Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Panie wojewodo Bogdanowiczu

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2019 - 08:41:02

Radny PiS ze Żnina dopuścił się przemocy wobec ucznia pracując jako woźny przedszkola. Kolesie z rady nie wyrazili zgodę na rozwiązanie stosunku pracy z tum panem. Mimo ze sprawę dyrekcja zgłosiła na policję i postawiono radnemu zarzuty. Czy zaklepał pan te niezgodna z prawem uchwałę? Podobno Radny ze Żnina był związany z panem Schreiberem.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 19:51:41

Panie Mikołaju. Tutaj chodziło o przemoc wobec 10 letniego chłopca. Proszę pozdrowić Łukasza. Ten radny dla niego pracował.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 październik 2019 - 21:04:43

Jacek Sasin w wywiadzie dla Onet: "Nie, ja mieszkam w takiej bardzo małej uliczce, gdzie mam bardzo niewielu sąsiadów. Bo z jednej strony jest kamienica komunalna, której grozi zawalenie i nikt tam oprócz dwóch rodzin nie mieszka. Z drugiej strony jest opuszczona posesja, więc niewiele osób widzi jak przyjeżdżam czy odjeżdżam. Zresztą odjeżdżam bardzo wczesnym rankiem, a wracam zazwyczaj po zmroku. Żałuję, że mam teraz mniej możliwości spotykać się z ludźmi w Ząbkach na ulicy lub w sklepie."
Tak PiS dba o ludzi. Kamienica grozi zawaleniem i żyją w niej ludzie a poseł Sasin nie robi nic by pomóc ludziom. Panisko podjeżdża pod dom rządową limuzyną z ochroną na koszt podatnika. Skandal!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych