Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pasaż Handlowy Radziejów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Tokarz~

~Tokarz~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 09:21:12

Powiem wam tak, ja skonczylem zawodowa szkole tokarz, zwykle 3 lata zawodowki tak wysmiewanej itp. Mam 43 lata. Pracuje w zawodzie od wyjscia z wojska, tam tez zrobilam prawko na ciezarowki C.
Jako tokarz zarabiam ok 5500zl netto, stac mnie na dojazdy do wloclawka, kupilem z rynku wtornego mieszkanie w radziejowie, i splacam kredyt na mieszkanie z wloclawku ktore obecnie wynajmuje małzenstwu.
Nie zaluje szkoly i kierunku, pamketam jak moj ojciec mowil idz synu wybierz kierunek ktory zawsze jest pewny i potrzeny i daje gwarancje zarobkow.
Zobaczcie ile po ogolniaku jest bezrobotnych, po studiach...
Sami menadzerowie, humanisci, nauczyciele, czy nie lepiej bylo zrobic szybko zawod i pracowac? Ja nie mam matury i nie wstydze sie, stac mnie na wakacje, dobre życie.

#42 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 10:05:38

Wracając do tematu ta spalarnia powstaje to prawda

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 22:29:24

Powiem wam tak, ja skonczylem zawodowa szkole tokarz, zwykle 3 lata zawodowki tak wysmiewanej itp. Mam 43 lata. Pracuje w zawodzie od wyjscia z wojska, tam tez zrobilam prawko na ciezarowki C.
Jako tokarz zarabiam ok 5500zl netto, stac mnie na dojazdy do wloclawka, kupilem z rynku wtornego mieszkanie w radziejowie, i splacam kredyt na mieszkanie z wloclawku ktore obecnie wynajmuje małzenstwu.
Nie zaluje szkoly i kierunku, pamketam jak moj ojciec mowil idz synu wybierz kierunek ktory zawsze jest pewny i potrzeny i daje gwarancje zarobkow.
Sami menadzerowie, humanisci, nauczyciele, czy nie lepiej bylo zrobic szybko zawod i pracowac? Ja nie mam matury i nie wstydze sie, stac mnie na wakacje, dobre życie.

To nie lepiej bylo w politykę iść ? :o

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 15:20:36

Masz rację, czlowiek nie zależnie od tego co skończył jeżeli jest dobry w tym co robi zawsze będzie miał prace,są też osoby które kształcą się żeby mieć prace,ale są też takie które na niczym się znają ale mają ustawionych rodziców i pieniądze za które załatwiają pracę swym pociechą,bo same nic nie potrafią.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 15:28:18

oczywiście, że najlepszą szkołą jest szkoła zawodowa bo tam się uczysz przygotowania do zawodu, pierwsze staże, ewentualnie jakieś technikum i studia w kierunku technicznym no ale po zawodówce możesz już otworzyć własny biznes (mechanik, tokarz, ślusarz, spawacz, murarz, budowlaniec)

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 15:57:14

A w tych zawodach zawsze jest praca. Dlatego ja nie poszedłem na studia ( ale rodzice chcieli mnie siła tam wysłać na AWF) ale ja poszedłem do "zawodowi " pracuje przy wiezbach dachowych itp.
Pieniądze bardzo dobre, i mając teraz 25 lat zarabiam więcej niz oboje moich rodziców.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 17:09:02

Każdy jest kowalem swojego losu i każdy kształci się czy pracuje gdzie chce

#48 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 17:26:42

Ale ludzie mając dwie lewe ręce ida na studia bo mysla ze beda dobrze zarabiać a to nie gwarantuje ze tak będzie, ludzie bez studiów maja lepiej w życiu niz taki niby wykształcony.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 18:54:43

Jak ty janek

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 21:50:58

Czy w galerii będzie MC Donald

#51 ~Gość~

~Gość~