Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~majeczka~

~majeczka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 06:25:17

dziewczyna z 7 ma najpiękniejszą suknię ślubną, wygląda w niej rewelacyjnie

#2 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 06:32:09

Miss Drukarni przespała się z szefem Drukarni, ale zdzira. Wiadomo za co ma taki tytuł. ha ha ................

#3 ~julia24~

~julia24~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 07:33:05

..słuchaj Zuza każdy mierzy swoją miarą a swoją drogą żal dupę Ci sciska z zazdrości i tyle. Jak sama dajesz dupy na prawo i lewo to nie znaczy że wszystkie są takie same!!!!!!!!!!

#4 ~kandydatka~

~kandydatka~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 09:29:55

w tym konkursie nie tylko liczy sie uroda, ale tez kultura i inteligencja, paulina jest nie tylko piekna ale jest tez z tych wszystkich dziewczat najmadrzejsza i najbardziej inteligentna, a niektore z nich zachowywaly sie jakby co najmniej wyszly z obory... taka wyksztalcona osoba bedzie godnie reprezentowac nasz region

#5 ~robson~

~robson~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 09:32:33

Miss Drukarni to pustak po gastronomiku...

#6 gość666

gość666

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2009 - 11:55:26

Dziewczyny z nr 7 i 9 i 16 najładniejsze, nie rozumiem dlaczego miss 2009 jest bardzo podobna do miss 2008 to bez sensu wybierać wciąż taką samą dziewczyne nudy. W ogóle miss 2008 nie nalezy do najładniejszych nie rozumiem czym jury się kieruje.

Użytkownik gość666 edytował ten post 08 czerwiec 2009 - 12:22:52

#7 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 18:31:00

To jest szok co tam się wydarzyło, jestem bardzo rozczarowany wyborem, moim zdaniem wszystko opiera się na znajomościach i układach. Najpiękniejszą urodę mają 7 i 16, wykazały się niesamowitym wdziękiem co oznacza, że zasłużyły na wygraną. Jednym słowem piękno nie wygrywa!!!

#8 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 19:13:17

Moim zdaniem nikt nie powinien kwestionowac zdania specjalistow, ludzie, ktorzy zajmuja sie wyborem miss tyle lat wiedza kogo maja wybrac, by dziewczyna miala szanse w dalszym etapie, zawsze najlatwiej powiedziec, ze te dziewczyny wygraly po znajomosci, nikt nie powinien ich krytykowac!!! bo nikt nie ma prawa ich oceniac, oceniane byly przez profesjonalne jury, a nie przez przecietniakow, ktorzy tylko potrafia wydac zla opinie!!

#9 ~pff~

~pff~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 19:16:45

a jakim wdziekiem niby sie wykazala 16 ???? szla zgarbiona a mowila jakby miala kluche w gardle, twarz tej blondynki niczym szczegolnym sie nie odznacza, jest pospolita jak 95 % kobiet na ulicy, zero oryginalnosci... w tej 16

#10 ~~kowal~~

~~kowal~~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 20:10:34

7 moze suknie ma ladna za to czolo jak lotnisko hahahaha :lol:

#11 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 20:44:48

moze i po znajomosci ale dajcie im zyc:]

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2009 - 21:49:23

ale wy pierd...cie, zamiast zachwycać się urodą dziewczyn to tylko słowa krytyki...a jak Wy wyglądacie? skoro znacie ładniejsze panny to trzeba było je przyprowadzić na castingi. Moim zdaniem wszystkie są śliczne < no prócz jednej ;P >

#13 ~~Ewa~~

~~Ewa~~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 13:10:40

Jezu dziewczyny jesteście wszystkie poprostu żałosne !!! Z czym wogóle między ludzi ...
Takich pasztetów w życiu jeszcze nie wiedziałam. :D
Moim zdaniem powinna wygrać 7 ! Ona jest dopiero przykładem nieskazitelnej urody, wdzięku, seksapilu, ma cudowną figure, przepyszny uśmiech :excl:
To ona by była godną reprezentantka całego Pomorza i Kujaw, a nie Paulina, która jest podobna do zeszłorocznej zwyciężczyni ! NATALKO JESTES MOJĄ IDOLKA !!! :wub:

POZDRAWIAM : Ewa Sonet.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 14:05:16

Co za ludzie... jestescie zalosni. Macie prawo miec swoje idolki czy tam gwiazdy.
Nikt tego nie zabrania ale zeby od razu sie wypowiadac tak negatywnie o dziewczynach ktore nic nie zrobily?
Zostaly wybrane jako te najladniejsze i na zdrowie... niech sie ciesza.
Moze miss drukarni nie jest idealem pieknosci ale chodzilo o zdjecia a nie o to jak wyszla na zywo :)
Zdjecia miala jedne z najlepszych, takze mozna miec tylko pretensje jedynie do fotografa.
Miejmy nadzieje ze chociaz tegoroczna miss polski nie bedzie tragiczna :D

Moim zdaniem powinna byla wygrac kobietka ktora dostala dzika karte, z nr 14. ale to moja opinia ;)
Pozdrawiam...

#15 ~dawidos~

~dawidos~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 19:55:30

Co za ludzie... jestescie zalosni. Macie prawo miec swoje idolki czy tam gwiazdy.
Nikt tego nie zabrania ale zeby od razu sie wypowiadac tak negatywnie o dziewczynach ktore nic nie zrobily?
Zostaly wybrane jako te najladniejsze i na zdrowie... niech sie ciesza.
Moze miss drukarni nie jest idealem pieknosci ale chodzilo o zdjecia a nie o to jak wyszla na zywo :)
Zdjecia miala jedne z najlepszych, takze mozna miec tylko pretensje jedynie do fotografa.
Miejmy nadzieje ze chociaz tegoroczna miss polski nie bedzie tragiczna :D

Moim zdaniem powinna byla wygrac kobietka ktora dostala dzika karte, z nr 14. ale to moja opinia ;)
Pozdrawiam...

O NIE TYLKO NIE 14 jest cała sztuczna moim zdaniem przypomina michaela jeckson"a :lol:

#16 ~~ulka~~

~~ulka~~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2009 - 21:13:11

moja siostra brała udzial w tym konkursie i chociaz nie zajeła zadnego miejsca i tak wygladala slicznie i wielkim sukcesem jest ze dostala sie do finalu i mogla w tym wszystkim uczestniczyc . i jak tak patrze na wasze komentarze to sobie mysle ze lepiej ze nie wygrala bo i tak zostalaby skrytykowana bo wy krytykujecie wszystkich procz siebie i chyba tylko zazdroscicie tym dziewuszkom ze sie wogole mialy szanse pokazac

#17 ~model~

~model~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2009 - 18:56:17

moim zdaniem piękna i bardzo ładne rysy twarzy miała kandydatka z nr 11

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2009 - 18:41:31

Karolina Dzięcielewska

Gdyby ta dziewczyna wygrała to byśmy mieli głośno na temat Naszego regionu a tak wtopa

#19 ~mała mi~

~mała mi~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2009 - 15:31:26

a dlaczego tak to wtopa??

#20 ~Jogi~

~Jogi~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2009 - 16:56:37

Byłem na występie finałowym.Z 18 dziewczyn tylko z 10 było urodziwych.Najładniejsze wg. mnie dostały dziką kartę.Kibicowałem jednej z wyróżnionych i twierdzę że mam podejrzenie co do ustawki po tym jak finał zakończył się po godzinie 23 a rano w gazecie ukazało się zdjęcie jednej z wyróżnionych dziewczyn po solidnej obróbce programem do korekty zdjęć z innym tytułem niż zdobyła ww rzeczywistości.W realu ta dziewczyna wyglądała tak że nie powinna znależć się wg mnie w finałowej 18.Dlatego nie dziwię się ze na forum uważany jest to za najbardziej kontrowersyjny wybór

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych