Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Park , Góra Zamkowa i pierwszy maj

SUM rewitalizacja park góra zamkowa

105 odpowiedzi w tym temacie

#21 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:00:02

Może koło "samolotu"

Można i koło samolotu, przynajmiej "wielki pan" nie będzie miał zajęcia

#22 Sól w oku

Sól w oku

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 761 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:07:06

Nie jestem w poprzek , ale pomyślcie czy nie jednak G. Zamkowa? Z niej macie 2 kroki pod ratusz. Jeśli będziecie chcieli manifestować transparentami, ulotkami, czym wymyślicie ,, zejdziecie z góry i będziecie "pod jaskinią lwa" .To nic ,że pustą, bo LWY na weekendowym wypoczynku. Ale do nich ten protest jest skierowany. Postoicie tam ile trzeba i wejdziecie na Rynek Główny. Za jednym "zamachem" zaliczymy ogląd Góry Zamkowej, 10 min. protest pod Ratuszem, i informacje dla pozostałych mieszkańców, gdy już będą kawiarenki na rynku, a część z kościoła po mszy wyjdzie. To sentymentalny "elektorat" w naszej sprawie wyjdzie z kościoła. Nieoceniony.

Park jest na uboczu mimo wszystko, a o jego być albo nie być trzeba "trąbić" na ulicach, osiedlach, pod ratuszem, kościołem .
W parku byliśmy, pora na spacer po uliczkach w majowy dzień. Zdecyduje i tak większość. Tak mi przyszło do głowy.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:25:23

dlaego temat ten jest podpięty, dlaczego moderator promuje w ten sposób jedne tematy, a inne nie. Nie każdy może mieć takie same zdanie.
Przecież nie jest to Twoje prywatne forum Alexandrze.

To chyba nie o to chodzi w pracy moderatora.

Zapewne usuniesz zaraz ten post, ale jak tylko będziesz to robił to przemyśl co wyżej napisałem.

Zapisz się do SUMu to też twoje tematy będą podpięte i nie usuwalne.

#24 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:32:48

Nie jestem w poprzek , ale pomyślcie czy nie jednak G. Zamkowa? Z niej macie 2 kroki pod ratusz. Jeśli będziecie chcieli manifestować transparentami, ulotkami, czym wymyślicie ,, zejdziecie z góry i będziecie "pod jaskinią lwa" .To nic ,że pustą, bo LWY na weekendowym wypoczynku. Ale do nich ten protest jest skierowany. Postoicie tam ile trzeba i wejdziecie na Rynek Główny. Za jednym "zamachem" zaliczymy ogląd Góry Zamkowej, 10 min. protest pod Ratuszem, i informacje dla pozostałych mieszkańców, gdy już będą kawiarenki na rynku, a część z kościoła po mszy wyjdzie. To sentymentalny "elektorat" w naszej sprawie wyjdzie z kościoła. Nieoceniony.

Park jest na uboczu mimo wszystko, a o jego być albo nie być trzeba "trąbić" na ulicach, osiedlach, pod ratuszem, kościołem .
W parku byliśmy, pora na spacer po uliczkach w majowy dzień. Zdecyduje i tak większość. Tak mi przyszło do głowy.

Bardzo słuszna uwaga , do 1-go maja jeszcze 11 dni , więc ustalmy miejsce , rozumiem że godzina 12.00 odpowiada?

#25 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:33:04

I dlaczego Gościu jesteś złośliwy ? Przynależnośc do SUM nie ma tu nic do rzeczy

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:35:44

Mylisz się chłopcze po za tym jest już temat o Górze Zamkowej:
http://forum.pomorsk...dencie-t148111/

#27 Sól w oku

Sól w oku

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 761 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 12:43:13

Gościu, tak już ten świat umeblowany. Siła w masie. Sam jesteś samotny jak pies poza sforą. SUM to nie polityka. To gospodarka, ładniejszy świat na podwórku własnym. Co Ci szkodzi, dowiedzieć się jak może być ?. Po co gdybać teoretycznie, gdy możesz w praktyce dowiedzieć się, że warto być czynnym , dla siebie ,najbliższych dla innych?

#28 ~Misiek~

~Misiek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:04:16

Może koło "samolotu"

Koło czołgu lepiej. Potem pamiątkowe zdjęcie wszystkich, na czołgu. Tacy grudziądzcy pancerni i wiewióra. Upss... To nie do pani ;)

#29 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:07:05

Koło czołgu lepiej. Potem pamiątkowe zdjęcie wszystkich, na czołgu. Tacy grudziądzcy pancerni i wiewióra. Upss... To nie do pani ;)

Ej Ty Misiek, Misiek. Zartowniś z Ciebie

#30 Sól w oku

Sól w oku

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 761 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:24:55

Jakby co , Wiewióry i Wiewiórki odpalą czołg po 68 latach w obronie swojego domu i " małej ojczyzny". Po coś ten czołg i dwa działka a nawet samolot , dostały. Teraz trwa ICH wojna o przetrwanie. Misiu - z drogi jak nie chcesz futra przypalić.

#31 ~zdziwiony~

~zdziwiony~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:26:17

a więc wracają stare czasy. Aby coś zyskać musisz być gdzieś zapisany. Najlepiej do klubu moderatora, który powinien być bezstronny, a nie jest.

Nie dla wszystkich ten temat jest ważny, dla wielu to tylko bicie piany i próba blokowania inwestycji. Dla mnie ważny temat to np. "Ratujmy 6-cio latki" lub "Nowy market na os. Lotnisko ? ?!" Zgłaszam tematy do podpięcia bo są one ważne dla mieszkańców Grudziądza nie mniej niż Wasz temat.
Pamiętajmy, że nie dla wszystkich to samo jest ważne, a forum ogólnodostępne to nie forum prywatne. Od momentu gdy moderatorem został Alexander to on decyduje co jest ważne dla wszystkich, a co nie. Jak chce to niech założy sobie swoje forum i tam tak robi, a tutaj pozostawi wszystko w rękach forumowiczów, a nie tylko wybranych.

Jeśli temat będzie interesował większość to z automatu cały czas będzie na górze bez pomocy moderatora.

#32 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:29:45

a więc wracają stare czasy. Aby coś zyskać musisz być gdzieś zapisany. Najlepiej do klubu moderatora, który powinien być bezstronny, a nie jest.

Nie dla wszystkich ten temat jest ważny, dla wielu to tylko bicie piany i próba blokowania inwestycji. Dla mnie ważny temat to np. "Ratujmy 6-cio latki" lub "Nowy market na os. Lotnisko ? ?!" Zgłaszam tematy do podpięcia bo są one ważne dla mieszkańców Grudziądza nie mniej niż Wasz temat.
Pamiętajmy, że nie dla wszystkich to samo jest ważne, a forum ogólnodostępne to nie forum prywatne. Od momentu gdy moderatorem został Alexander to on decyduje co jest ważne dla wszystkich, a co nie. Jak chce to niech założy sobie swoje forum i tam tak robi, a tutaj pozostawi wszystko w rękach forumowiczów, a nie tylko wybranych.

Jeśli temat będzie interesował większość to z automatu cały czas będzie na górze bez pomocy moderatora.

I słusznie stwierdziłeś że to moderator decyduje , odpowiedziałeś sobie sam.
Więc albo tez zostań moderatorem , abo skorzystaj z własnej porady i załóż swoje forum. Będziesz zadowolony.

Użytkownik Alexander edytował ten post 19 kwiecień 2013 - 13:30:46

#33 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:38:21

Ej Ty Misiek, Misiek. Zartowniś z Ciebie

:P

Użytkownik KubuśPuchatek edytował ten post 19 kwiecień 2013 - 14:33:05

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:44:38

I słusznie stwierdziłeś że to moderator decyduje , odpowiedziałeś sobie sam.
Więc albo tez zostań moderatorem , abo skorzystaj z własnej porady i załóż swoje forum. Będziesz zadowolony.

Nie bądź bezczelny.Nie jesteś tu wyrocznią by decydować co jest ważne a co ważniejsze.Powinieneś być obiektywny a nie promować określone stowarzyszenia które posiadają swoje forum

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:46:23

Mają swoje forum tylko ze na nie nikt nie zagląda oprócz ich samych.

#36 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 13:51:32

Nie bądź bezczelny.Nie jesteś tu wyrocznią by decydować co jest ważne a co ważniejsze.Powinieneś być obiektywny a nie promować określone stowarzyszenia które posiadają swoje forum

Na bezczelność również odpowiadam bezczelnością , nie podoba się że podpiąłem temat? Zgłoś do GP jeśli się z tobą zgodzą , odepną mój wpis a podepną twoje.
A teraz nie zaśmiecaj tematu swoimi żalami.

Poproszę resztę o wypowiedzenie się co do miejsca spotkania

Czy Park , czy Góra Zamkowa i później Ratusz?

Użytkownik Alexander edytował ten post 19 kwiecień 2013 - 13:55:17

#37 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 14:01:12

Ratusz się właśnie odezwał

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 14:13:44

Na bezczelność również odpowiadam bezczelnością , nie podoba się że podpiąłem temat? Zgłoś do GP jeśli się z tobą zgodzą , odepną mój wpis a podepną twoje.
A teraz nie zaśmiecaj tematu swoimi żalami.

Poproszę resztę o wypowiedzenie się co do miejsca spotkania

Czy Park , czy Góra Zamkowa i później Ratusz?

OK wszelkie żale będę kierował tu
www.pomorska.pl

#39 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 14:16:40

Góra Zamkowa chyba bedzie lepsza , zgadzam się z SWO

#40 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 14:32:43

Jak w życiu. Rozpocząć od góry. Góry Zamkowej. I powoli schodzić w dół. Park Miejski.
A tam zawsze można wpaść na kawę i ciacho do Leśniczówki. Przedyskutować i podsumować.
Tak myślę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: SUM, rewitalizacja, park, góra, zamkowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych