Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pan Lucynka ma dziś focha

81 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Okulary słoiki~

~Okulary słoiki~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 19:04:23

Gruby , jak ci kobita ma zrobić twojego ulubionego schabowego z kością i wysyła ciebie do piwnicy po pyry to podobno najpierw nawilgotnisz gacie , a potem rozglądasz się czy liście nie opadają? 

Wstyd , taki wielki "naukowiec" , a mieszka ja palacz kotłówy z PRL na 40 paru metrach. hahahahahaha. P.S. Idź kup sobie ciuchy ala Nike , bo w chińskim jest przecena  i trampki zamiast tych białych adidasków typu Nike ( Made in PRC). hahahahahahaha :lol:  

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 19:11:01

A ty do doktora Gałązki piszesz? Buahahahaha. Ale psychol. Lucynka, ty już nie możesz za siebie. Aaaaaaa czyli o ten proces chodzi. Juz wszystko kumam. Stad te ataki na niego? A ja myślałem ze o mnie chodzi. Buahahaha. Trzeba to Marasowi zgłosić. On będzie wiedział co z tym zrobić.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 19:21:10

Niech kot zdechnie a najlepiej 10 parszywców.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 19:32:18

A ty do doktora Gałązki piszesz? Buahahahaha. Ale psychol. Lucynka, ty już nie możesz za siebie. Aaaaaaa czyli o ten proces chodzi. Juz wszystko kumam. Stad te ataki na niego? A ja myślałem ze o mnie chodzi. Buahahaha. Trzeba to Marasowi zgłosić. On będzie wiedział co z tym zrobić.

no to rzeczywiście przegięcie. Pewnie się ktoś wkurza o proces sądowy. Czują porażkę. Ale żeby aż tak wulgarnie go obrażać? Jego żona wygra ten proces. Chamstwo tych ludzi, którzy tego fajnego faceta obrażają publicznie jest nie do przyjęcia. Można się domyślać kto jest autorem tych skandalicznych wpisów.

#45 ~Detektyw Monk~

~Detektyw Monk~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 19:48:21

Poczytaj ze 100 forum w Polsce i podpasuj , a potem nazwiska wymieniaj i zgłaszaj. Dlaczego wymieniłeś tytuł i nazwisko jakiegoś Pana , którego naruszyłeś dane osobowe.

Mieszkanie w bloku , lubienie schabowego i banie się w ciemności w piwnicy nie naruszają RODO.

Dałeś się złapać. Bo takich osób w Polsce jest kilkaset .

Poczytajcie  swoje wpisy i tematy.

Obserwujemy was !!! :ph34r:

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 19:57:12

Tutaj RODO nie ma nic do rzeczy. Tu chodzi o zniesławienie. Jeśli poszkodowany udowodni, że seria wpisów jednoznacznie dotyczy jego, to brak podawania nazwiska Cię nie uchroni przed zarzutami. Dobry prawnik to rozkmini. A wydaje mi się, że tych wpisów o nim jest ostatnio bardzo dużo. I stawiam, że pochodzą z jednej i tej samej komórki. NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA SZKODZi.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 20:00:41

Poczytaj ze 100 forum w Polsce i podpasuj , a potem nazwiska wymieniaj i zgłaszaj. Dlaczego wymieniłeś tytuł i nazwisko jakiegoś Pana , którego naruszyłeś dane osobowe.
Mieszkanie w bloku , lubienie schabowego i banie się w ciemności w piwnicy nie naruszają RODO.
Dałeś się złapać. Bo takich osób w Polsce jest kilkaset .
Poczytajcie swoje wpisy i tematy.
Obserwujemy was !!! :ph34r:

Ilu jest w Żninie naukowców? Ilu nosi okulary? A te 6% to jego wynik wyborczy, czyli tego „grubasa”? Jeśli tak, to dalej szperać nie trzeba. Piszesz i obrażasz doktora Gałązkę. A powody ostatnio musisz mieć. Wstyd!

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 20:03:49

Na policję z tym chamstwem. I tyle. Proces założyć. Postawić zarzuty i basta. Tutaj jest najobrzydliwszy hejt jaki może być, a doktor jaki wykładowca jest chyba funkcjonariuszem publicznym, wiec sprawa karna. NIECH MARAS WAS UDUPI ZA TO!!!!!!

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 20:04:45

Na policję z tym chamstwem. I tyle. Proces założyć. Postawić zarzuty i basta. Tutaj jest najobrzydliwszy hejt jaki może być, a doktor jaki wykładowca jest chyba funkcjonariuszem publicznym, wiec sprawa karna. NIECH MARAS WAS UDUPI ZA TO!!!!!!

oni by polecieli do sądu po jednym wpisie. Chyba tak kiedyś było,

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 02:16:55

Ciekawe , kto założył ten temat?

#51 ~Łucjan~

~Łucjan~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 03:06:50

Bardzo grzeczne i kulturalne słownictwo tego Pana forumowicza. Tych osłów to już setki napisał . Gratuluję.

"Lucynka, Nie zrozumiałeś za pierwszym razem? No tak, do ciebie trzeba dwa razy. I nie mów mi o wstydzie, bo go nie masz. Ja na twoim miejscu nie wychodziłbym z domu. Ale skoro masz przedziałek to można :) pisze po raz drugi Ośle: wypier***aj"

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 03:31:02

Kończ wasc. Wstydu oszczędź. Ty nawet jego dziecko obrazales. I te obrzydliwe i chamskie bzdury o wkładaniu palca. Masz problem i przestań się mazać panie Lucynka. Masz medal: cham roku. I odpowiesz za to.

#53 ~P(c)impuś sadełko~

~P(c)impuś sadełko~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 16:54:32

Czy ja wiem? Może palec powinien być brązowy , żeby wskaźnik np. udawał?   

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 17:30:14

Ulubione parowy Pana Lucynki z przedziałkiem? FRANKFURTERKI I MONACHIJKI. Buahahahshshshsga

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:33:20

Ulubione parowy Pana Lucynki z przedziałkiem? FRANKFURTERKI I MONACHIJKI. Buahahahshshshsga

Podkreśliłem na czerwono bo zwróciłem uwagę, że nie dość , że nad sobą nie panujesz to i nad klawiaturą również. 

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:35:18

Buahahahahahahsha. Popraw mnie. Błagam.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:43:40

Buahahahahahahsha. Popraw mnie. Błagam.

NIE

#58 ~Żądna seksu~

~Żądna seksu~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:43:57

Frankfurterki i monachijki to chyba takie cienkie i wąskie. Ja wolę grube i twarde parówki.

#59 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 18:56:25

Jestem spragniona doznań. To moje ostatnie chwile aktywności seksualne. Zaraz będzie po ptokach. Chętnie poszłabym w romans jak kuna po rowie. Ale niestety brak chętnego Boliego. Czy ktoś jest żądny dzikiego seksu i romansu takiego ze aż wióry polecą? Po każdym seksie ciasto drożdżowe domowej roboty!

#60 ~Alfons~

~Alfons~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 19:07:41

Jestem spragniona doznań. To moje ostatnie chwile aktywności seksualne. Zaraz będzie po ptokach. Chętnie poszłabym w romans jak kuna po rowie. Ale niestety brak chętnego Boliego. Czy ktoś jest żądny dzikiego seksu i romansu takiego ze aż wióry polecą? Po każdym seksie ciasto drożdżowe domowej roboty!

Kasiu! Jestem nie zainteresowany. Przykro mi. Dobranoc

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych