Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PEDOFILIA W KOŚCIELE- po spowiedzi dowiedzcie się czy dzieci były pytane o sprawy intymne! Zatajenie podejrzenia pedofilii w Polsce jest karane.

PEDOFILIA W KOŚCIELE!

425 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 17:39:55

straszne ale prawdzoiwe#2 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 18:53:59

LGBT teraz wprowadzają do szkoły pedofile je***e i w szkole dzieci będą legalnie dotykac

#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 19:18:26

                         Pedofilia jest zbrodnią!  :angry: 

Bardzo cię bolało?   :unsure:#4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 20:04:40

Pod plebanię Bernardyna
podjechała limuzyna
z limuzyny ktoś wysiada i

tak księdzu się spowiada
Proszę księdza Bernardyna
całowałem się z dziewczyną
''Ależ chłopcze to wesoło
całowałeś dziewczę w czoło?''
Troszkę niżej trochę niżej
proszę księdza Bernardyna
"ależ chłopcze to rozpusta
całowałeś dziewczę w usta?''
Troszkę niżej trochę niżej
proszę księdza Bernardyna
''ależ chłopcze nie przeżyję
całowałeś dziewczę w szyję?''
Troszkę niżej trochę niżej
proszę księdza Bernardyna
''ależ chłopcze ty masz gust
całowałeś dziewczę w biust? ''
Tak po środku tak po środku
proszę księdza Bernardyna
"Ach mój chłopcze niezły wałek
całowałeś dziewczę w przedziałek?"
Troszkę niżej trochę niżej
proszę księdza Bernardyna
''ależ chłopcze to występek
całowałeś dziewczę w pępek?''
Troszkę niżej trochę niżej
proszę księdza Bernardyna
"ależ chłopcze czyn to brzydki
całowałeś dziewczę w łydki?"
Troszkę wyżej trochę wyżej
proszę księdza Bernardyna
''ależ chłopcze to obłuda
całowałeś dziewczę w uda?''
Troszkę wyżej trochę wyżej
proszę księdza Bernardyna
''ależ chłopcze ty masz tupet
całowałeś dziewczę w ... pupę?"
Nie z tej strony nie z tej strony
proszę księdza Bernardyna
''ależ chłopcze ja cie gwizdnę
całowałeś dziewczę w pi...ę?"
Proszę księdza Bernardyna
wszak już stygnie tam dziewczyna
Czas już kończyć to kazanie
Bo się spieszę na je... nie!.
Dość już tego biadolenia,
ja ci nie dam rozgrzeszenia.
Twego żalu nic nie widać
Zostaw stówę potem spływaj!.
Kij ci w nery, kij ci w oko.
Jak możliwe to głęboko?
Nie potrzebne twe odpusty
boś ty chłop w sukience próżny.

 #5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 21:22:45

horror#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 10:46:31#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 17:18:41

PEDOFILIA W KOŚCIELE! Nie zapominajcie po spowiedzi pytać waszych dzieci, czy ksiądz pytał ich o sprawy intymne! Jakiekolwiek zachowanie MUSI być zgłaszane na policje. Zatajenie podejrzenia pedofilii w Polsce jest karane. 

 


Jest to problem i trzeba być czujnym. Można zobaczyć jak się czuje po spowiedzi dziecko i zapytać czy spowiednik cokolwiek sie wypytywał. Nie co dokładnie ale cokolwiek. Jeśli odpowiedz będzie twierdząca istnieje wówczas podejrzenie, że mogłyby być to sprawy intymne. #8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 18:40:22

pedofilia traktowana jest jako bardzo poważne PRZESTĘPSTWO#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 23:40:28

co to za bajka?#10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2019 - 19:07:40

Ci wierzący udają, ze tego nie ma... dopóki nie dotnie kogoś w ich najbliższym otoczeniu. Warto obejrzeć film, który do niedawna grany był w kinach,. Nie jest to ani film anty boski ani anty koscielny. Opowiada o ludziach, co się dzieje i nad całym tym mechanizmem.  

 #11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 kwiecień 2019 - 18:53:55

                     Klik jest byłym ministrantem!  :o

 

To możliwe.#12 ~czytelnik~

~czytelnik~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 16:49:22

Administratorze tego bagna, prawdy nie zagłuszysz, nie zamieciesz pod dywan i nie przeniesiesz na inną parafię.

 #13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:07:55

Administratorze tego bagna, prawdy nie zagłuszysz, nie zamieciesz pod dywan i nie przeniesiesz na inną parafię.

 

:huh:#14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 19:29:24

:huh:

 

    :o#15 ~qń~

~qń~
 • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 08:27:18#16 ~czytelnik~

~czytelnik~
 • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 18:07:20

Znalezione w cyberprzestrzeni

 

"Nieważne, jak się nazywa – Pieczyński, Kowalski, Nowak, Kwiatkowski. Wielu z nas myśli, że jesteśmy osamotnieni. Wielu siedzi cicho, gryząc się i frustrując zastaną rzeczywistością. Bo nie wszyscy mają szczęście trafić na jakąś społeczność, inicjatywę, projekt, które zrzeszają ludzi o podobnych poglądach. I nagle wychyla się taki Pieczyński, którego nikt nie podejrzewał o tak “skrajną postawę”. Wszak nie tatuujemy sobie na czołach “zwolennik świeckiego państwa”. A szkoda, łatwiej byłoby się odnaleźć.


Wypowiedź pana Pieczyńskiego obiegła internet. I nagle z dnia na dzień kilka tysięcy zagubionych duszyczek poczuło, że ma wsparcie. I to wsparcie nie byle kogo, bo człowieka, który sporą część swojego życia poświęcił zgłębianiu tematu, o którym opowiada ludziom od lat i o którym dziś chce mówić, człowieka, który nie wali oklepanymi sloganami, a rzeczywiście wie, o czym mówi. Myślę, że będzie mówił śmiało i głośno, bo poczuł wsparcie i poparcie. Posypały się podziękowania za to, że mówi to, o czym wielu tylko myśli w skrytości. Prometeusz, mistrz, światełko w tunelu. Mogłoby się wydawać, że nie wydarzyło się nic wielkiego i te wielkie słowa, ochy i achy są zupełnie na wyrost i zbędne. Jednak ten entuzjazm pokazuje, że Krzysztof Pieczyński ma rację – ludzie czują się zgnębieni, zduszeni, zmarginalizowani. Dlatego z taką ekscytacją przyjęli kogoś, kto ma siłę przebicia, wiedzę i bardzo sprecyzowane poglądy.


Nawet jeśli komuś nie podoba się pogląd pana Pieczyńskiego na człowieka i boga, to trudno i coraz trudniej nie zgodzić się z jego tezami na temat kościoła w Polsce, który nie tylko trzyma władzę, ale i czerpie korzyści materialne. Wyobraźcie sobie, że np. Holandia stawia sobie w Polsce ambasady w postaci domków ze strzelistymi dachami i dzwonnicami, wsadza tam holenderskich kolesi w sukienkach i ubiera w swoje sukienki polskich mężczyzn. Wyobraźcie sobie, że Holandia mówi Polakom, co im wolno, co nie, co jest moralne, co nie, dyktuje prawodawcom, jakie prawo mają ustanawiać, bo jak nie, to nie pójdą do nieba. Wyobraźcie sobie, że Polska przelewa tej przykładowej Holandii grube pieniądze tylko dlatego, że te holenderskie domki stoją na terytorium Polski. Pewnie byśmy się trochę wkurzyli, bo to jednak ci, co se domków nastawiali, powinni płacić nam, że w ogóle mogą. A Watykan nie płaci. Watykan ciągnie od nas grubą kasę i coraz grubszą.


Jesteśmy frajerami. Trudno nazwać nas inaczej. Siedzimy grzecznie i patrzymy, jak zaborca z obleśnym uśmiechem na ustach indoktrynuje nasze dzieci w szkołach (zupełnie bez kontroli ze strony właściwych organów odpowiedzialnych za edukację w Polsce), stawia strzeliste domki, w których indoktrynuje swoje owce, przetwarza (zupełnie poza polskimi przepisami) nasze dane osobowe, dyktuje warunki polskiej władzy i pobiera haracz. Jest poza polskim prawem. Panowie w sukienkach bardzo sporadycznie za swoje przewiny otrzymują adekwatną karę, jaką dostałby Polak bez sukienki. Molestują nasze dzieci, wykupują połacie ziemi za bezcen, robią pod naszym nosem swoje ciemne interesy. A my siedzimy i patrzymy, kładąc jeszcze na tacę. Powinniśmy być wolnymi ludźmi. Ta okupacja to hańba.


Jeśli do szczęścia potrzebny ci Bóg, to wiedz, że najmniej go jest w kościele. Dawno zwiał stamtąd z krzykiem i płacze osamotniony pod drzewem nad rzeką."

 #17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 15:22:39


Znalezione w cyberprzestrzeni"Nieważne, jak się nazywa – Pieczyński, Kowalski, Nowak, Kwiatkowski. Wielu z nas myśli, że jesteśmy osamotnieni. Wielu siedzi cicho, gryząc się i frustrując zastaną rzeczywistością. Bo nie wszyscy mają szczęście trafić na jakąś społeczność, inicjatywę, projekt, które zrzeszają ludzi o podobnych poglądach. I nagle wychyla się taki Pieczyński, którego nikt nie podejrzewał o tak “skrajną postawę”. Wszak nie tatuujemy sobie na czołach “zwolennik świeckiego państwa”. A szkoda, łatwiej byłoby się odnaleźć.Wypowiedź pana Pieczyńskiego obiegła internet. I nagle z dnia na dzień kilka tysięcy zagubionych duszyczek poczuło, że ma wsparcie. I to wsparcie nie byle kogo, bo człowieka, który sporą część swojego życia poświęcił zgłębianiu tematu, o którym opowiada ludziom od lat i o którym dziś chce mówić, człowieka, który nie wali oklepanymi sloganami, a rzeczywiście wie, o czym mówi. Myślę, że będzie mówił śmiało i głośno, bo poczuł wsparcie i poparcie. Posypały się podziękowania za to, że mówi to, o czym wielu tylko myśli w skrytości. Prometeusz, mistrz, światełko w tunelu. Mogłoby się wydawać, że nie wydarzyło się nic wielkiego i te wielkie słowa, ochy i achy są zupełnie na wyrost i zbędne. Jednak ten entuzjazm pokazuje, że Krzysztof Pieczyński ma rację – ludzie czują się zgnębieni, zduszeni, zmarginalizowani. Dlatego z taką ekscytacją przyjęli kogoś, kto ma siłę przebicia, wiedzę i bardzo sprecyzowane poglądy.Nawet jeśli komuś nie podoba się pogląd pana Pieczyńskiego na człowieka i boga, to trudno i coraz trudniej nie zgodzić się z jego tezami na temat kościoła w Polsce, który nie tylko trzyma władzę, ale i czerpie korzyści materialne. Wyobraźcie sobie, że np. Holandia stawia sobie w Polsce ambasady w postaci domków ze strzelistymi dachami i dzwonnicami, wsadza tam holenderskich kolesi w sukienkach i ubiera w swoje sukienki polskich mężczyzn. Wyobraźcie sobie, że Holandia mówi Polakom, co im wolno, co nie, co jest moralne, co nie, dyktuje prawodawcom, jakie prawo mają ustanawiać, bo jak nie, to nie pójdą do nieba. Wyobraźcie sobie, że Polska przelewa tej przykładowej Holandii grube pieniądze tylko dlatego, że te holenderskie domki stoją na terytorium Polski. Pewnie byśmy się trochę wkurzyli, bo to jednak ci, co se domków nastawiali, powinni płacić nam, że w ogóle mogą. A Watykan nie płaci. Watykan ciągnie od nas grubą kasę i coraz grubszą.Jesteśmy frajerami. Trudno nazwać nas inaczej. Siedzimy grzecznie i patrzymy, jak zaborca z obleśnym uśmiechem na ustach indoktrynuje nasze dzieci w szkołach (zupełnie bez kontroli ze strony właściwych organów odpowiedzialnych za edukację w Polsce), stawia strzeliste domki, w których indoktrynuje swoje owce, przetwarza (zupełnie poza polskimi przepisami) nasze dane osobowe, dyktuje warunki polskiej władzy i pobiera haracz. Jest poza polskim prawem. Panowie w sukienkach bardzo sporadycznie za swoje przewiny otrzymują adekwatną karę, jaką dostałby Polak bez sukienki. Molestują nasze dzieci, wykupują połacie ziemi za bezcen, robią pod naszym nosem swoje ciemne interesy. A my siedzimy i patrzymy, kładąc jeszcze na tacę. Powinniśmy być wolnymi ludźmi. Ta okupacja to hańba.Jeśli do szczęścia potrzebny ci Bóg, to wiedz, że najmniej go jest w kościele. Dawno zwiał stamtąd z krzykiem i płacze osamotniony pod drzewem nad rzeką."

Jezus, gdyby dzisiaj chodził i nauczał, to księża pierwsi by Go wyklęli.

#18 ~czytelnik~

~czytelnik~
 • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 17:44:18

Jezus, gdyby dzisiaj chodził i nauczał, to księża pierwsi by Go wyklęli.

 

                     W tym stwierdzeniu jest dużo prawdy.  :unsure:#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 22:50:15

 wiemy

 

 my też#20 ~czytelnik~

~czytelnik~
 • Goście

Napisano 05 maj 2019 - 18:14:47

Znalezione w Sieci.

 

Polscy biskupi debatowali nad problemem pedofilii w Kościele. Pojawił się nawet pomysł powołania specjalnego funduszu dla ofiar. Miałby pokryć koszty terapii, pomocy psychologicznej oraz medycznej dla ofiar.

Pedofilia w Kościele była jednym z głównych tematów na zakończonych właśnie na Jasnej Górze obrad Rady Stałej Episkopatu.

 

Biskupi myślą na przykład nad powołaniem specjalnego funduszu solidarnościowego, którego celem byłaby pomoc ofiarom wykorzystywania seksualnego. Na razie jednak szczegóły planu znane nie są.

 

- Chodziłoby o niesienie pomocy przeznaczanej na pokrycie kosztów terapii, pomocy psychologicznej i medycznej - podkreśla Konferencja Episkopatu Polski.
 
Biskupi chcą też odpowiednich wytycznych dotyczących prewencji przed wykorzystywaniem seksualnym. - Zaangażowanie większej grupy ludzi zajmującej się tym problemem na terenie danej diecezji umożliwi lepsze i głębsze jego poznanie. Pomoże także w przygotowaniu wytycznych, które odpowiadają specyfice danej diecezji czy prowincji zakonnej - mówił bp Stanisław Gądecki, metropolita poznański i przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.
 
 
Wybrane (2) komentarze...
 
"Na ten fundusz oczywiście mają składać się wierni. Szczyt bezczelności purpurowych cwaniaków".
 
"Oczywiście to będą składki wiernych i biernych, złożą się na ten fundusz wszystkie owieczki do strzyżenia".
 

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych