Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Parafia p/w WNMP w Lipnie pod nowym proboszczem

3357 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2012 - 19:58:13

No i ty...

Bałwochwalca!!!!!!

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2012 - 20:53:14

Dajta spokój

#23 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 18:08:45

Dajta spokój

No właśnie, od czasu do czasu napiszta tylko co tam sie dzeje w ty naszy kochany parafii.

#24 ~elka~

~elka~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2012 - 21:24:51

Trzeba się było uczyć na księdza;wtedy byś się wykazał jeden z drugim jacy to wspaniali jesteście; jacy sprawiedliwi ;przecież to są tacy ludzie jak my i proszą o pomoc tzn o modlitwę ,ale wy tylko potępiacie.Ale pamiętajcie jaką miarą mierzycie ,taką będziecie mieli odmierzone!

#25 ~albo,albo~

~albo,albo~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 08:48:31

Och "elka"! Ja nie mogłem zostać księdzem bo zbyt mocno podobają mi się przedstawicielki
płci przeciwnej. I czym ja bym się wtedy wykazał? Bym musiał oszukiwać owieczki.
Wracając do, do takiego jednego, nie wiem czy kto zauważył, że jest jakiś inny, taki miękki w chodzie...
Ja już paru takich widywałem. To takie dreptusie...

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 17:50:17

Trzeba się było uczyć na księdza;wtedy byś się wykazał jeden z drugim jacy to wspaniali jesteście; jacy sprawiedliwi ;przecież to są tacy ludzie jak my i proszą o pomoc tzn o modlitwę ,ale wy tylko potępiacie.Ale pamiętajcie jaką miarą mierzycie ,taką będziecie mieli odmierzone!

A dlaczego to urzędnikowi kościelnemu nie można by zwrócić uwagi jak źle postępuje?
Przeciez on tak samo wykonuje swój zawód jak każdy z nas i też może błędy popełniać.
A właścicielem kościoła nie jest on- proboszcz tylko my, wspólnota parafialna.
On tylko jest przechodniem,który wstąpił tam powiedzmy na parę lat i wykonuje tam posługę
religijną........

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 18:22:08

A dlaczego to urzędnikowi kościelnemu nie można by zwrócić uwagi jak źle postępuje?
Przeciez on tak samo wykonuje swój zawód jak każdy z nas i też może błędy popełniać.
On tylko jest przechodniem,który wstąpił tam powiedzmy na parę lat i wykonuje tam posługę
religijną........

(Koh 1,2-11)
Marność nad marnościami, powiada Kohelet, marność nad marnościami - wszystko marność. Cóż przyjdzie człowiekowi z całego trudu, jaki zadaje sobie pod słońcem? Pokolenie przychodzi i pokolenie odchodzi, a ziemia trwa po wszystkie czasy. Słońce wschodzi i zachodzi, i na miejsce swoje spieszy z powrotem, i znowu tam wschodzi. Ku południowi ciągnąc i ku północy wracając, kolistą drogą wieje wiatr i znowu wraca na drogę swojego krążenia. Wszystkie rzeki płyną do morza, a morze wcale nie wzbiera; do miejsca, do którego rzeki płyną, zdążają one bezustannie. Mówienie jest wysiłkiem: nie zdoła człowiek wyrazić wszystkiego słowami. Nie nasyci się oko patrzeniem ani ucho napełni słuchaniem. To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie: więc nic zgoła nowego nie ma pod słońcem. Jeśli jest coś, o czym by się rzekło: Patrz, to coś nowego - to już to było w czasach, które były przed nami. Nie ma pamięci o tych, co dawniej żyli, ani też o tych, co będą kiedyś żyli, nie będzie wspomnienia u tych, co będą potem.

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 04:59:12

religijną........

"Udał" nam się proboszcz nie ma co!!!

#29 ~Praktykująca parafianka~

~Praktykująca parafianka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 09:36:15

A kto go upoważnił do zdjęcia obrazu " Jezu ufam Tobie" z ołtarza Pana Jezusa z otwartym
sercem? Dzisiaj byłam w kościele, na szczęście obraz już stoi na miejscu!!!
Ale i tak pozostawił na tym ołtarzu Św.Antoniego? To wcale nie pasuje żeby na ołtarzu
Pana Jezusa stał Św. Antoni ! A WSPÓLNOTĘ Parafialną pytał?
Widać, że chce ustroić nasz kościół po wiejsku nie pytając parafian.
Obraz " Jezu ufam Tobie " zawsze tam stał i tradycji nie wolno burzyć!!! Św. Antoni też miał
dobre i właściwe miejsce to go wewalił na ołtarz Pana Jezusa.Takiej samowoli nie powinno się robić proboszczu!!!

#30 ~Też stąd~

~Też stąd~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 09:52:46

A kto go upoważnił do zdjęcia obrazu " Jezu ufam Tobie" z ołtarza Pana Jezusa z otwartym
sercem? Dzisiaj byłam w kościele, na szczęście obraz już stoi na miejscu!!!
Ale i tak pozostawił na tym ołtarzu Św.Antoniego? To wcale nie pasuje żeby na ołtarzu
Pana Jezusa stał Św. Antoni ! A WSPÓLNOTĘ Parafialną pytał?
Widać, że chce ustroić nasz kościół po wiejsku nie pytając parafian.
Obraz " Jezu ufam Tobie " zawsze tam stał i tradycji nie wolno burzyć!!! Św. Antoni też miał
dobre i właściwe miejsce to go wewalił na ołtarz Pana Jezusa.Takiej samowoli nie powinno się robić proboszczu!!!

Ja Panią popieram, ale Droga Pani czy on to przeczyta? Nie wiem nawet czy potrafi posługiwać
się komputerem jak to czynił ksiądz Franciszek... Ten proboszcz jak widać jest zadufany
w sobie i samozachwyt go opanował nad swoją osobą.

#31 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 10:00:42

Jeśli ktoś uważa się za katolika i tegoż nie udaje, to powinien postępować zgodnie z naukami płynącymi z Pisma Św. Jeśli jest inaczej, to w jakim celu udawanie? Przestrzeganie zasad katolickich nie może być "na pokaz". Albo się jest katolikiem i przestrzega, albo się nie jest i w jakimś celu udaje. Rób jak chcesz, nie potępiam cię, tylko zastanawiam - po co wy to robicie? Ty i tobie podobni?

Nowy proboszcz obiecał ze bedzie płacił podatki za grunty i opłacał ZUS. Moim zdaniem jest ok gość.

#32 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 10:07:50

Ja Panią popieram, ale Droga Pani czy on to przeczyta? Nie wiem nawet czy potrafi posługiwać
się komputerem jak to czynił ksiądz Franciszek... Ten proboszcz jak widać jest zadufany
w sobie i samozachwyt go opanował nad swoją osobą.

Powiem tylko tyle; To jest co najmniej dziwny człowiek.........., po co więcej pisać, każdy
widzi jaki jest koń.

#33 ~parafianin~

~parafianin~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 10:12:55

Wszyscy sa ok tylko niech podatki płaca i zus opłacaja i juz bedzie lepiej.

#34 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 08:10:38

A gdzie podział się posąg św. Floriana?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 08:53:05

Wpadnij do proboszcza i zapytaj. A potem napisz na forum.

#36 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 10:10:29

Wpadnij do proboszcza i zapytaj. A potem napisz na forum.

Lepij by było jak swoje rady zostawisz dla siebie, nigdy i nikomu dobrze nie doradzałeś.
Niedawno jeden się o tym przekonał...

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 10:13:11

Lepij by było jak swoje rady zostawisz dla siebie, nigdy i nikomu dobrze nie doradzałeś.
Niedawno jeden się o tym przekonał...

Lepij by było? Dla ciebie?
A ja z reguły rzadko doradzam. Chyba że ktoś ewidentnie głupoty sadzi.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 12:22:28

Lepij by było? Dla ciebie?
A ja z reguły rzadko doradzam. Chyba że ktoś ewidentnie głupoty sadzi.

To ty jeszcze większe sadzisz w tym "doradzaniu"

#39 ~Brat Mniejszy~

~Brat Mniejszy~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 18:43:19

Posąg św.Floriana pierepał? Proboszczowi się widocznie nie spodobał?
To podobno podpalacz, no może patron. Ale strażaki jak pełnili warte przy
grobie to choć mogli patrzeć na patrona...

#40 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 05:44:08

Można by się nawet do niego przyzwyczaić, żeby jeszcze choć trochę się kontrolował
i tak nie wrzeszczał, choć już i tak spuścił z tonu, ale się jeszcze zapomina i od czasu do czasu w czasie nabożeństwa daje popisy walki na głosy, a uczestnikom to przeszkadza bo uniemożliwia im spokojne modlenie się.No i sam odpowiada w czasie nabożeństwa wszystkie kwestie, które powinni odpowiadać uczestnicy mszy.Przecież oni dobrze wiedzą jak uczestniczyć w nabożeństwie.
Podoba mi się proboszcz z parafii Kozala no i nasi młodzi wikariusze.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych