Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Parafia św. Trójcy i rekolekcje dla bierzmowanych

rypin Święta Trójca

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~elwirae23~

~elwirae23~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 14:08:43

Kolejny "świetny" pomysł księży! Bierzmowani muszą obowiązkowo pojechać na jakieś rekolekcje wyjezdne dla kandydatów do bierzmowania, które kosztują ponad 100 złotych. Ja nie wiem, po co to durne pomysły, zmuszanie do chodzenia, jak księża takimi działaniami tylko odpychają od Kościoła. Szczególnie najmłodszy wikariusz chce chyba zaimponować komuś i wymyśla jakieś głupoty, które nie mają żadnego sensu. Jestem wierząca, ale takie wydziwianie, wymyślanie, i niepotrzebne wydatki zmuszają do powiedzenia czegoś co jest, moim zdaniem, durne.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 15:13:51

No to niech Parafia sfinansuje. Nie mają rodzin, wydatków, wzystko pod nos. Jeszcze im państwo pesje płaci za niby misje. Jak mają misję wikt i opierunek to po co kasa? Niech zapłacą za te rekolekcje ze swojej pesji czyli z naszych podatków

#3 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 22:49:06

Moj syn 2 lata temu mial bierzmowanie. Na poczatku nie bardzo mu się chcialo a i ja mialam mieszane uczucia. Ale powiedzialam zeby sprobowal...zawsze cos nowego...i pojechal. Wrocil zadowolony, bo okazalo sie ze nie tylko byly klepane modlitwy ale wspolnie spedzony czas. Pokazanie ze roznie mozna na wiare spojrzec. I wsrod ksiezy moze byc ktos ok dla mlodych. A poza tym ten wyjazd nie jest obowiazkowy to po co sie denerwowac?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 15:12:29

Proszę nie obrażać  wikariusza i księży bo to nie ładnie  świadczy to o kulturze  Jak  macie za dużo wolnego czasu  to proszę iść  do pracy

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 17:14:43

Proszę nie obrażać  wikariusza i księży bo to nie ładnie  świadczy to o kulturze  Jak  macie za dużo wolnego czasu  to proszę iść  do pracy.

Nie odstraszy  od  kościoła  bo  widzą  jak  wikariusz  ma dobre podejście  do  wiernych  i będzie więcej  w  kościele  młodzież  jest  zadowolona 

#6 ~ER~

~ER~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 04:36:19

Proszę nie obrażać  wikariusza i księży bo to nie ładnie  świadczy to o kulturze  Jak  macie za dużo wolnego czasu  to proszę iść  do pracy

PRAWDZIWA CNOTA KRYTYKI SIE NIE BOI

#7 ~anm~

~anm~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 15:52:31

tutaj nikt nikogo nie obraża tylko krytykuje;a to jest chyba różnica.czyli co o mości wielebnym to już nic nie można powiedzieć ;zalatuje średniowieczem niestety;bo to niby nieładnie.za to oni mogą mówić co chcą ile chcą i do kogo chcą.wikary niestety podejścia nie ma żadnego tylko ładnie opowiada ;trzeba wybaczyć młody jest;w głowie teoria i kończy się na tej teorii a młodzież  jest tak zadowolona że aż tryska ze szczęścia po tych 3 cudownych idealnych latach powie na razie papa

#8 ~tr~

~tr~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 19:27:52

za trzy lata beda nowi do bierzmowania a i kosciol pelen ladnie wyglada wiec po co  cos zmieniac

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 20:21:35

Nikt nikogo nie obraża tylko konstruktywnie krytykuje.chyba wolny kraj?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rypin, Święta Trójca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych