Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Parada równości w Toruniu

73 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:14:39

Chciałbym zaznaczyć, że ani razu nie nie napisałem pedały. Więc odpisujesz nie mi. Dodatkowo znam homoseksualistów i mi nie przeszkadzają. Tyle, że Ci których znam nie pikietują, nie obrażają, ani nie narzucają innym swoich poglądów. I kolejny raz powtarzam, nie liczę na 500+. To przykład, po co m.in. chcemy zwiększyć liczbę narodzin. Ponieważ niedługo może zabraknąć na emerytury i nie będzie młodych, którzy opłacając własne skladki,zapewniom je emerytom. 40 lat stażu i nie kapejszyn zasad? Nie wierzę...

ja kumam zasady, jak to ujales. Ale żeby urodziło się więcej dzieci, nie wystarczy rozdawać tylko pieniądze. Za moich czasów nie było rozdawnictwo, nikt nie dostawał pieniędzy tylko dlatego że ma dzieci, a jednak one się rodziły, matki je wychowywał, a nie hodowaly, tak jak to teraz jest. A przypomnę ze znakomita wiekszosc matek również pracowała. Urodziłam dzieci, pracowałam i nigdy nie dostałam od państwa żadnych pieniędzy, nawet tzw.rodzinnego. Dzieci są wykształcone, pracują i odprowadzają podatki. Więc uważam że bez darmowych pieniędzy też można założyć rodzinę i ja powiększać. Tylko trzeba uczciwie zabrać się do pracy i utrzymać swoją rodzinę. I proszę mi tu nie wciskać ze to wszystko dlatego żeby emeryci mieli emerytury. Nie wierzy Pan w przewodnia siłę dobrej zmiany? Nie wierzę...przecież wystarczy nie kraść....

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:18:09

Jednak jak ktoś się deb***em urodził to do śmierci nim pozostanie..... jaki wazon...
Był warunek w podstawówce? Ile trwała w twoim przypadku? Kilka lat dłużej, ale jednak o kilka za krótko?

Masz rację, tylko ze ten warunek to był na UAM w Poznaniu, ale po co ja to piszę, w końcu do niczego ci to i tak się nie przyda. Jak ktoś się wykluje z jaka wrobelka to nie poleci jak orzeł.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:20:11

Tylko czekam na to jak turas z kebsa ci swoją wiarę narzuci i ci chłopa wydyma

A co? Miałeś jakieś propozycje?

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:23:48

Masz rację, tylko ze ten warunek to był na UAM w Poznaniu, ale po co ja to piszę, w końcu do niczego ci to i tak się nie przyda. Jak ktoś się wykluje z jaka wrobelka to nie poleci jak orzeł.

Niemożliwe. Gdybyś skończył UAM to byś kanał, jak funkcjonuje system emerytalny. Ale rozumiem, że w obecnych czasach, po gimnazjum, można nawet z takim poziomem jakieś wieczorowe studia w osiem lat skończyć.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:28:18

Niemożliwe. Gdybyś skończył UAM to byś kanał, jak funkcjonuje system emerytalny. Ale rozumiem, że w obecnych czasach, po gimnazjum, można nawet z takim poziomem jakieś wieczorowe studia w osiem lat skończyć.

paczta ludzie, jaki ekonomista nam tu wyrosl. No ku***, nowy Banaś, a kamienice na brudel już masz do żołnierza AK?

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:31:48

paczta ludzie, jaki ekonomista nam tu wyrosl. No ku***, nowy Banaś, a kamienice na brudel już masz do żołnierza AK?

Bełkot się zaczyna, gdzie brak argumentów.
UAM....

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:32:14

A co? Miałeś jakieś propozycje?

jo od twojego chłopa bo mówił że lubi w dupsko i w japsko ale zamiast do ryja dostał w ryj

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:32:47

Nawet durniu, żeby zrobić studia zaocznie, trzeba mieć maturę. Ale komu ja to tłumacze, skoro zakończyło się edukację na szóstej klasie, to masz prawo tego nie wiedzieć. No ale takie mamy elyty, bierny, mierny, ale wierny.

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:34:54

jo od twojego chłopa bo mówił że lubi w dupsko i w japsko ale zamiast do ryja dostał w ryj

... . Serio?? Tak ci powiedzioł? No ja pier***e, a mówił że tylko mnie kocho

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:37:05

Bełkot się zaczyna, gdzie brak argumentów.
UAM....

co Pinczek, dostałeś po łapkach, a mówiłem, ręce na kolderke

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:39:46

Nawet durniu, żeby zrobić studia zaocznie, trzeba mieć maturę. Ale komu ja to tłumacze, skoro zakończyło się edukację na szóstej klasie, to masz prawo tego nie wiedzieć. No ale takie mamy elyty, bierny, mierny, ale wierny.

Maturę, w obecnych czasach można zdać mając nawet orzeczenie o upośledzenie umysłowym. Wystarczy o tym nie powiadomić szkoły średniej. Następnie kończysz kiepską szkołę średnią, kończysz "UAM" wieczoro, oczywiście koniecznie w twoim przypadku w jakimś oddziale np.we Włocławku i potem jesteś "gość" na forum

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 19:42:24

Maturę, w obecnych czasach można zdać mając nawet orzeczenie o upośledzenie umysłowym. Wystarczy o tym nie powiadomić szkoły średniej. Następnie kończysz kiepską szkołę średnią, kończysz "UAM" wieczoro, oczywiście koniecznie w twoim przypadku w jakimś oddziale np.we Włocławku i potem jesteś "gość" na forum

widzę że jesteś w temacie, też tak próbowałeś. A do twojej wiedzy, we Włocławku, nie ma oddziału UAM

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 20:14:23

widzę że jesteś w temacie, też tak próbowałeś. A do twojej wiedzy, we Włocławku, nie ma oddziału UAM

Niesamowite. Serio? Tyle lat tak myślałem... człowiek się wypowiada w temacie parady, a tu koleś ułałemem się chwali.. I wróciłeś do stolicy? Po ułałemie wieczorowym? To musiałeś być gość... dobra, koniec tematu. Powiewa nudą..

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2019 - 20:20:57

Niesamowite. Serio? Tyle lat tak myślałem... człowiek się wypowiada w temacie parady, a tu koleś ułałemem się chwali.. I wróciłeś do stolicy? Po ułałemie wieczorowym? To musiałeś być gość... dobra, koniec tematu. Powiewa nudą..

a skąd wniosek ze "wróciłem do stolicy"? Ty naprawdę nasz jakieś fobie. Ale tak to jest, jak jedyne co się osiągnie to zdzieranie plakatów. Duża buzka, cudaku!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych