Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Park , Góra Zamkowa i pierwszy maj

SUM rewitalizacja park góra zamkowa

105 odpowiedzi w tym temacie

#41 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 14:34:03

Koło czołgu lepiej. Potem pamiątkowe zdjęcie wszystkich, na czołgu. Tacy grudziądzcy pancerni i wiewióra. Upss... To nie do pani ;)

Sorki, to mój post.
Przed obiadem nie chciało mi się logować.
Ale z pomysłu się nie wycofuje.
Czołg jest bardziej reprezentacyjny. Ma taki betonowy cokół na którym można stać.
Poza tym, aspekt historyczny.
Ilekroć są jakieś wojenne filmy w tv, zawsze wszyscy skupiają się wokół czołgu.
A w gruncie rzeczy to wszystko co robicie, nie ukrywajmy, w pewnym sensie TO WOJNA :P

#42 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 14:36:40

Kochani , zwracamy się do wszystkim miłośników Grudziądza , oraz ogólnie wszystkich , którym los i wygląd naszego miasta nie jest obcy o to aby 1 maja zorganizować spotkanie na świeżym powietrzu , podobne do tego w parku przy leśniczówce , tematem spotkania będzie zgodnie z sugestią Nicolasa

"Rewitalizacja parku - NIE , rewitalizacja Góry Zamkowej- NATYCHMIAST"

Myślę że warto przygotować "plakaty" na wzór tych z Parku miejskiego!

MIEJSCE:

GODZINA : 12 .00

Spotkanie jest nieodwołalne. Wszelkie informacje o odwołaniu - proszę traktować jako fałszywe.

Jeśli można się wtrącić. Mam hasełko.
Mieszkańcy z ikrą - ponad władzą mikrą :P

#43 Sól w oku

Sól w oku

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 761 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 15:17:57

Piękne hasło Kubusiu. Masz gotowe hasło na transparent.
Ten , któremu ciągle podpięcie się nie podoba, jakby nie zrozumiał, że nie wszystko da się w jednym czasie podpiąć, nawet w zorganizowany ruch społeczny, a co dopiero na forum , bo nastąpi zwarcie.

Może zamiast kopać Alexandra, lepiej wybrać sobie temat do działania, który dla Gościa jest najważniejszy i doprowadzić do takiego wrzenia , że Moderator sam się będzie napraszał , czy może was podpiąć , pod pilnowane napięciem społecznym forum.
Ale to chyba za mozolna droga dla Gościa. Lepiej nawymyślać grupie, która tą drogą idzie, pogrozić paluszkiem na ekranie Moderatorowi. A czemu nie tym, którzy ten ambaras stworzyli mieszkańcom, co niektórym?
Ale my Ciebie Gościu ,chętnie "podepniemy"do swojego spaceru 1 Maja . Daj sie namówić.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 15:21:01

Piękne hasło Kubusiu. Masz gotowe hasło na transparent.
Ten , któremu ciągle podpięcie się nie podoba, jakby nie zrozumiał, że nie wszystko da się w jednym czasie podpiąć, nawet w zorganizowany ruch społeczny, a co dopiero na forum , bo nastąpi zwarcie.

Może zamiast kopać Alexandra, lepiej wybrać sobie temat do działania, który dla Gościa jest najważniejszy i doprowadzić do takiego wrzenia , że Moderator sam się będzie napraszał , czy może was podpiąć , pod pilnowane napięciem społecznym forum.
Ale to chyba za mozolna droga dla Gościa. Lepiej nawymyślać grupie, która tą drogą idzie, pogrozić paluszkiem na ekranie Moderatorowi. A czemu nie tym, którzy ten ambaras stworzyli mieszkańcom, co niektórym?
Ale my Ciebie Gościu ,chętnie "podepniemy"do swojego spaceru 1 Maja . Daj sie namówić.

Byłbym pierwszy i nie tylko ja gdyby nie osoba ,,moderatora''

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 17:48:15

Przegiąłeś Alexandrze. Właśnie doprowadziłeś, że forum to zacznie wymierać.

Niestety nie masz racji w swoich wypowiedziach, a ich treść raczej zniechęca ludzi do działania w obronie problemów jakie reprezentujesz. Nie nadajesz się do funkcji moderatora, widać to po temacie Moderacja Forum, który wisi i straszy forumowiczów od samego początku Twojej kariery. Zapomniałeś, że mamy wolność słowa i każdy ma prawo do krytyki Ciebie i Twojego postępowania również. Nie atakuj tych, którzy wytykają Ci błędne działanie i nie zgadzają się z Twoim zdaniem, a staraj się ich zrozumieć.

Jeśli chcesz, aby Twoje zdanie było tym jedynym właściwym to zostań moderatorem jakiegoś forum w Chinach lub Korei Północnej, a to forum pozostaw w spokoju bo nic dobrego dla niego nie robisz swoim zachowaniem.

#46 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 17:52:54

Niestety nie masz racji w swoich wypowiedziach, a ich treść raczej zniechęca ludzi do działania w obronie problemów jakie reprezentujesz. Nie nadajesz się do funkcji moderatora, widać to po temacie Moderacja Forum, który wisi i straszy forumowiczów od samego początku Twojej kariery. Zapomniałeś, że mamy wolność słowa i każdy ma prawo do krytyki Ciebie i Twojego postępowania również. Nie atakuj tych, którzy wytykają Ci błędne działanie i nie zgadzają się z Twoim zdaniem, a staraj się ich zrozumieć.

Jeśli chcesz, aby Twoje zdanie było tym jedynym właściwym to zostań moderatorem jakiegoś forum w Chinach lub Korei Północnej, a to forum pozostaw w spokoju bo nic dobrego dla niego nie robisz swoim zachowaniem.

Na szczęście zarejestrowani sądzą inaczej .
Nie jestem "zupa pomidorowa" żeby mnie wszyscy lubili a to że przeszkadzam szkodnikom jest pewne.
A teraz nie spamuj w tym temacie. Nie interesuje cię Grudziądz - twoja sprawa , nikt nie każe ci czytać.

#47 posrebrzany

posrebrzany

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3466 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 17:53:04

A ja dodam
Wszystkie drzewa są nasze
:D

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 18:00:39

Zgadzam się w 100 % z twoją wypowiedzią,po za tym moderator nie powinien negować osób niezarejestrowanych skoro regulamin forum nie wymaga rejestracji.Twoja wypowiedź to nie spam,w innych tematach jest znacznie gorzej,ale on widzi tylko to co chce widzieć.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 18:01:02

Na szczęście zarejestrowani sądzą inaczej .
Nie jestem "zupa pomidorowa" żeby mnie wszyscy lubili a to że przeszkadzam szkodnikom jest pewne.
A teraz nie spamuj w tym temacie. Nie interesuje cię Grudziądz - twoja sprawa , nikt nie każe ci czytać.

chciałbym nie spamować już w tym temacie, ale nie pisz, że nie interesuje mnie Grudziądz. Uważasz, że jak walczysz o kilka drzewek to uratujesz całe miasto, że zależy Ci na nim bardziej niż innym.

Jest to ostatni mój post w tym temacie skierowany do Ciebie bo widzę, że nie ma to sensu. Nie rozumiesz podstaw współżycia w demokracji i ile by Cię wszyscy przekonywali to nie zrozumiesz o co nam chodzi. Baw się dalej w te swoje gierki, ale wiec, że forum na tym nie zyska, a straci.

Co do tego, że boli Cię to, że jestem niezarejestrowanym użytkownikiem forum to wiedz,że tacy też mają prawo się tutaj wypowiadać i ich nie lekceważ bo i oni tworzą to forum, a nie tylko garstka zarejestrowanych. Pozdrawiam wszystkich niezarejestrowanych.

Co do sprawy o którą walczycie to powodzenia i obyście coś zdziałali. Powodzenia.

#50 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 18:06:38

chciałbym nie spamować już w tym temacie, ale nie pisz, że nie interesuje mnie Grudziądz. Uważasz, że jak walczysz o kilka drzewek to uratujesz całe miasto, że zależy Ci na nim bardziej niż innym.

Jest to ostatni mój post w tym temacie skierowany do Ciebie bo widzę, że nie ma to sensu. Nie rozumiesz podstaw współżycia w demokracji i ile by Cię wszyscy przekonywali to nie zrozumiesz o co nam chodzi. Baw się dalej w te swoje gierki, ale wiec, że forum na tym nie zyska, a straci.

Co do tego, że boli Cię to, że jestem niezarejestrowanym użytkownikiem forum to wiedz,że tacy też mają prawo się tutaj wypowiadać i ich nie lekceważ bo i oni tworzą to forum, a nie tylko garstka zarejestrowanych. Pozdrawiam wszystkich niezarejestrowanych.

Co do sprawy o którą walczycie to powodzenia i obyście coś zdziałali. Powodzenia.

Rozumiem mimo ze nie masz o mnie dobrego zdania jak widzę , wezmę to do serca .Dziękuję i również życze powodzenia....

Użytkownik Alexander edytował ten post 19 kwiecień 2013 - 18:12:00

#51 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 18:13:06

A ja dodam
Wszystkie drzewa są nasze
:D

"posrebrzany", to brzmiało inaczej: wszystkie DZIECI nasze są ;) :P :lol:

#52 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 19:11:17

Rozumiem mimo ze nie masz o mnie dobrego zdania jak widzę , wezmę to do serca .Dziękuję i również życze powodzenia....

jestem niezarejestrowanym uczestnikiem tego forum. Kiedymi się nie podoba , opieprzam moderatora , takie moje zbójeckie prawo niezalogowanego.Ale na dzisiaj ma u mnie otwarty kredyt zaufania.
Ja też bym chcial , żeby moderatoremn każdego forum byl Pan Bóg. ale On się zgodzć nie chce . Więc musimy komuś dać sąd nad naszymi wpisami.
Alexander na razie jest bez zarzutu . jako moderator ! bo z jego niektorymi poglądami się nie zgadzam .
Pilnuje porzadku i kultury wypowiedzi. na forum . bo to jest moderatorem .
Jest zalogowany i kiedy się wypowiada swój pogląd osobisty - występuje jako Alexander.
Pan Bóg jakoś nie chce nas pilnowac.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 19:17:42

Nie ma tu nad czym myśleć , napisałeś co Ci ślina na (w tym wypadku)"palce" przyniosła .

Uwazaj kim sie otaczasz Moder, BEDZIE SIE SLINIŁ, CZUJE SIE 'BOZKIEM' na tym forum. Ma najwiecej postow

#54 Karolin_a

Karolin_a

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 19:46:01

Ja pierdziele... ludzie, opamiętajcie się! Temat dotyczy parku i spotkania. Dajcie już spokój Moderatorowi.
Stało się - temat został podpięty, podoba się czy nie, "mleko już się rozlało".
Jeśli macie coś fajnego do zaproponowania w temacie to zapraszamy.

#55 pietrek

pietrek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 263 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 19:47:29

Dołączona grafika

Droga która prowadzi miedzy innymi na "Górę Zamkową"

Użytkownik pietrek edytował ten post 20 kwiecień 2013 - 08:03:56

#56 ~julian~

~julian~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 20:25:08

Ktoś chce znowu zmienić temat ? co macie do moderatora? Zapomnieliście jak bylo wczesniej ? Same wyzwiska obelgi i spam. Wracajmy do tematu , spotkajmy się pierwszego maja na Gorze Zamkowej !

#57 ~zofia~

~zofia~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 20:34:32

Nie zwracajcie uwagi na ,,goscia' prawdopodobnie to z UM .Aleksandzrze jest ok

#58 Słowik

Słowik

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 21:16:26

dlaego temat ten jest podpięty, dlaczego moderator promuje w ten sposób jedne tematy, a inne nie. Nie każdy może mieć takie same zdanie.
Przecież nie jest to Twoje prywatne forum Alexandrze.

To chyba nie o to chodzi w pracy moderatora.

Zapewne usuniesz zaraz ten post, ale jak tylko będziesz to robił to przemyśl co wyżej napisałem.

Czepiasz się Alexandra pewnie masz jakieś prywatne powody a temat jest naprawdę ważny.

Użytkownik Słowik edytował ten post 19 kwiecień 2013 - 21:28:06

#59 Nikolas

Nikolas

Realista

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3392 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 22:53:32

Uważaj kim się otaczasz Moder, BEDZIE SIE SLINIŁ, CZUJE SIE 'BOZKIEM' na tym forum. Ma najwięcej postów

Moderator, też jest użytkownikiem forum i ma prawo wypowiadania się na nim.
Nie wygrażaj się!!
Bo cienki jesteś jak woda w kałuży.

dlaego temat ten jest podpięty, dlaczego moderator promuje w ten sposób jedne tematy, a inne nie. Nie każdy może mieć takie same zdanie.
Przecież nie jest to Twoje prywatne forum Alexandrze.

To chyba nie o to chodzi w pracy moderatora.

Zapewne usuniesz zaraz ten post, ale jak tylko będziesz to robił to przemyśl co wyżej napisałem.

Nie podoba się?
Ten link jest umieszczony zgodnie z dobrym obyczajem.
Odsyła do tematu i nie zakłóca tematu głównego.
Tego wymaga kultura.
Nie masz zamiaru czytać, to wystarczy wrócić do poprzedniego tematu a nie siać ferment.

Użytkownik Nikolas edytował ten post 19 kwiecień 2013 - 22:58:00

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 08:11:28

Następny się znalazł. Ty nawet nie rozumiesz o co chodzi, a się udzielasz. wyzywasz, atakujesz. Jednego jestem pewny. Przyjde na spotkanie na górę zamkową, ale tylko po to, aby zobaczyć wasze twarze i zapamiętać je. Mało tego, zrobie Wam zdjęcia, aby nigdy nie brać udziału w żadnej sprawie jaką będziecie reprezentować, bo nie nawidze ludzi, którzy uważają, że to oni sa najmądrzejsi i że ich racja jest tą jedyna właściwą.
Tak właśnie postępuje obecna władza, która krytykujecie za wszystko, a jak widać jesteście tacy sami.
Wasze traktowanie forumowiczow, którzy mają odmienne zdanie jest poniżej wszelkich standardów.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SUM, rewitalizacja, park, góra, zamkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych