Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pan Lucynka ma dziś focha

85 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Evon ala Valevska~

~Evon ala Valevska~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:54:40

Może miało być  Gruby w ciepłym moczu?

#22 ~Przedziałkiem Stop~

~Przedziałkiem Stop~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:07:26

Szczupły , dalekowidzący , nadzwyczaj utytułowany , ostojo kultury , mistrzu parkowania , obrońco uciśnionych , przestań się kompromitować,dawni współpracownicy z firmy już dawno się wstydzą!!!

panie lucynko, Wolfgangu, Kasiu, i co tam jeszcze wymyśliłeś. Ty gazet i radia mie słuchasz? Większego pośmiewiska od Ciebie to nie było chyba od 100 lat. Twoi współpracownicy już do mnie piszą wieści i donosy o twoich wybrykach. Śmieją się z ciebie. Wstydzą. Ale ty tego nie widzisz, boś za głupi jest. Osioł, bałwan i pajac to twoje ksywy. Ciekawe dlaczego?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:16:17

panie lucynko, Wolfgangu, Kasiu, i co tam jeszcze wymyśliłeś. Ty gazet i radia mie słuchasz? Większego pośmiewiska od Ciebie to nie było chyba od 100 lat. Twoi współpracownicy już do mnie piszą wieści i donosy o twoich wybrykach. Śmieją się z ciebie. Wstydzą. Ale ty tego nie widzisz, boś za głupi jest. Osioł, bałwan i pajac to twoje ksywy. Ciekawe dlaczego?

Dotrzemy i do nich. Zwolnimy również jeśli Cię to interesuje. Wszystko w swoim czasie.

#24 ~Pan Promil~

~Pan Promil~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:21:14

Panie Lucynka! Minęło 5 minut i jeszcze pan nie napisał o swoim hobby? Czyli obwąchiwaniu. Ty nie wiesz jak smakuje prawdziwy seks z kobietą. A taka dwudziestka to normalnie ogień. Wiesz co one teraz potrafią robić? Wiem, że nie wiesz. Wiem, że cię to nie interesuje. Oj panie Lucy jak pan mi się widzi w tej swojej bezradności. W tych forumowych skomleniach i pisaniu o pierdołach. Na ripostę cię nie stać. Trzeba mieć całkiem wysokie IQ. Panie Lucynka! Szklaneczka by się przydała. 40% to ile promili? Jak nie wiesz, to WI KI PE DIA :) Twoje jedyne źródło wiedzy :) Ty ośle ty jeden. Parodio

#25 ~Gruby na plaży tropikalnej~

~Gruby na plaży tropikalnej~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:23:05

Uspokój się , idź do warzywniaka , kup grubego pora , wepchnij zamiast palca , zrób zdjęcie na fb i opisz  Gruby Lemur w tropikach. Potem wyciągnij i wąchaj do woli , a nawet śpij z nim. W sobotę zrób z tego sałatkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przed wkładem , lekko umocz w spirytusie , będziesz spał jak lala , obudzisz i uaktywnisz się w drugiej połowie dnia. P.S. Obwąch uj pora na spóźnione sniadanie.  :P  ;)  :D  :o

#26 ~Gruby na plaży tropikalnej~

~Gruby na plaży tropikalnej~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:23:25

Uspokój się , idź do warzywniaka , kup grubego pora , wepchnij zamiast palca , zrób zdjęcie na fb i opisz  Gruby Lemur w tropikach. Potem wyciągnij i wąchaj do woli , a nawet śpij z nim. W sobotę zrób z tego sałatkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przed wkładem , lekko umocz w spirytusie , będziesz spał jak lala , obudzisz i uaktywnisz się w drugiej połowie dnia. P.S. Obwąch uj pora na spóźnione sniadanie.  :P  ;)  :D  :o

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:23:41

Dotrzemy i do nich. Zwolnimy również jeśli Cię to interesuje. Wszystko w swoim czasie.

nie zdążysz, bo wcześniej masz wylot. No i musiałbyś zwolnić aż ośmioro. Tak, ośmioro. Tylu mam informatorów :) I wcale o to nie proszę. Sami dzwonią i piszą :)

#28 ~Andrzej Sztach~

~Andrzej Sztach~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:24:38

Przed wkładem , lekko umocz w spirytusie , będziesz spał jak lala , obudzisz i uaktywnisz się w drugiej połowie dnia. P.S. Obwąch uj pora na spóźnione sniadanie. :P ;) :D :o

musisz się na tym znać skoro takie porady dajesz Lucynka. Kocham Ciem

#29 ~Beko~

~Beko~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:26:03

Gruby , prawda że sie boisz na klatce do piwnicy iść ? Podobno wyobraziłeś sobie że też  tam liście mogą opadać? hahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#30 ~Zygfryd Lewy Przyłącz~

~Zygfryd Lewy Przyłącz~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:26:51

Kofam twój przedziałek. Taki męski jest

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:28:09

Lucynka! Nałóż lakier :) Ze dwie szklany jeszcze i dobranoc.

#32 ~Jurgen~

~Jurgen~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:28:46

Ty , chudy inaczej kochaj ciem ile chcesz!!!! W lochach są inne owady przyszła atrakcjo!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D  :lol:  

#33 ~Milczenie szczurów~

~Milczenie szczurów~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:32:13

Gruby , prawda że sie boisz na klatce do piwnicy iść ? Podobno wyobraziłeś sobie że też tam liście mogą opadać? hahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie boję się. Odkąd tam się pojawiłeś wszystkie szczury pouciekały. Takiej napuchniętej gęby nigdy nie widziały. Odwiedź wszystkie piwnice. Spółdzielnia zaoszczędzi na trutkach na szczury. Cała akcje nazwij Freddy Wolfgang Lucynka przybywa. Koszmar z ulicy wiązów cz. 8. Jaki ryj!!!!!! Buahahahahaha. Szyja szersza od czoła. Wstyd :)

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:33:31

Ty , chudy inaczej kochaj ciem ile chcesz!!!! W lochach są inne owady przyszła atrakcjo!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :lol:

ale suchar czerstwy. Oj Lucynka jakiś ty żartowniś jest. Robota w familiadzie czeka. Widziałabym cię tam.

#35 ~Szczurzą gęba~

~Szczurzą gęba~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:35:39

Lucynka! Jaki ryj!!!!! A idzta w pyry. Jak cię widzę to sory ale od razu śmiech mnie ogarnia. Buahahahahahaha. Ta twarz! Jaki ryj!!!!!

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:36:58

Panie Lucynka. Jedno słowo na do widzenia: wypier***aj :)

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:47:22

Ty , chudy inaczej kochaj ciem ile chcesz!!!! W lochach są inne owady przyszła atrakcjo!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :lol:

Panie Lucynka, imię Jurgen piszemy z u umlaut, a jak nie masz tego w lewym telefonie, to pisze się tak: Juergen. Ale ty możesz tego nie wiedzieć. Skoro w ojczystym byki robisz, to co dopiero w niemieckim. No chyba ze jesteś takim Juergenem jak mężczyzną, czyli podróbką ;)

#38 ~Delektuj się palcem~

~Delektuj się palcem~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:47:44

Gruby , jutro stara pojedzie do roboty , a ty walnij sobie i napindalaj w klawiaturę. Takie zdjęcia w taxi z tzw.popularnymi panienkami to wstyd pokazywać publicznie. Szacunku nie masz widać dla tej Pani co na plażach i skałach pozuje. Zarobiłeś " Ferdku " chociaż na gorzałę  na jutro . Żal mi ciebie !!!!!!!!!!

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:51:03

Gruby , jutro stara pojedzie do roboty , a ty walnij sobie i napindalaj w klawiaturę. Takie zdjęcia w taxi z tzw.popularnymi panienkami to wstyd pokazywać publicznie. Szacunku nie masz widać dla tej Pani co na plażach i skałach pozuje. Zarobiłeś " Ferdku " chociaż na gorzałę na jutro . Żal mi ciebie !!!!!!!!!!

Lucynka, Nie zrozumiałeś za pierwszym razem? No tak, do ciebie trzeba dwa razy. I nie mów mi o wstydzie, bo go nie masz. Ja na twoim miejscu nie wychodziłbym z domu. Ale skoro masz przedziałek to można :) pisze po raz drugi Ośle: wypier***aj

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 18:59:30

Niech to kot zdechnie a najlepiej 10

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych