wspierany przez polityków PiS, KO czy PSL nadal będzie rządził, zostanie bezkarny i z przyzwoleniem do krzywdzenia innych.

 

To my, zwykli szarzy ludzie musimy zareagować. To my musimy dążyć do prawdy. To od nas zależy czy straszne tajemnice wyjdą na jaw a winni zostaną ukarani, tu na ziemi a nie w domniemanym Niebie.

 

Mam nadzieję, że ludzie się opamiętają, przestaną zważać na opinie rodziny, dziadków czy znajomych i przestaną wspierać tę chorą instytucję. Liczę, że kościelne ławy będą pustoszały tak jak tace na datki. Tylko wielki i stanowczy opór ludzi może wywrzeć wrażenie na władzy w Polsce i na hierarchach kościelnych.

 

Pokażmy im, tak jak to zrobili Irlandczycy, że nie pozwolimy na krzywdzenie innych, a następnie opowiadanie bajek jak to Kościół jest atakowany, a przecież On tylko głosi prawdę Bożą. Jeśli komuś zależy na Kościele mam nadzieję, że w ramach solidarności z ofiarami i protestu przeciw złu powstrzyma się przed uczestnictwem w mszach i sakramentach. Bóg? Jest wszędzie. Jeśli ktoś chce, niech się modli, ale lepiej to zrobić w domu z rodziną, w ciszy lasu czy przy morskich falach na pustej plaży. Bo czy idąc do Kościoła mamy dziś pewność, że nie stoi tam pedofil, lub osoba, która kogoś takiego kryje?

 

Nie ma znaczenia, czy ktoś jest wierzący, czy nie. Ukazano ostateczny dowód upadku instytucji Kościoła w Polsce. Od nas teraz zależy jaki odzew i na jaka skalę damy. Musimy stanąć razem i powiedzieć STOP kłamstwom, zatajaniu prawdy oraz przede wszystkim krzywdzeniu dzieci.

 #26 ~stefan~

~stefan~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 19:13:22

racja

#27 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 19:29:28

Klik22, wszyscy w Chełmży wiedzą, że od dawna nadstawiasz się księżom, ale twój przypadek to nie molestowanie biednych, niewinnych dzieci tylko świadomy wybór, więc przestań wstawiać te swoje idiotyczne znaczki na forum, kościelny zb...ku z Chełmzyńskiego Rynku i daj się wypowiedzieć ludziom, również tym, którzy chodzą do kościoła, tak jak ja.#28 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 19:47:01

A jednej film dokumentalny może zdziałać dużo. Jesz parę dni temu bezczelny Kaczor mówił : ,, Ręce precz od kościoła. Kto mówi źle o kościele jest wrogiem Polski '' ( Prawda, ze brzmi identycznie, jak słowa Gomułki : ,, Ręce precz od Partii ... ) Dzisiaj, nawet arogancki Kaczor śpiewa już inaczej i nie sugeruje bezczelnie, że ludzie myślący inaczej to zdradzieckie mordy, w tym również ci, którzy próbowali poruszyć temat pedofili w kościele.

  ps 

Nie znoszę ani komunistów ani pislamistów, ale Gomułkę chociaż duża część społeczeństwa lubiła, w odróżnieniu od Kaczora, którego lubi tylko Suski i Pawłowicz, pozostali członkowie partii, tylko się boją.#29 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 19:48:54

A jednej film dokumentalny może zdziałać dużo. Jeszcze parę dni temu bezczelny Kaczor mówił : ,, Ręce precz od kościoła. Kto mówi źle o kościele jest wrogiem Polski '' ( Prawda, ze brzmi identycznie, jak słowa Gomułki : ,, Ręce precz od Partii ... ) Dzisiaj, nawet arogancki Kaczor śpiewa już inaczej i nie sugeruje bezczelnie, że ludzie myślący inaczej to zdradzieckie mordy, w tym również ci, którzy próbowali poruszyć temat pedofili w kościele.

  ps 

Nie znoszę ani komunistów ani pislamistów, ale Gomułkę chociaż duża część społeczeństwa lubiła, w odróżnieniu od Kaczora, którego lubi tylko Suski i Pawłowicz, pozostali członkowie partii, tylko się boją.#30 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 20:16:10

A jednej film dokumentalny może zdziałać dużo. Jesz parę dni temu bezczelny Kaczor mówił : ,, Ręce precz od kościoła. Kto mówi źle o kościele jest wrogiem Polski '' ( Prawda, ze brzmi identycznie, jak słowa Gomułki : ,, Ręce precz od Partii ... ) Dzisiaj, nawet arogancki Kaczor śpiewa już inaczej i nie sugeruje bezczelnie, że ludzie myślący inaczej to zdradzieckie mordy, w tym również ci, którzy próbowali poruszyć temat pedofili w kościele.

  ps 

Nie znoszę ani komunistów ani pislamistów, ale Gomułkę chociaż duża część społeczeństwa lubiła, w odróżnieniu od Kaczora, którego lubi tylko Suski i Pawłowicz, pozostali członkowie partii, tylko się boją.

 

  :angry:#31 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 21:49:00

kler i Sekielsscy biorą sie za pedofilie. Mafia pisowsko-koscielna na głowie staje by przerzucać odpowiedzialność,  ostatnio przerzucali na dzieci bo rzekomo miały lgnąć do ksieży, a teraz moze przerzucą na Tuska, bo dawno juz nie mówili, ze "wszytko to wina Tuska"  :-)  a moze znowu Rydzykowi sypną pieniędzy ?? 

 #32 ~chełmżanka~

~chełmżanka~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 07:45:05

Natomiast w naszym ,chełmżyńskim kościele św. Mikołaja na mszy o godz.9.00 usłyszałam tak poruszające,płynące z głębi serca kazanie , jakiego dawno ,a może nigdy , nie słyszałam.Czuło się, że film Sekielskich "sieknął" księdzem mocno.

#33 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 08:01:13

Kompletnie nie wierzę w żadne kazania 'z głębi serca' wygłaszana teraz przez klechów w całej Polsce z ambony. Wcześniej, gdy czuli się nietykalni, byli aroganccy, butni i bezczelni. Teraz, gdy mówi się wszędzie o stopniu zdeprawowania kleru i podaje się dowody łącznie z wypowiedziami oprawców, nagle słyszymy kazania ' płynące z głębi serca' Dlaczego wcześniej była zmowa milczenia i kordon arogancji ? - Ponieważ kler czuje się pewnie i bezkarnie, chroniony przez swoją partię - pis. Obłuda i zakłamanie.#34 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 14:18:05

brawo, ze w koncu ujrzało tro swiatło dzienne, WSTYD !! I to wszytko za cichym przyzwoleniem PiSu#35 ~Łowca pedofil w sutannie~

~Łowca pedofil w sutannie~
 • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 12:20:54

Chciałeś napisać - pokryty przez księdza ?#36 de Silva

de Silva

  Bicz na forumowe mendy

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 3586 postów

Napisano 19 maj 2019 - 13:57:40

Czemu kościół systemowo ukrywa swoich pedofili, co pokazały reportaże

Jak przyjdzie po kolędzie to najlepiej zapytaj u źródła.  :P   :D#37 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 15:39:07

Są wśród nich też nożownicy.

#38 ~przestępcawsutannie~

~przestępcawsutannie~
 • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 22:19:23

macie kawał taki na czasie 

 

Pewnemu księdzu zginął kanarek,

Podxzas niedzielnej mszy pyta on parafian 

 

KTO MA PTASZKA ,

wszyscy mężczyźni podnosza ręce.

 

NIE O TO MI CHODZI, KTO WIDZIAŁ PTASZKA?

teraz kobiety podnosza ręce 

Ksiądz już lekko zirytowany :

 

NIE O TO PYTAM! KTO WIDZIAŁ MOJEGO PTASZKA ...?

W tym momencie wszyscy ministranci podnosza ręce ... xD#39 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 10:35:53

ministrantami powinny byc osoby po ukonczebniu 18 lat

To gdzie klechy będą łowić dzieci?

#40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 10:39:02

Polski katolicyzm to twór jedyny w swoim rodzaju. Trudno go z czymkolwiek porównać.
ps
Ten pisowski oszołom z Rynku bardzo aktywny na forum. W ogóle czy jest ktoś głupszy teraz w Chełmży od tego czubka ?

Ogólnie twierdzą, że nie stanowi taki miernik głupoty. Samo dno. Gorzej z się nie da.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych