Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~J~

~J~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 16:33:48

Smutne jest to, że tylu ludzi jeszcze chce głosować na złodziejsko-zdradziecki
POPIS!
Tylko KONFEDERACJA!#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 17:16:30

Taka prawda, aż trudno uwierzyć, że jeszcze tylu lemingów chce głosować na to zaprzaństwo z PO - Puste Obietnice. Czy są faktycznie ślepe?

Redakcjo, zwykła rzetelność i uczciwość nakazuje pokazać też wyniki inny sondaży, gdzie PIS ma 43% poparcia a Koalicja Donosicielska 28% albo 22%. Dlaczego o tym nie piszecie?#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 18:05:51

Czy w pro niemieckiej gazecie może być inny wynik sondażu?. Nikt mądry w to nie uwierzy.#4 ~Obiektyw~

~Obiektyw~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 18:07:39

Brejza pewnie zmierza po mandat. Jako jedyny prowadzi przemyślaną kampanię. Pozostali kandydaci powiesili bilbordy i kupili reklamy w sieci. To jeszcze nie jest kampania.

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 18:16:37

Brejza pewnie zmierza po mandat. Jako jedyny prowadzi przemyślaną kampanię. Pozostali kandydaci powiesili bilbordy i kupili reklamy w sieci. To jeszcze nie jest kampania.

Akurat, nie zagłosuję na brejziaka..., wolę od Kukiz'15#6 ~bnm~

~bnm~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 18:48:45

Brejza nic kompletnie nic nie zrobił poza lansem samego siebie i ujadaniem na PIS !!!#7 ~F 22~

~F 22~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 18:55:56

Dla mnie PiS jest póki co jedyną odpowiednią opcją która powinna sprawować realną władze. Ma osiągnięcie w gospodarce nie zamiata afer pod dywan o czym świadczy afera z misiewiczem czyli potrafią rozliczać swoich. Walczy o reparacje dla naszego kraju za zniszczenia w czasie II wojny światowej. W przeciewieństwie do PO,PSL,SLD. Teraz przecież wychodzi na jaw jak za PO przyzwalano na wyłudzanie VAT. To jest środowisko kryminogenne. Na plakatach pani Skrzydlewska jest z prezydent Łodzi Zdanowską, która jest skazana prawomocnym wyrokiem sądu.Tak wyglądały ich rządy że mieliśmy najdroższe stadiony i autostrady w europie. Na dodatek ta "opozycja" chce sparaliżować państwo wzniecając niepokoje np strajki nauczycieli lub wykorzystując do tego osoby niepełnosprawne. Pamietacie jak za rządów SLD i PO było dwu cyfrowe bezrobocie? Chcecie aby to wróciło? Mało tego członkowie koalicji europejskiej popierają ACTA 2. Na ludzi od Korwina też radzę uważać bo są prorosyjscy. Tu mówią że są za wolnym rynkiem, a z kolei popierają Putina, który z kolei popiera Maduro skrajnego komuniste z Wenezueli. Dziwna mieszankaDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych