Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Patrycja i Marek! Romans wygasły!

86 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 13:03:37

Nie, ale ten środkowy na pewno Robert :)

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 15:09:36

To palec ma na imię Patrycja.?

nie, ma na imię Wąski. Dlatego mam go w du*** :)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 15:43:24

Kto by chciał takiego knura.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 15:44:00

Wonski! Nasrałes znowu na forum i uciekasz próbując kupę przykryć bzdurnymi tematami. Lecz się bo z zawiści przechodzisz swojego pajaca. I tak już jesteś umoczony po pachy, wiec nie krzywdź innych twoimi chorymi ambicjami. Byłeś cienki, jesteś cienki. I taki już będziesz. Wkrótce kolejna kontrola. Uczciwi śpią spokojnie :)

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:12:20

Nasrałem Ci na głowę i jeszcze po niej poskaczę. Wg. twojego mniemania jestem cienki. To super. Mogę taki być bo twoje zdanie mnie nie obchodzi jak większości mieszkańców. 

A co do kontroli to skontroluj swój poziom cholesterolu. Skontrolować można również Ciebie bo gdzieś pracujesz prawda ?  Akcja - reakcja.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:13:54

Nasrałem Ci na głowę i jeszcze po niej poskaczę. Wg. twojego mniemania jestem cienki. To super. Mogę taki być bo twoje zdanie mnie nie obchodzi jak większości mieszkańców.
A co do kontroli to skontroluj swój poziom cholesterolu. Skontrolować można również Ciebie bo gdzieś pracujesz prawda ? Akcja - reakcja.

po skrócie według nie ma kropki Ośle :)

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:17:22

po skrócie według nie ma kropki Ośle :)

To super. I tak jesteś frajerem życiowym 

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:31:34

To super. I tak jesteś frajerem życiowym

zdanie takiego prymitywa jak ty jest mniej warte niż pierdnięcie chomika. W tym drugim przypadku troszkę jednak zasmierdzi przez chwilę, DO ZOBACZENIA w sądzie. Uważaj. Jestem cholernie skuteczny :) Zawsze wygrywam :)

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2019 - 16:41:37

Jak już jesteś tak pewny to dobrze. To przypomnę Ci frajerze, żeś pisał przed wyborami , że pycha kroczy przed upadkiem , a sam żeś upadł z tymi śmiesznymi procencikami. 

I jeszcze jedno Robert czy wygra czy przegra to i tak ch.uj.a zdziałasz.  Kijem wisły nie zawrócisz. I to my wygramy, a ty znowu przegrasz.  Piszesz... skuteczny ? Ty cepie nawet się bić nie potrafisz taki skuteczny jesteś.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2019 - 19:22:33

Jaki romans Marka,dobrze sie czujecie? Zajmijcie sie innymi romansami w Urzedzie, to ciekawsze niz Marek, który nie pracujesz w Urzedzie, dajcie mu spokoj

#51 ~don Juan de Rabo~

~don Juan de Rabo~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 10:00:34

Markowi dajmy spokój, tyle się ostatnio wycierpiał, że aż za bardzo schudł.

Temat romansów w Urzędzie jest tak ciekawy, że aż domaga się kontynuacji. Jeżeli macie jakąkolwiek wiedzę o tym, stwórzcie ranking par na zasadzie Jacek i Barbara, ale bez nazwisk.

Niektórym się wydaje, że są dyskretni, ale czujne oko koleżanki, kolegi lub Pani sprzątaczki wyłapie każde ciepłe spojrzenie, pozostawanie razem po godzinach itp. 

No to jak? 

Pierwsza para to?   

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 11:12:47

A mogą być tez LGBT?

#53 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 11:48:02

A ja bym tak chciała mieć romans z prawdziwym mężczyzną, przy którym poczułabym się kobietą. Kwiaty, potajemne spotkania, spacery, pocałunki namiętne. Eh chciałoby się. Ale niestety. Zero zainteresowania. A mąż to jak już tylko pokazówki robi. Zero miłości.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 14:28:17

To było do przewidzenia.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:02:49

Markowi dajmy spokój, tyle się ostatnio wycierpiał, że aż za bardzo schudł.

Temat romansów w Urzędzie jest tak ciekawy, że aż domaga się kontynuacji. Jeżeli macie jakąkolwiek wiedzę o tym, stwórzcie ranking par na zasadzie Jacek i Barbara, ale bez nazwisk.

Niektórym się wydaje, że są dyskretni, ale czujne oko koleżanki, kolegi lub Pani sprzątaczki wyłapie każde ciepłe spojrzenie, pozostawanie razem po godzinach itp. 

No to jak? 

Pierwsza para to?   

żnin jadowniki

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 07:05:45

A taka wielka miłość podobno była.....

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 09:37:46

żnin jadowniki

IGPI

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 10:04:54

Maruś ma romans z nową Patrycją. Młodszy model.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 09:31:15

E tam, w Urzędzie nie ma romansów, tam wszyscy ciężko pracują i nie mają czasu na G.ruchanie. 

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2019 - 21:45:18

Maras jednak żony nie zostawił. Ogarnął się w porę. Ma piękną żonę!!!!! A inni?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych