Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Panie kandydacie Marku ...

wybory program nierówności płacowe

203 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 20:28:08

zainteresowanie nikłe, bo większość lubi disco polo niż muzykę klasyczną, a dwa - ktoś zakazał gońcowi i radiu wrzuty na fb. Jedni byli posłuchać, drudzy nagrać, to z Marek powiedział. Z gońca była pani redaktor, która startuje z list komitetu RL, więc info nie ma i być może nie będzie. A z RŻ byli ci od takiej jednej i takiego jednego z układu. Filmu nie będzie. Ewentualnie najgorsze momementy. Takie mamy obiektywne media lokalne

widocznie było nudne

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 20:30:04

Czyżby? Takiej mocy już dawno nie było. Film pomorskiej namiesza.. to jest przełom. Marek nie pęka. A gdzie jest jego raport? Zadzwoń do prokuratury w Elblągu. Oni ci powiedzą., Być może................

oglądałem, dupy nie urwał, pierwszy lepszy przedsiębiorca lepszy plan rozwoju by stworzył

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 20:34:51

oglądałem, dupy nie urwał, pierwszy lepszy przedsiębiorca lepszy plan rozwoju by stworzył

nadal czekamy na tego lepszego. Nie masz już niczego lepszego do wymyślania? Marek wygra te wybory. Przykro mi, że nie będziesz dla niego pracować i nie dostaniesz żadnej korzyści. Za cinki jesteś., Takie numery nie z doktorem ekonomi

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 20:36:20

czekamy na przedsiębiorców, binzesmenów ze Żnina, którzy ułożą strategię rozwoju, nie swojego warzywniaka, czy myjni, tylko gminy Żnin. 

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 20:42:02

wątpisz w szczerość jego słów? zawsze może nadal wierzeyć w szczertość, który to obiecał 4 lta temu i nie zrobił. A noż olśni go i obniży swoją pensję i swoich dyrekttrów, i może tym razem da ci więcej. wybieraj

Obawiam się że problem nie tkwi w szczerości tylko w możliwościach. Patrz przepisy, patrz siła przeforsowania swoich pomysłów w radzie itd itp

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:15:12

Obawiam się że problem nie tkwi w szczerości tylko w możliwościach. Patrz przepisy, patrz siła przeforsowania swoich pomysłów w radzie itd itp

niektórzy siłe przeforsowania mierzą układami, obiecywankami dla rednych, którzy zawsze łapkę za korzyści prywatne podniosą, inni przeorsują kapoitalne pomysły i słuszne dla gminy, że aż wstyd będzie się sprzeciwić. Czujesz to układowczyczko czy układowczyku?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:22:26

Lola razem z Misiewiczem. zabroniliście wrzuty z Radia Żnin konferencji dokotra? Miasto juz się zs tego śmieje, jak próbujecie zamknąć w klatce konkurenta, bez którego nie mielibyście najmniejszych szans w walce z L? bo wy z nim nie potraicie powalczyć, przycisnąc. zamyka was jednym filmem

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:35:02

Jak to napisałała Pani Nowakowska mgr pedagogiki, "po długich dyskusjach, uznaliśmy, że łączy nas rozwój". Coś takiego jesteśmy zaskoczeni tym olśnieniem Pani Olu, do tego jeszcze zrównoważony. Będzie spotkanie z mieszkańcamy? Sprawdziwmy pani wiedzę? Wikipedia to za mało. Ale mówią, że radio zrobi wszystgko żeby o to nie zapytać. To jest tak jakby magister socjologii dyskutował z doktorem nauk medycznych o metodach leczenia żółtaczki. Radio pomocne socjologowi nie pozwoliłoby na to. Byłyby pytania może o grypę

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:40:03

Żnin nie papier toaletowy. Papier to się jeszcze rozwinie a Żnin ...

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:41:10

jedynie pomorrska obiektywnie przedstawiła to co miało miejsce na konferencji. Pani z Gońca startująca z listy komitetu wspierającego RL, co napisze? Radio Żnin wrzuciło video z "konferencji" Pis w dniu konferencvji, wrzuciło video z konferencji Łoli w tym samym dniiu. Byli u Marka dwie godziny wczoraj. I do dzisiaj na fb nic. Te media nasze. Żeby się nie zdziwili po wyborach

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:46:43

a gdzie Pałuki? Pan Karolek woli biegać po sądach i słuchać bzdetów obrażonego? a może warto napisać o tym co kandydaci chcą zrobić w żninie. Czy pan z wąsem już tak wami steruje, że nie możecie iść na A, ale koniecznie musicie być na B. Panie Dominiku, jako rzekomy wyznawco wolności i wolności? Prawo prasowe trzeba mieć w paluszku

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:47:40

ZBIGNIEW CZUWA

#53 ~ja się nie dałam - halinka~

~ja się nie dałam - halinka~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:48:42

ZAPYTAJ W UM, NIE DOSTANIESZ SATYSFAKCJONUJĄCEJ CIEBIE ODPOWIEDZI. 2-3 RAZY. W TYM 2 RAZY GDY KTOŚ INNY JECHAĆ NIE MÓGŁ. DOPYTAJ U ORGANIZATORA LICZNYCH WYJAZDÓW PANA PTAKA. ON CI POWIE. ZAWSZE MOZĘSZ ZERKNĄĆ DO BOGATEJ GALERII LUCHOWSKIEGO. JAK MARASA TAM ZNAJDZIESZ, TO STAWIAM WHISKY. PRZYKRO MI SKARBIE. KOLEJNY ATAK BEZPODSTAWNY 

TAM ZNAJDZIESZ, TO STAWIAM WHISKY. PRZYKRO MI SKARBIE. KOLEJNY ATAK BEZPODSTAWNY

- mp stare jabłonki chcesz więcej ?

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:51:33

ale tutaj chodzi o Marka Zielińskiego, który niby zawsze wspierał drobnych porzedsiębiorców, a lokal sprzedał Żabce? No chyba że się myślę. Takie mądrości to raczej nie dotyczą tego pana, co to autobus chcił w Żninie zrobić, ale nie wyszło. Jak zwykle

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 21:55:18

czy ten zacny kandydat korzystał z rozmaitych "uciech " które się przydarzały za gminną kasę

a morze z obrzydzeniem odrzucał wszelkie propozycje wyjazdów imprez czy innych rzyganych kolacji łajając przy tym organizatorów tychże imprez

nie jeździł ?

nie łykał ?

a kto szrekowi pomagał w ........... ?

to jestem pełen podziwu to twardy i stanowczy gość i ma niezłomne zasady niezależnie czy zarabia czy nie a to teraz rzadkość 

pełen szacun

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 22:00:02

strszysz? szantażujesz? ładnie to tak publicznie wyrzucać smrody. Jeśli chcesz to przyznaj się Michałku, Piotrusiu, Dareczku i Ptaku, kto pojechał na k...., a kto został w hotelu? Napisz kto jak świnA opróżnił barek do zera na nasz koszt. Niektórzy bawili się za swoje? Chcesz chamie faktów? Kandydacie do sejmiku, czy powiatu? 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 22:03:24

Ukraina rulez! Ale nie dla was. Sprawdzimy to grubasie łysy. znalazłeś w końcu chociaż dziewczynę? Do ilu razy sztuka Jasiu Serce? Ładniejszy już nie będziesz. Zegar tyka....

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 22:09:20

strszysz? szantażujesz? ładnie to tak publicznie wyrzucać smrody. Jeśli chcesz to przyznaj się Michałku, Piotrusiu, Dareczku i Ptaku, kto pojechał na k...., a kto został w hotelu? Napisz kto jak świnA opróżnił barek do zera na nasz koszt. Niektórzy bawili się za swoje? Chcesz chamie faktów? Kandydacie do sejmiku, czy powiatu?

Jezu, o co chodzi?

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 22:10:09

Panie Michale znany z Bydgoszczy szukaący kariery u nas, niech juz pan dziś nie pisze. dawaj jutro namiot, cukierki, i biegaj i częstuj. Pijesz? Nie piij. No chyba, że ptak ćwirerka po konferencji znany ze zwisu.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 22:18:03

Jezu, o co chodzi?

wytykasz frajerze bzdety? to ci wytknę szczegóły i prawdę. Na co ci to leszczu i chamie? Od Marka z dala

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, program, nierówności płacowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych