Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Park im. Jana Pawła II zyska nowy wygląd

park remont Jan Paweł II

92 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 09:31:08

Jak jesteś taki zadowolony (tutejszy choć też anonimowy) , to sam się zgłoś na radnego lub burmistrza i dalej chwal "pod niebiosa" tego, co pomniki stawia !

Tak, tylko między Tobą a mną jest zasadnicza różnica. Ja nie narzekam i nie wszystko widzę w czarnych kolorach.

Nie mam zamiaru kandydować na radnego i burmistrza, więc nie muszę się przedstawiać. Chwalić burmistrza nie będę bo nie jest on z mojej bajki ale muszę akceptować wybór mieszkańców, bo tak chce demokracja.

Moje zdanie wyrażę na najbliższych wyborach do samorządu

a wynik wyboru będę respektował nawet gdybyś ty zgorzkniała kobieto była burmistrzem.

#22 ~ja!~

~ja!~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 11:40:04

Brać przykład z pobliskiego Ciechocinka remont kina i MCK 7mln
Budowa campingu i parkingu 7mln
Rewitalizacja parków i infrastruktura sportowa i rekreacyjna 14mln

#23 ~Barbara S.~

~Barbara S.~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 12:13:39

Brać przykład z pobliskiego Ciechocinka remont kina i MCK 7mln
Budowa campingu i parkingu 7mln
Rewitalizacja parków i infrastruktura sportowa i rekreacyjna 14mln

tylko jedno małe ALE - a co począć z zadłużeniem Aleksandrowa ? I czy burmistrz kredyt weźmie ?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2014 - 23:28:05

tylko jedno małe ALE - a co począć z zadłużeniem Aleksandrowa ? I czy burmistrz kredyt weźmie ?

A co tam przecież i tak długów narobił podobno więc co to dla niego parę milionów w tą czy w tamtą... ;)

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 06:36:19

A co tam przecież i tak długów narobił podobno więc co to dla niego parę milionów w tą czy w tamtą... ;)

Kiedy odchodził Michał Włoszek zadłużenie wynosiło 5,5 mln. Teraz mamy dług ponad dwa razy większy.

#26 ~Milosz~

~Milosz~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 06:44:47

Kiedy odchodził Michał Włoszek zadłużenie wynosiło 5,5 mln. Teraz mamy dług ponad dwa razy większy.

Czy w tym przypadku będzie miało zastosowanie prawo serii ? Następna kadencja - to potrojenie zadłużenia ?

Wybór należy do Ciebie !

#27 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 07:54:13

Polityka, pieniądze, wybory ... Mam pytanie - po co oddawać do użytku plac zabaw na jesień ? Ten kompleks rozrywkowy miał być oddany do końca września poprzedniego roku, a tak kolejne wakacje nasze dzieci nie mają się gdzie bawić - chyba , że w ościennych wsiach lub Ciechocinku, ew. korzystając z gościnności Spółdzielni Mieszkaniowej. Za chwilę z placu zabaw wyrosną dzieci, dla których przez 7-8 lat nie było czasu zrobić coś fajnego w mieście, młodzież, która nie ma basenu czy ścianki wspinaczkowej ( siłowni na powietrzu)- o kinie nie wspominam. A w MCK Kuuultura kwitnie ( nie jestem malkontentką) - popatrzcie na "rozkład jazdy" Spotkania ze znanymi ludźmi : Wichrowska (!!!!), Rostowski, Zemke, Jędrzejczak ( jedyna , która nie jest jeszcze politykiem)  - Teź mi działalność kulturalna ........................................

#28 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 10:44:48

samo zycie jak wybory to wybory będzie park będą cuda będie koszt brutto około 900.000 zl część miasto część dofinansowanie i jest ok tylko dlaczego to tak długo trwa wynik przetargu 27,02.2013 tak podaja strony urzędu - przetargi

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 11:25:45

Polityka, pieniądze, wybory ... Mam pytanie - po co oddawać do użytku plac zabaw na jesień ? Ten kompleks rozrywkowy miał być oddany do końca września poprzedniego roku, a tak kolejne wakacje nasze dzieci nie mają się gdzie bawić - chyba , że w ościennych wsiach lub Ciechocinku, ew. korzystając z gościnności Spółdzielni Mieszkaniowej. Za chwilę z placu zabaw wyrosną dzieci, dla których przez 7-8 lat nie było czasu zrobić coś fajnego w mieście, młodzież, która nie ma basenu czy ścianki wspinaczkowej ( siłowni na powietrzu)- o kinie nie wspominam. A w MCK Kuuultura kwitnie ( nie jestem malkontentką) - popatrzcie na "rozkład jazdy" Spotkania ze znanymi ludźmi : Wichrowska (!!!!), Rostowski, Zemke, Jędrzejczak ( jedyna , która nie jest jeszcze politykiem)  - Teź mi działalność kulturalna ........................................

Dyrektor zdaje się po politologii to i "bliższa koszula ciału" z tą polityczną gromadką~!

#30 ~MatriX~

~MatriX~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 11:37:08

Wszystko ogrodzili siatką, widać przycinają drzewa. Oby za dużo nie wycieli bo będzie patelnia. Park to drzewa zieleń.

#31 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 11:53:19

była by ulica  Kochanowskiego może Limanowskiego

#32 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4523 postów

Napisano 06 maj 2014 - 11:54:01

Wszystko ogrodzili siatką, widać przycinają drzewa. Oby za dużo nie wycieli bo będzie patelnia. Park to drzewa zieleń.

Sporo drzew i krzaków jest zaznaczonych do wycięcia..

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 12:07:44

ale dzięki wycince krzaków i drzew "piękny i sławny " dworzec zostanie odsłonięty. Na chwałę i sławę (a kogo) ?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 12:15:31

ale dzięki wycince krzaków i drzew "piękny i sławny " dworzec zostanie odsłonięty. Na chwałę i sławę (a kogo) ?

O mój Boże. Ta ruina, w której jest obecnie dworzec będzie straszyć jeszcze bardziej. Burmistrz jak zwykle chciał osiągnąć efekt propagandowy, ale zapomniał, że dworzec jest w strasznym stanie.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 12:30:01

O mój Boże. Ta ruina, w której jest obecnie dworzec będzie straszyć jeszcze bardziej. Burmistrz jak zwykle chciał osiągnąć efekt propagandowy, ale zapomniał, że dworzec jest w strasznym stanie.

A może odwrotnie ? Będziemy wszyscy mogli z daleka obserwować, jak postępuje remont dworca pod bacznym okiem pana burmistrza.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2014 - 12:57:38

Sporo drzew i krzaków jest zaznaczonych do wycięcia..

Jak miejscy "specjaliści" od terenów zielonych, zatrudnieni na etatach, nie potrafią dbać, podcinać krzewów, skracać drzewostan i usuwać samosiejki, to trzeba płacić firmom zewnętrznym.

Idę o zakład, że radość z obecnych działań będzie krótka. Najpóźniej za parę lat wszystko znów zdziczeje.

Starczy spojrzeć na drugi park - całkowita żenada.

#37 ~stan al.~

~stan al.~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 05:51:32

Jak miejscy "specjaliści" od terenów zielonych, zatrudnieni na etatach, nie potrafią dbać, podcinać krzewów, skracać drzewostan i usuwać samosiejki, to trzeba płacić firmom zewnętrznym.

Idę o zakład, że radość z obecnych działań będzie krótka. Najpóźniej za parę lat wszystko znów zdziczeje.

Starczy spojrzeć na drugi park - całkowita żenada.

drugi park przy MCK-u będzie równie piękny  ... przed kolejną kadencją... - "za dwadzieścia lat jak dobrze pójdzie".

#38 ~Barbara S.~

~Barbara S.~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 10:00:35

drugi park przy MCK-u będzie równie piękny  ... przed kolejną kadencją... - "za dwadzieścia lat jak dobrze pójdzie".

kiedy  w tym parku burmistrz Cieśla wbije w ziemię "pierwszy szpadel" ?

#39 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 07 maj 2014 - 12:13:45

samo zycie jak wybory to wybory będzie park będą cuda będie koszt brutto około 900.000 zl część miasto część dofinansowanie i jest ok tylko dlaczego to tak długo trwa wynik przetargu 27,02.2013 tak podaja strony urzędu - przetargi

a dużo wcześniej p. Włoszek miał zamiar rewitalizować ten park za zdecydowanie mniejszą kwotę, ale radni nie wyrazili zgody.

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2014 - 08:45:43

co prawda nie pan burmistrz ale wbito w drzewa pierwsze siekiery nie patrząc czy sa tam gniazda. jajka pisklęta szok

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: park, remont, Jan Paweł II

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych