Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Panie Szafranski

1017 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 07:56:33

Panie Szafranski, pisze w sprawie pomnika! Chwała Panu za to, że złożył pan z rodzina kwiaty pod pomnikiem, ale wtrącanie w to wyborczych zagrywek o Luchowskim jest wysoce mie na miejscu. Myśle ze polegli żołnierze by sobie tego nie życzyli żeby przy zdjęciach wtykać politykowanie i stawianie siebie jako lepszego od Luchowskiego. Czy wpis i wrzutka zdjęć służyły oddani czci żołnierzom, czy to okazja by wylansować się przed wyborami. Ja sobie takich zagrań nie życzę. Niech chodzi Pan sobie pod pomnik z kwiatami codziennie, ale proszę nie używać tego do taniego polityczkowania. A już słowo zwyciężymy to zupełnie nie na miejscu. Czy rok, dea lata temu był Pan złożyć kwiaty pod pomnikiem, czy tylko zrobił Pan to w roku wyborczym? Wystartował pan z kampania ze hej. Jestem zniesmaczona!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 08:41:57

Nie chce mi się tego czytać.
Słyszeliście że znowu mają wrócić upały? Dramat

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 08:45:58

a jednak to przeczytałaś/eś. prawda kole w oczy, co nie?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 08:51:41

se idź na forum pogodynek i popisz o pogodzie. W tym wpisie jest sporo racji

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 09:04:12

Panie Szafranski, pisze w sprawie pomnika! Chwała Panu za to, że złożył pan z rodzina kwiaty pod pomnikiem, ale wtrącanie w to wyborczych zagrywek o Luchowskim jest wysoce mie na miejscu. Myśle ze polegli żołnierze by sobie tego nie życzyli żeby przy zdjęciach wtykać politykowanie i stawianie siebie jako lepszego od Luchowskiego. Czy wpis i wrzutka zdjęć służyły oddani czci żołnierzom, czy to okazja by wylansować się przed wyborami. Ja sobie takich zagrań nie życzę. Niech chodzi Pan sobie pod pomnik z kwiatami codziennie, ale proszę nie używać tego do taniego polityczkowania. A już słowo zwyciężymy to zupełnie nie na miejscu. Czy rok, dea lata temu był Pan złożyć kwiaty pod pomnikiem, czy tylko zrobił Pan to w roku wyborczym? Wystartował pan z kampania ze hej. Jestem zniesmaczona!

złożenie kwiatów Ok, ale wpis na fb żenujący. Skoro Pan Szafranski we wpisie wypowiedział się o jego kontrkandydacie z dopiskiem ZWYCIEŻymy, to jednak jest w tym już kampania, a można tak na bazie dorobku historycznego stawiać siebie wyzej od kontrkandydata? Taki niby skromny ten kandydat miał być a tu proszę. Proszę zachować ostrożność na przyszłość, bo zaczynam myśleć, ze jednak milczenie Panu wychodziło lepiej. Za złożenie kwiatów plus, za wpis ma fb, pała z wykrzyknikiem panie były nauczycielu historii. Wysyłam komentarz do Pałuk, ciekawe czy opublikują. Do pomorskiej nie wyślę

#6 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 10:05:51

Panie Robercie SZ kandydacie na burmistrza Znina ubolewa pan ze w swieto wojska polskiego na uroczystosci nie bylo burmistrza Znina pana Roberta Luchowskiego i tu sie z panem zgadzam a gdzie pan byl w latach ubieglych bo jakos pana nigdy nie widzialem na tych uroczystosciach zwyjatkiem panskiego tatusia A teraz Pan nagrobach tych zolmierzy ktorzy polegli za ojczyzne proboje zbic kapital polityczny dla swojej chorej wyobrazni oj nieladnie nieladnie nie ma pan nic madrzejszego do zaoferowania potecjalnym swoim wyborca.bo to bylllllo baaaardzo cienkie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 10:22:30

Odnośnie poprzedzających wpisów: i tak, i nie.

Owszem Kandydat RS wielokrotnie brał udział w uroczystościach państwowych osobiście - można to sprawdzić. Więc zarzucanie mu, że robi to dopiero teraz jest kłamstwem.

Co innego z fejsikowym światem - tam wpis jest bardzo kampanijny, w złym tego słowa znaczeniu. Wytykanie komuś nieobecności pod pomnikiem w tym dniu jest brakiem szacunku dla pomordowanych, i dziecinadą ze szkolnej ławki: "Prose pani, prose pani, a ten pan nie złożył dziś kwiatków!" Zmieniłabym doradców wizerunkowych, bo wykonują krecią robotę, uderzając w patriotyczno-kościelne tony.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 10:26:52

Odnośnie poprzedzających wpisów: i tak, i nie.
Owszem Kandydat RS wielokrotnie brał udział w uroczystościach państwowych osobiście - można to sprawdzić. Więc zarzucanie mu, że robi to dopiero teraz jest kłamstwem.
Co innego z fejsikowym światem - tam wpis jest bardzo kampanijny, w złym tego słowa znaczeniu. Wytykanie komuś nieobecności pod pomnikiem w tym dniu jest brakiem szacunku dla pomordowanych, i dziecinadą ze szkolnej ławki: "Prose pani, prose pani, a ten pan nie złożył dziś kwiatków!" Zmieniłabym doradców wizerunkowych, bo wykonują krecią robotę, uderzając w patriotyczno-kościelne tony.

tam padło raczej pytanie, czy robi to teraz, czy był wcześniej. No i czy był tam przed rokiem z kwiatami? Dokładnie przy tym pomniku i w rocznicę? Pytać można. Wytykanie ze ktis nie był, to dziecinada i brak dojrzałości politycznej.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 10:53:15

tam padło raczej pytanie, czy robi to teraz, czy był wcześniej. No i czy był tam przed rokiem z kwiatami? Dokładnie przy tym pomniku i w rocznicę? Pytać można. Wytykanie ze ktis nie był, to dziecinada i brak dojrzałości politycznej.

To były jednak pytania ze wskazaniem. Bądźmy uczciwi.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 11:42:30

To były jednak pytania ze wskazaniem. Bądźmy uczciwi.

ale to zawsze pytanie. Koniec tematu. Bądźmy uczciwi wpis z zarzutem ze ktoś nie był pod pomnikiem, a ja oto byłem z rodzina to lipa. Bądźmy uczciwi

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 19:43:56

Tematu koniec, ale warto jednak zwrócić kandydatom uwagę, aby ich wpisy były dobrze sprawdzane pod względem poprawności językowej. Mają przecież wykształcenie, a polonistów chyba nie brakuje. Przed ostatnimi wyborami jeden radny z ul. Szkolnej zrobił grafikę wyborczą i zamieścił na Fb - spadłam z krzesła z wrażenia. Czegoś jednak trzeba wymagać.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 19:48:25

Dobrze Magdziuś. Sprawdzaj poprawność językowa swego kandydata. Choć wiemy ze to robisz, to i tak szału ni ma. poprawność to za mało. Poprawność jest nudna. Ważna jest błyskotliwość wypowiedzi i pazur. A tego na polonistyce się nie nauczysz.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 20:53:35

Ale się boją.. dziadostwo ukryć nie idzie to atak, jak nie na Nowakowska, Gałązkę, kogokolwiek. Czyli idzie dobre. Koniec obecnego Burmistzra jest już bliski!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2018 - 21:24:15

Chyba ty

#15 ~andej akat~

~andej akat~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 18:55:21

Dobrze Magdziuś. Sprawdzaj poprawność językowa swego kandydata. Choć wiemy ze to robisz, to i tak szału ni ma. poprawność to za mało. Poprawność jest nudna. Ważna jest błyskotliwość wypowiedzi i pazur. A tego na polonistyce się nie nauczysz.

Widzisz idioto! Malutki głupku! Dałeś się wpuścić jak głupi w gnój! Otóż pisząc o błędach w fejsikowym świecie miałam na myśli właśnie wypowiedzi RS (np. "99-rocznica" - co to jest?!). Więc twoje wycieczki w stronę "określonej Magdziuś" są kulą w płot, baranie! A jeśli masz wybrać jakąś kulę, to strzel sobie lulką w głupi łeb!

Trzeba myśleć o tym, co się pisze! Warto krytykować sensownie, aby kandydat podzielający np. moje poglądy w zdecydowanej większości, miał pewną świadomość, a nie bezmyślnie wysławiać, bo myślę, że na dobre to wyjdzie! Dla RS -  trochę powinien popracować po prostu nad wypowiedziami, bo wiem, że program szykuje ciekawy (MG ma program oparty wyłącznie na krytyce poprzedników i własnym narcyzmie - na bazie oklepanej "szkoły austriackiej" :D, która ma się tak do finansów gminy jak, onanizm do miłości... a tu trzeba patrzeć w przyszłość!), ale zaznaczam, że błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi! Chyba, że robi jak "szkocki" bohater Rob Lucha, którego występy w 2014 podobnie jak inni na tym forum pamiętam (i na dodatek mam skopiowane i zapisane (!!!) - jak ktoś chce to prześlę). W sumie nie można mu nic zarzucić bo basen (czołowe hasło kampanii jakiegoś spindoktora Sikory) zostało zrealizowane - w postaci brodzika na rynku. :D Zrobiłem sobie mały prywatny felieton w 2014 i zastanawiam się, czy go ponownie nie opublikować (już raz był). Dlatego mimo wszystko mam szacunek dla RS za uczciwość, patriotyczny stosunek do historii Narodu (choć z tą rodziną przed pomnikiem to przesadził - zmienić doradców i to natychmiast!!!), jak i kontakt z ludźmi, bo jestem pewna, że jeśli wygra ten wyścig, to nie zostawi okolicznych gmin z palcem w ... jak Bożejewice. Takie mam przekonanie. Dobre rady rozsądni ludzie biorą sobie do serca (w przeciwieństwie do targowych idiotów) i myślę, że RS o tym pomyśli - nobody's perfec! Ale trzeba do przodu!!!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:09:26

Szafranski spalił z tym pomnikiem. Żenada. Czekamy na jego program. 19 sierpnia w Rzekuniu były uroczystości patriotyczne w hołdzie marynarzom. Był ten Pan tam. Dobra okazja strzelić fotkę z rodzina i naposac, ze nie tylko Luchowski, ale i inni kandydaci oprócz Oli i Darka tam nie byli. Prose pani, prose Pani, ja złożyłem kwiaty z tatą, a oni nie byli!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:11:19

Widzisz idioto! Malutki głupku! Dałeś się wpuścić jak głupi w gnój! Otóż pisząc o błędach w fejsikowym świecie miałam na myśli właśnie wypowiedzi RS (np. "99-rocznica" - co to jest?!). Więc twoje wycieczki w stronę "określonej Magdziuś" są kulą w płot, baranie! A jeśli masz wybrać jakąś kulę, to strzel sobie lulką w głupi łeb!
Trzeba myśleć o tym, co się pisze! Warto krytykować sensownie, aby kandydat podzielający np. moje poglądy w zdecydowanej większości, miał pewną świadomość, a nie bezmyślnie wysławiać, bo myślę, że na dobre to wyjdzie! Dla RS - trochę powinien popracować po prostu nad wypowiedziami, bo wiem, że program szykuje ciekawy (MG ma program oparty wyłącznie na krytyce poprzedników i własnym narcyzmie - na bazie oklepanej "szkoły austriackiej" :D, która ma się tak do finansów gminy jak, onanizm do miłości... a tu trzeba patrzeć w przyszłość!), ale zaznaczam, że błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi! Chyba, że robi jak "szkocki" bohater Rob Lucha, którego występy w 2014 podobnie jak inni na tym forum pamiętam (i na dodatek mam skopiowane i zapisane (!!!) - jak ktoś chce to prześlę). W sumie nie można mu nic zarzucić bo basen (czołowe hasło kampanii jakiegoś spindoktora Sikory) zostało zrealizowane - w postaci brodzika na rynku. :D Zrobiłem sobie mały prywatny felieton w 2014 i zastanawiam się, czy go ponownie nie opublikować (już raz był). Dlatego mimo wszystko mam szacunek dla RS za uczciwość, patriotyczny stosunek do historii Narodu (choć z tą rodziną przed pomnikiem to przesadził - zmienić doradców i to natychmiast!!!), jak i kontakt z ludźmi, bo jestem pewna, że jeśli wygra ten wyścig, to nie zostawi okolicznych gmin z palcem w ... jak Bożejewice. Takie mam przekonanie. Dobre rady rozsądni ludzie biorą sobie do serca (w przeciwieństwie do targowych idiotów) i myślę, że RS o tym pomyśli - nobody's perfec! Ale trzeba do przodu!!!

dobrze Maciej. Czy jesteś z siebie zadowolony po tej wypowiedzi?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:14:14

Mądrości Pawlika! Zrzygalam się. Cinko jak ten twój faworyt, który prxegra. Dwa wpisy i zgaszony, aż strach co będzie dalej. Dziękujemy

#19 ~andej akat~

~andej akat~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:19:27

dobrze Maciej. Czy jesteś z siebie zadowolony po tej wypowiedzi?

Pojawił się kolejny jasnowidz-idiota! Cytując Lema: Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 19:20:21

Ludzie mówią, ze S się ułożył z DK I AN. Czy to prawda, że S chce powołać dwóch wiceburmistrzow w osobach tych ludzi? No to szykuje nam się "dobra zmiana". Ani dobra, ani zmiana, wpisem przy pomniku i fotkami po prostu pokazał ze brakuje mu dojrzałości politycznej. Tak długo cicho siedział, a jak już napisał, No to dzięki. PiS w Żninie ma małe poparcie. Tak było jest i będzie jeszcze gorzej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych