Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Panie Darku kiedy robicie referendum ? Jesteśmy za Panem

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 23:27:56

Gdzie się można zgłaszać. Trzeba odwołać glamoskiego. Tysiące ludzi Pana popiera. Trzeba działać i to szybko.

#2 ~Rybak~

~Rybak~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 11:53:33

Daro to super gość. Szkoda że takich ludzi mało jest w mieście.

#3 ~Bolesław~

~Bolesław~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 22:18:59

Referendum się uda. Dni tych szkodników i niszczycieli miasta są policzone.

#4 ~Znajomy znajomego~

~Znajomy znajomego~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 22:33:42

Też jestem za Panem. Chociaż Pan mnie już nie lubisz.

#5 ~fakundo aranas~

~fakundo aranas~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 22:37:18

Gdzie się można zgłaszać. Trzeba odwołać glamoskiego. Tysiące ludzi Pana popiera. Trzeba działać i to szybko.

ja myślę nawet , ż miliony. 

#6 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 22:42:42

Możecie mnie poinformować co po wygranym referendum? Kto spłaci długi? Kto sie podejmie i jakich działań? Waham sie czy Was poprzeć. Tylko nie odpisujcie co ktoś robił lub robi źle. Napiszcie co dalej.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 22:49:58

Po referendum będzie sprawiedliwy prezydent. Prezydent który nie przekupuje radnych stanowiskami. Prezydent który nie nagradza kwotą 18 tysięcy złotych Gurbinów - oprócz sowitego wynagrodzenia.
Będzie prezydent który nie kłamie i który nie obraża ludzi w mediach.

#8 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 23:21:53

Po referendum będzie sprawiedliwy prezydent. Prezydent który nie przekupuje radnych stanowiskami. Prezydent który nie nagradza kwotą 18 tysięcy złotych Gurbinów - oprócz sowitego wynagrodzenia.
Będzie prezydent który nie kłamie i który nie obraża ludzi w mediach.

A co będzie? Kurde, powiedzcie do choinki co będzie a nie czego nie bedzie. Bądźcie poważni, jak Was poprzeć jak nie wiadomo co konkretnie macie do zaproponowania.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 23:36:24

A co będzie? Kurde, powiedzcie do choinki co będzie a nie czego nie bedzie. Bądźcie poważni, jak Was poprzeć jak nie wiadomo co konkretnie macie do zaproponowania.

A ty co na przeszpiegi? Wszystko w swoim czasie. Zrób sobie gorącą kąpiel.

#10 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 00:08:48

A ty co na przeszpiegi? Wszystko w swoim czasie. Zrób sobie gorącą kąpiel.

Czyli dziecinne: „Wiem, ale nie powiem. „
Czy wszyscy zainteresowani to szpiedzy? Czyli liczycie tylko na takich co nie pytają? Idą w ciemno. Ok zapamiętam przy urnie, ze to nie ma sensu.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 04:55:21

Bo życie jest piękne tylko ludzie coraz gorsi jadą po trupach do celu .

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 10:34:39

Czyli dziecinne: „Wiem, ale nie powiem. „
Czy wszyscy zainteresowani to szpiedzy? Czyli liczycie tylko na takich co nie pytają? Idą w ciemno. Ok zapamiętam przy urnie, ze to nie ma sensu.

Co boisz się o swoje stanowisko? masz mokre gacie.  

Już nie będziesz głosować przeciw władzy? obrażona ? na kogo? Takiego głosu nam nie trzeba i tak być głosowała za swoim pryncypałem.

#13 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 14:28:28

Co boisz się o swoje stanowisko? masz mokre gacie.  

Już nie będziesz głosować przeciw władzy? obrażona ? na kogo? Takiego głosu nam nie trzeba i tak być głosowała za swoim pryncypałem.

To mnie przekonaj do referendum :). Już dość głosowania, bo ktoś kogoś uczył, leczył itd. Czas na programy, a ja żadnego nie widzę, ani w opozycji sejmowej, ani lokalnej, A stanowisko, rzecz nabyta, niezależnie gdzie pracujesz, Ty też. Akurat mi znudziło się bycie pracownikiem najemnym i prowadzę działalności i boję się czy mi nie zaszkodzicie w różnych sferach życia, jeszcze bardziej niż obecnie. A może pomożecie, wtedy z całą odpowiedzialnością macie mój głos i pewnie niejednego grudziądzanina. Ale czas na program a nie szczekanie jak pies przy budzie. Psa przy budzie się boję i nie podejdę, bo go nie znam. Was i Waszego programu też nie. Ale mogę poznać tylko mi to umożliwcie.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 18:42:41

To mnie przekonaj do referendum :). Już dość głosowania, bo ktoś kogoś uczył, leczył itd. Czas na programy, a ja żadnego nie widzę, ani w opozycji sejmowej, ani lokalnej, A stanowisko, rzecz nabyta, niezależnie gdzie pracujesz, Ty też. Akurat mi znudziło się bycie pracownikiem najemnym i prowadzę działalności i boję się czy mi nie zaszkodzicie w różnych sferach życia, jeszcze bardziej niż obecnie. A może pomożecie, wtedy z całą odpowiedzialnością macie mój głos i pewnie niejednego grudziądzanina. Ale czas na program a nie szczekanie jak pies przy budzie. Psa przy budzie się boję i nie podejdę, bo go nie znam. Was i Waszego programu też nie. Ale mogę poznać tylko mi to umożliwcie.

Coś  jesteś nie kumata. Gdybym ja organizował referendum, to jeszcze przed, odsłonię swoje karty i powiem co zrobić aby uzdrowić miasto? Przecież twój Glam w kampanii opowiadał bajki jakie to on ma wykształcenie i zrobienie z CG miasta mlekiem i miodem płynące to kwestia krótkiego czasu.

Co robił z tym biednym miastem wszyscy widzą. Tego szkodnika trzeba odsunąć od władzy, lepszy od niego byłby Krzysztof Kononowicz. Najgorsze to, że ten pan myśli ,że jest prezydentem, jakiego nasze miasto jeszcze nie miało. Tak nadaje się na przecinanie wstęgi na festiwalach typu przypalanka.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 21:07:08

Daro to taki grudziądzki Kononowicz haha

#16 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 22:43:24

Coś jesteś nie kumata. Gdybym ja organizował referendum, to jeszcze przed, odsłonię swoje karty i powiem co zrobić aby uzdrowić miasto? Przecież twój Glam w kampanii opowiadał bajki jakie to on ma wykształcenie i zrobienie z CG miasta mlekiem i miodem płynące to kwestia krótkiego czasu.
Co robił z tym biednym miastem wszyscy widzą. Tego szkodnika trzeba odsunąć od władzy, lepszy od niego byłby Krzysztof Kononowicz. Najgorsze to, że ten pan myśli ,że jest prezydentem, jakiego nasze miasto jeszcze nie miało. Tak nadaje się na przecinanie wstęgi na festiwalach typu przypalanka.

A ja potraktowałam to poważnie. A tutaj jedynie co mogę wyczytać to nienawiść. Sorry, opuszczam tą piaskownicę, bawcie sie nadal sami i wymachujciie łopatkami.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 22:51:45

Daro czuje się ważny, małe ego potrzebuje takich podniet. Tatuś byłby dumny? Wątpię....

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 11:35:13

Ten Daro to ma parcie na forum chyba nie na co robić

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 17:09:50

DARO DARO, weź się za porządną robotę w końcu kawalerze.

#20 ~Sław~

~Sław~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2020 - 17:52:01

Daro kucharz obieżyświat nie jest kawalerem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych