Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Paulina L. z mięsnego w Kauflandzie

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Natalia Siwiec~

~Natalia Siwiec~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 15:39:26

Pisze w internecie, że jest bardzo bogata, ma firmę budowlaną i plantację warzyw oraz że lata na Seszele i jest modelką. Tymczasem jest grubym internetowym trollem i obraża ludzi na instagramie, ma 50 kont, a nochal ma jak kartofel.

#2 ~Dora~

~Dora~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 16:37:29

Tez ja znam. Pierdzi jak szalona i nie myje nóg

#3 ~Diana~

~Diana~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 16:41:39

Jestescie dnem

#4 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 16:57:22

Ja też o niej słyszałam. Sprawdziłam te komentarze, chyba jeszcze u takiej Esmeraldy Godlewskiej. Szok. Później ktos napisał jak ona się nazywa. I kolejny szok- przecieź ją znamy. Zupelnie przecietna dziewczyna, nic szczegolnego. Ale piziom chamstwa i agresji kosmiczny!

#5 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 18:11:36

Macie racje dziewczyny, brzydula i kupa a wozi się jakby miss Polonia była

#6 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 18:13:52

Ja ją znam osobiście. Śmierdzi od niej kupą i śledziem

#7 ~Wiki~

~Wiki~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 19:08:18

To była kiedyś moja koleżanka, od miesiąca nie utrzymuje z nią kontaktow. Dostałam na massengerze jej screeny co ona wyprawia i jestem w szoku. Z takim zerem nie chce mieć kontaktu, wstyd. Wiecie że ona naduzywa alkoholu, przez co choruje, a jej wygląd to jest dopiero kabaret

#8 ~Unikat~

~Unikat~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 20:06:29

A ja uwazam ze jej zazdroscicie zycia i tego ze ma pasje na ktorej zarabia oj wiedniary z was

#9 ~Maja W~

~Maja W~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 20:10:15

Ja tez kojarze ta dziewczynę. Jest okropna z wygladu do tego strasznie zaniedbana i obrzydliwa. Az jestem w szoku ze takie rzeczy w internecie robi, wstyd. Znam jej ojca i pojde do niego i mu to wszysyko pokaze...

#10 ~Maja W~

~Maja W~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 20:10:35

Ja tez kojarze ta dziewczynę. Jest okropna z wygladu do tego strasznie zaniedbana i obrzydliwa. Az jestem w szoku ze takie rzeczy w internecie robi, wstyd. Znam jej ojca i pojde do niego i mu to wszysyko pokaze...

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 20:15:30

O kim mowa?

#12 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 20:24:33

O kimś bardzo obrzydliwym kto hejtuje na instsgramie. Wszyscy już ją znają i każdy wie jak wyglada ta kanalia. Na fb jest grupa i tam to się dopiero dzieje. Jej fotki, screeny, jakieś prywatne zdjęcia które ktoś jej zrobił jak wychodziła z domu

#13 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 20:48:57

To moja sąsiadka, straszna tam jest patologia. Ona codziennie wraca do domu z alkoholem, nie pracuje, awanturuje się, a jej pierdy słychać w całym bloku bardzo odrazajaca osoba. Często od niej czuc kalem.

#14 ~Michal~

~Michal~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 20:49:19

To moja sąsiadka, straszna tam jest patologia. Ona codziennie wraca do domu z alkoholem, nie pracuje, awanturuje się, a jej pierdy słychać w całym bloku bardzo odrazajaca osoba. Często od niej czuc kalem.

#15 de Silva

de Silva

Bicz na forumowe mendy

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3560 postów

Napisano 10 październik 2019 - 20:54:45

Czemu prosto w oczy jej tego nie powiecie, tylko na forum, nie wstyd wam?

#16 ~Kuba~

~Kuba~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 21:33:33

Szkalujecie kogoś anonimowo w internecie i według Was wszystko jest super tylko nie zapominajcie że tamta osoba może wystąpić do administracji o Wasze dane i nie będzie wtedy Wam do śmiechu

#17 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 08:41:23

Czemu prosto w oczy jej tego nie powiecie, tylko na forum, nie wstyd wam?

A nie masz wrażenia, że wszystkie te hejtujące posty pisze jedna i ta sama osoba?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych