Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Partia KORWiN Lipno i okolice - sympatycy

korwinpolityka lipno wybory dobra zmiana kara śmierci broń wielgie

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 17:23:01

Zapraszamy do kontaktu i współpracy sympatyków partii KORWiN, KNP oraz innych koliber-owców z powiatu lipnowskiego, Lipna i okolic.

Obecnie partia wraz ze stowarzyszeniem ROMB oraz sympatykami m.in. Kukiz'15 i KNP prowadzi w ramach kampanii KORWiN dla bezpieczeństwa zbiórkę podpisów pod 3. obywatelskimi projektami ustaw dot. przywrócenia kary śmierci dla morderców, poszerzenia granic obrony koniecznej, a także szerszego dostępu do broni.

Osoby zainteresowane współpracą lub/i pomocą w zbiórce podpisów prosimy o kontakt przez nasz fanpage na fb KORWiN - Lipno lub bezpośrednio z koordynatorem - Arkadiusz Parczewski (facebook'owy profil lub mail: a.parczewski@wp.pl).

pozdrawiamy :)

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 20:57:24

Polakom tylko dostęp do broni dać to ci patrioci powystrzelają wszystkich.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2016 - 21:35:27

Korwin wszystko będzie rozwalał od środka ( tak chciał unię rozwalić)

#4 ~swój rodak~

~swój rodak~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 02:46:08

Korwin w Lipnie?! No patrz pan.

To Janusz KNP Dominiak jeszcze działa a ja myślałem że już nie.

#5 ~Oko1~

~Oko1~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 02:51:48

Zapraszamy do kontaktu i współpracy sympatyków partii KORWiN, KNP oraz innych koliber-owców z powiatu lipnowskiego, Lipna i okolic.

Obecnie partia wraz ze stowarzyszeniem ROMB oraz sympatykami m.in. Kukiz'15 i KNP prowadzi w ramach kampanii KORWiN dla bezpieczeństwa zbiórkę podpisów pod 3. obywatelskimi projektami ustaw dot. przywrócenia kary śmierci dla morderców, poszerzenia granic obrony koniecznej, a także szerszego dostępu do broni.

Osoby zainteresowane współpracą lub/i pomocą w zbiórce podpisów prosimy o kontakt przez nasz fanpage na fb KORWiN - Lipno lub bezpośrednio z koordynatorem - Arkadiusz Parczewski (facebook'owy profil lub mail: a.parczewski@wp.pl).

pozdrawiamy :)

Dać wam broń Polakom to jak brzytwie.małpie.

Tylko szkoda dzieci rodziców gdzie będą strzelać dla zabawy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2016 - 03:18:18

Korwin w Lipnie?! No patrz pan.

To Janusz KNP Dominiak jeszcze działa a ja myślałem że już nie.

Dominiak to nawet struktur lokalnych nie miał a wszystko było koordynowane z Torunia teraz jest podobnie tyle że z Włocławka.

#7 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 13:01:10

Polakom tylko dostęp do broni dać to ci patrioci powystrzelają wszystkich.

Po pierwsze - nikt nie chce dać dostępu do broni każdemu, nawet nie każdemu pełnoletniemu (co często błędnie podają media), ponieważ, jak przewidują przepisy ustawy dostęp do broni będą mogły uzyskać, co do zasady, osoby, które ukończyły 21 lat.
Po drugie - kolejnym warunkiem jest zdanie egzaminów - teoretycznego i praktycznego - tutaj również odsyłam do przepisów ustawy.

Te warunki uniemożliwiają łatwość dostępu do broni osobom np. niepoczytalnym.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: korwinpolityka, lipno, wybory, dobra zmiana, kara śmierci, broń, wielgie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych