Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Parafia p/w WNMP w Lipnie pod nowym proboszczem

3425 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 20:44:24

A ks Łukasz!jaki jest?Jakie macie wrażenie ,bo dla mnie to ANIOŁ.

#42 ~SB~

~SB~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 20:48:40

Sb=ecji nie podoba sie zaden temat, trolluje i wrzuca temat dla naiwnych

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 21:05:37

Nasz NOWY KSIĄDZ PROBOSZCZ to wspaniały człowiek, dobry i miły. Oby wszyscy tacy byli. Zawsze najwięcej do powiedzenia ma ktoś, kto z kościołem ma niewiele wspólnego.

#44 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 21:08:02

I tu Cię mam. Jeszcze go nie poznałeś ,a już oceniasz.Szkoda ,że odeszli ze Starego Miasta gdzie ludzie ich pokochali i darzyli szacunkiem a trafili do jakiegoś Lipna gdzie ludżmi kieruje zazdrość ,nienawiść .Wszyscy wyszydzają ,oczerniają żal pl.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 21:41:41

I tu Cię mam. Jeszcze go nie poznałeś ,a już oceniasz.Szkoda ,że odeszli ze Starego Miasta gdzie ludzie ich pokochali i darzyli szacunkiem a trafili do jakiegoś Lipna gdzie ludżmi kieruje zazdrość ,nienawiść .Wszyscy wyszydzają ,oczerniają żal pl.

Sorry, ale jak jest paru głupków, to proszę przez ich pryzmat nie oceniać wszystkich. Normalnych jest zdecydowana większość, na forum udziela się tylko parę osób. W żaden sposób nie jest to grupa reprezentatywna dla parafii.
Swego czasu niektórzy chodzili do kościoła na msze św, żeby nagrywać kazania. I do dziś im tak zostało. Idą żeby opluć na forum, bo już nie mają komu przekazać nagrania.

#46 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 22:05:17

DZIĘKI. Pocieszłeś mnie.Uwiesz ,że nie jest im łatwo.Modlę się za nich ,żeby nie było im u was żle.Ciągle muszą zmieniać parafie ,poznawać nowych ludzi,często wrogo nastawionych.dajcie im szansę szczególnie młodym,pozdro......

#47 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 22:22:05

DZIĘKI. Pocieszłeś mnie.Uwiesz ,że nie jest im łatwo.Modlę się za nich ,żeby nie było im u was żle.Ciągle muszą zmieniać parafie ,poznawać nowych ludzi,często wrogo nastawionych.dajcie im szansę szczególnie młodym,pozdro......

Myślę, że oni wiedzą, jacy są parafianie. A tych paru głupków, co się tu produkuje, to potrafi tylko anonimowo zrobić kupę na cudzą wycieraczkę. Tak naprawdę oni nie są groźni. Większość jest normalna, a po jakimś czasie pobytu w naszej parafii księżom żal odchodzić. Bierzmy pod uwagę normę, margines będzie istniał zawsze. Ale u nas nie stanie się normą. Pozdrawiam i spokojnej nocy życzę.

#48 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 04:59:02

Sorry, ale jak jest paru głupków, to proszę przez ich pryzmat nie oceniać wszystkich. Normalnych jest zdecydowana większość, na forum udziela się tylko parę osób. W żaden sposób nie jest to grupa reprezentatywna dla parafii.
Swego czasu niektórzy chodzili do kościoła na msze św, żeby nagrywać kazania. I do dziś im tak zostało. Idą żeby opluć na forum, bo już nie mają komu przekazać nagrania.

Ty jak widać właśnie przez własny pryzmat oceniasz wszystkich.Nie słuchasz ludzi, albo
i nie chcą z takim talibem rozmawiać...

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 07:44:31

Ty jak widać właśnie przez własny pryzmat oceniasz wszystkich.Nie słuchasz ludzi, albo
i nie chcą z takim talibem rozmawiać...

Daj se luz. Nie musisz chodzić do kościoła, jak ci się ksiądz nie podoba. Ja idę do kościoła żeby się pomodlić, a nie żeby słuchać ludzi. Ploty to na rynku uprawiaj, a nie w kościele.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 08:12:44

Daj se luz. Nie musisz chodzić do kościoła, jak ci się ksiądz nie podoba. Ja idę do kościoła żeby się pomodlić, a nie żeby słuchać ludzi. Ploty to na rynku uprawiaj, a nie w kościele.

Nie bądź taki doradca bo te twoje doradztwo nie nadaje się do niczego. A urzędnicy kościelni jak tu już ktoś pisał też są ludźmi i błedy ich oraz niewłaściwość w postępowaniu
powinno się nie ukrywać.O tym mówił w niedawnym wywiadzie nawet ks.abp.Michalik.
Ty jak widać na bakier jesteś z bieżącą wiedzą, ale co zrobić talibowie tak mają.
Tych ludzi na rynku dobrze żebyś czasami posłuchał, może by coś do ciebie dotarło...

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 09:19:01

Czy to też trzeba przemilczeć?
http://www.se.pl/wyd...bmw_283031.html

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 13:31:53

Czy to też trzeba przemilczeć?
http://www.se.pl/wyd...bmw_283031.html

Co? Fakt medialny? Jeden z tysięcy.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 13:33:42

Nie bądź taki doradca bo te twoje doradztwo nie nadaje się do niczego. A urzędnicy kościelni jak tu już ktoś pisał też są ludźmi i błedy ich oraz niewłaściwość w postępowaniu
powinno się nie ukrywać.O tym mówił w niedawnym wywiadzie nawet ks.abp.Michalik.
Ty jak widać na bakier jesteś z bieżącą wiedzą, ale co zrobić talibowie tak mają.
Tych ludzi na rynku dobrze żebyś czasami posłuchał, może by coś do ciebie dotarło...

Poczytaj sobie Pismo Święte, to się dowiesz, jak powinieneś postępować. Na razie jesteś poganinem.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 14:11:47

A dotarło do mnie, kim jesteś. Piszą o tobie w mediach.
http://wpolityce.pl/...orii-tragicznie

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 04:47:17

A dotarło do mnie, kim jesteś. Piszą o tobie w mediach.
http://wpolityce.pl/...orii-tragicznie

Ciągle popełniasz błędy bo ten Lisiecki to pewnie też talib, którego nawet wywalili z propisowskiej Rzeczypospolitej. Jak ulał pasujecie do siebie.Bo ty jak widać jesteś
niereformowalny i tylko szukasz przeciwników o odmiennych zdaniach żeby się z nimi
boksować...

#56 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 05:00:30

Słyszałem, że coś mało na tacę owieczki dają ? Tam gdzie bywał nasz wielebny podobno
tace się uginały ;)

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 07:32:31

Ciągle popełniasz błędy bo ten Lisiecki to pewnie też talib, którego nawet wywalili z propisowskiej Rzeczypospolitej. Jak ulał pasujecie do siebie.Bo ty jak widać jesteś
niereformowalny i tylko szukasz przeciwników o odmiennych zdaniach żeby się z nimi
boksować...

"Trzeba pamiętać, że takie kampanie zbiorowej pogardy, podejrzliwości kończyły się w historii tragicznie. Rozumiem, że pojawiła się w Polsce grupa ludzi wykorzenionych, wyobcowanych, którzy nie rozumieją czym jest nasza tradycja i za nic sobie maja szacunek dla chrześcijaństwa, ale takich postaw nie wolno akceptować. Po prostu trzeba było antychrześcijańskiej agresji i barbarzyństwu powiedzieć dość."
To o takich jak ty.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 09:50:01

"Trzeba pamiętać, że takie kampanie zbiorowej pogardy, podejrzliwości kończyły się w historii tragicznie. Rozumiem, że pojawiła się w Polsce grupa ludzi wykorzenionych, wyobcowanych, którzy nie rozumieją czym jest nasza tradycja i za nic sobie maja szacunek dla chrześcijaństwa, ale takich postaw nie wolno akceptować. Po prostu trzeba było antychrześcijańskiej agresji i barbarzyństwu powiedzieć dość."
To o takich jak ty.

Niestety panie bokser żyjemy w państwie demokratycznym i niczego nikomu nie jesteś w stanie narzucić, choć jak widać marzy ci się święta inkwizycja.
Konstytucja panie bokser, konstytucja gwarantuje wolność sumienia i wyznania i żebyś
nie zapomniał to jeszcze świeckość państwa!!!

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 12:06:07

Niestety panie bokser żyjemy w państwie demokratycznym i niczego nikomu nie jesteś w stanie narzucić, choć jak widać marzy ci się święta inkwizycja.
Konstytucja panie bokser, konstytucja gwarantuje wolność sumienia i wyznania i żebyś
nie zapomniał to jeszcze świeckość państwa!!!

Jaka świeckość państwa? Gdzie masz taki zapis? A poza tym - nikt cię nie zmusza, żebyś chodził do kościoła, nikt ci nie narzuca światopoglądu katolickiego. Bądź zatem tolerancyjny i pozwól innym na wyznawanie ich wiary, nie narzucaj swojej. Wyznawaj swój ateizm czy co tam chcesz.Konstytucja gwarantuje wolność sumienia i wyznania, więc przestrzegaj tego zapisu.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2012 - 12:35:45

Jaka świeckość państwa? Gdzie masz taki zapis? A poza tym - nikt cię nie zmusza, żebyś chodził do kościoła, nikt ci nie narzuca światopoglądu katolickiego. Bądź zatem tolerancyjny i pozwól innym na wyznawanie ich wiary, nie narzucaj swojej. Wyznawaj swój ateizm czy co tam chcesz.Konstytucja gwarantuje wolność sumienia i wyznania, więc przestrzegaj tego zapisu.

Ja jestem akurat bardzo tolerancyjny i nikomu niczego nawet nie śmiał bym narzucać,czego nie da się powiedzieć o tobie.Bo widzisz swój światopogląd niech każdy kształtuje dla siebie.
Jak widać tobie się marzy państwo wyznaniowe, czego chyba już nie doczekasz.
Co do narzucania wiary to nikt lepiej jej nie narzuca jak wy i to już od kołyski...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych