Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

parking Rydygiera 5, Grudziądz

parking szpital zakaz polecam parkowanie

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 09:18:13

Chamskie zachowanie jednej z mieszkanek bloku wspólnoty mieszkaniowej ul. Rydygiera 5 , Grudziądz - przepędzanie kierowców słowami : ale już, wypad stąd !
Zakaz parkowania , który stoi przed ich blokiem moim zdaniem nie obowiązuje i każdy kto jedzie do szpitala może tam parkować ! A to z tego względu, ze brak tam znaku drogowego zakaz wjazdu z dopiskiem nie dotyczy mieszkańców, a wiec ludzie, którzy jedziecie do szpitala w Grudziądzu serdecznie polecam parking przed wspólnotą. Na pewno nikt mandatu nie dostanie, bo zakazu nie złamał !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 15:03:06

Mandatu może nie, ale jak jakis "niezadowolony" z tamtego bloku niechcący przetrze Ci lakier to już troche kosztuje. Mało takich ?

Po drugie zycze Ci aby pół miasta pod Twoim blokiem parkowało i kiedy wróćisz z pracy postawisz auto 15 ulic dalej.

#3 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:11:37

miejsca tam buło ful! tylko złośliwi i nieuprzejmi , chamscy ludzie ! To nie ich prywatny folwark, a pod moim blokiem nie raz i nie dwa nie ma miejsca , takie życie ! Trzeba sobie prywatną posesję zakupić jak się chce zgrywać !

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:14:40

OSOBIŚCIE DOPILNUJE , ŻEBY PÓŁ GRUDZIĄDZA TAM PARKOWAŁO SKORO TAKIE JEST PRAWO ! A nawet cały Grudziądz !

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 17:15:16

Chamskie zachowanie jednej z mieszkanek bloku wspólnoty mieszkaniowej ul. Rydygiera 5 , Grudziądz - przepędzanie kierowców słowami : ale już, wypad stąd !
Zakaz parkowania , który stoi przed ich blokiem moim zdaniem nie obowiązuje i każdy kto jedzie do szpitala może tam parkować ! A to z tego względu, ze brak tam znaku drogowego zakaz wjazdu z dopiskiem nie dotyczy mieszkańców, a wiec ludzie, którzy jedziecie do szpitala w Grudziądzu serdecznie polecam parking przed wspólnotą. Na pewno nikt mandatu nie dostanie, bo zakazu nie złamał !

Można zaparkować przy Geotermii i kawałek przejść.

Tam nikomu nie zblokujemy miejsca.

Moim zdaniem to lepsze rozwiązanie.

#6 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 18:08:38

Można też grzecznie poprosić o nieparkowanie a nie wrzeszczeć i obrażać 

#7 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 19:48:22

może wszyscy przed blokami zarezerwujmy miejsca dla siebie ! Postawimy znaki zakazu i róbta co chceta 

#8 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 11:36:22

Pani Anno przypuszczam że ma Pani blond włosy :D ja nie radzę tam parkować ostatnio poprzebijali mojej żonie opony

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 12:15:48

Bo życie jest piękne tylko ludzie to kó...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 22:05:58

Ja tam zawsze stawiam auto jak widzę ze idzie mieszkaniec to nie kieruję się w stronę bloku do klatki po chwili idę do szpitala i tak samo jak wracam .Raz miałem tak ze gość zwrócił mi uwagę a ja że do znajomego i idę gość patrzy wyciągam tel i mówię no już jestem pod jakim ty numerem mieszkasz i zawsze działało oczywiście jak przyjeżdżam na parę godzin ,bo jak na godzinę wykonuje parking .

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: parking, szpital, zakaz, polecam parkowanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych