Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Partyjny czy nie?

wybory wójt Gruta

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 11:12:40

Wazne ze nie MPS.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 11:26:53

Pitulku  z  postu #19,  to  nie  wielkość  przyrodzenia  a  technika  czyni  mistrza.  Czy  nie  lepiej  dla  Ciebie  na  czółko  puder,  na  policzki  róż  i  na  tęczowy  spacer ,   a  nie  do  polityki.  Być  może  młodzi  nie  wygrają  tegorocznych  wyborów bo  ...zniszczyć  można  jednym  ciosem  a  do  odbudowy  potrzebny  jest  czas.  ważne  że  to  co  się  obecnie  dzieje  w  gminie,  to  obraz  jak  z  podziałów  rodzi  się jedność.  W  jedności  jest  siła  ale  do  tego   potrzeba  jeszcze  odbudowy   relacji  sąsiedzkich,  w  środowisku  nauczycieli,  służby  zdrowia.  Bo  to  co  w  "modlitwie  na  dziś"  w  innym  temacie  nie  może  się  utrwalić  na  wieki.  #23 ~Tu mi jedzie tramwaj~

~Tu mi jedzie tramwaj~
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 21:09:38

Pitulku z postu #19, to nie wielkość przyrodzenia a technika czyni mistrza. Czy nie lepiej dla Ciebie na czółko puder, na policzki róż i na tęczowy spacer , a nie do polityki. Być może młodzi nie wygrają tegorocznych wyborów bo ...zniszczyć można jednym ciosem a do odbudowy potrzebny jest czas. ważne że to co się obecnie dzieje w gminie, to obraz jak z podziałów rodzi się jedność. W jedności jest siła ale do tego potrzeba jeszcze odbudowy relacji sąsiedzkich, w środowisku nauczycieli, służby zdrowia. Bo to co w "modlitwie na dziś" w innym temacie nie może się utrwalić na wieki.

„Być może młodzi nie wygrają tegorocznych wyborów“
Jacy młodzi? Kogo nazywasz młodym?
Starszych Panów w tle ? Odpowiedz proszę.

#24 ~gondolier~

~gondolier~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 05:58:54

ha  ha  każdy  wybór   ma    ...bo  stary  a   też   może.  Pasjansa  postawić  i   nie  denerwować  się!     Czas  pokaże  a  nie  forum,    a  kto  niecierpliwy  do  wróżki po  info.  

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, wójt, Gruta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych