Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pan Strych idzie jak burza

358 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Nikodem~

~Nikodem~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:07:36

Pan Marcin idzie jak tornado po wygraną.Ludzie tylko o nim mówią ,może być rekordowy wynik wyborów.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:14:24

Pan Marcin idzie jak tornado po wygraną.Ludzie tylko o nim mówią ,może być rekordowy wynik wyborów

czy to wpis sponsorowany ?

nie mniej życzę powodzenia.

#3 ~Gisc~

~Gisc~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:31:01

Marcin trzymamy kciuki , tak to prawda

#4 ~Nowy~

~Nowy~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:38:51

Racja, Pan Strych to jedyny rywal Pana Dzierżewicza. Liczę na dobrą kampanie i programy i wtedy ocenisz na kogo zagłosować.
Pozdrawiam.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:45:30

Pan Marcin to mądry i wykształcony człowiek z urzędniczym doświadczeniem. Warto oddać Ciechocinek w dobre ręce!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:53:04

Obiecał plażę nad Wisłą, Festiwal Wisły, budżet obywatelski, wszystko jest. W moim okręgu spełnił większość obietnic sprzed 4 lat, mam do dziś ulotkę. Młodzi, nie lękajcie się i bierzcie sprawy w swoje ręce. Oplują was za PIS, bo to czerwone miasto. Jak Włocławek. Nie przejmujcie się tym.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:53:21

Pan Marcin to mądry i wykształcony człowiek z urzędniczym doświadczeniem. Warto oddać Ciechocinek w dobre ręce!!!

Tak ale trzeba brać pod uwagę, że on nie jest sam a stoi za nim ciechociński PiS i jak wygra to będzie musiał się ciechocińskiemu PiS zrewanżować i wziąć do ratusza na etaty ciechocińskich pisowców. W ten sposób namnoży tylko etatów w ratuszu i zatrudnienie wzrośnie tam o jakieś 50%. Lepiej więc niech zostanie po staremu!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:01:14

Obiecał plażę nad Wisłą, Festiwal Wisły, budżet obywatelski, wszystko jest. W moim okręgu spełnił większość obietnic sprzed 4 lat, mam do dziś ulotkę. Młodzi, nie lękajcie się i bierzcie sprawy w swoje ręce. Oplują was za PIS, bo to czerwone miasto. Jak Włocławek. Nie przejmujcie się tym.

Budżet obywatelski działa wszędzie to i dlaczego w Ciechocinku miałoby go nie być? Plaża nad Wisłą to zasługa mieszkańców Ciechocinka, którzy w ramach budżetu sobie ją zażyczyli a nie przeznaczyli pieniędzy dla kolejnego radiowozu dla policji albo kolejnego wozu strażackiego.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 10:01:36

Ta retoryka jest znana nie od dziś. Po co zwalniać pracujących urzędników? Nie dajcie się nabrać na takie gadanie! W Wagańcu mają młodego prężnego wójta i sobie chwalą! Stawiamy na młodość!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 11:59:07

Nie wiem czy wiecie, ale to rondo przy biedronce to tez pomysł pisuarów kanasia i strycha. Dla mnie poraszka.

#11 ~Powiał chłodem~

~Powiał chłodem~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:09:43

A co obiecuje ten pan Strych? Jaki ma program? Bo jak na razie to czytam tylko kryptoreklamę pisaną przez pisiorów dla pisiora.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:28:46

idzie jak burza ...

tylko ze burza szybko mija a wtedy zapominamy nawet ze taka była,

powodzenia !

nie ważna partia, tylko co oferuje ale tak konkretnie i na poważnie

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:44:48

Powodzenia Strychu! Fajny z ciebie facet masz głos naszego osiedla:)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 12:46:14

Powiało chłodem bo już jesteś zimny trup:) pif paf ciole

#15 ~Zbigniew~

~Zbigniew~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:19:05

Najprzystojniejszy z pana Marcina, będzie to Burmistrz od 40 lat,nie wiecie czy wolny? czy ma rodzinę?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:45:45

Może On i przystojny ale co ma w głowie? Czy On PIS czy tylko trochę PIS? Tak w rozkroku,całkiem niewyraźny.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 13:49:21

Czy przystojny kwestia gustu, ważne ze ogarnięty i mady człowiek

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:00:39

Nie wiem czy wiecie, ale to rondo przy biedronce to tez pomysł pisuarów kanasia i strycha. Dla mnie poraszka.

“Poraszka” to ty jesteś. Bardzo dobrze że jest to rondo. Poprawiło się bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i płynność ruchu aut.

#19 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:17:18

Powodzenia Strychu! Fajny z ciebie facet masz głos naszego osiedla:)

Mow za siebie.

#20 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 15:25:35

Byle nie ten pisowiec od pancernej brzozy ,Ognia i innych ,wielbiciel teorii spiskowych .Ciechocinek nie dla sekty,chociaż już rączki zacieraja po władze

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych