Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pan Lucynka ma dziś focha

81 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:02:59

Bidulek jeden. A taki ma piękny przedziałek.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:07:47

A co to za tydzień będzie? Bidulek nasz. Kłody mu każdy rzuca pod nogi. Bidulek. A on taki amerykański chciał być. Bidulek. Taka pieszczota moja jedyna o 7.25. Bidulek! Kofam Ciem

#3 ~Johan~

~Johan~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:10:08

Ty za to tłustą d u pę , szczególnie na tle tego gaju palmowego na fb.  Z tą panną ze skośnymi oczami z foto z taxi tam byłeś? hahahahahahahahahahahahahahahaha 

#4 ~Roman Lucynek~

~Roman Lucynek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:12:19

Pan Lucynka! Co pan z tym paluszkiem tak ciagle opowiada. Czyżby brak miłości doskwiera? Brak czułości? Oj, bi du lku ty nasz. Dużo zdrowia życzymy. Gdyby nie paluszek, to ja nie wiem co by ta kobita z ciebie miała. Panie Lucynka. Co tak cicho na fejsie? Tęsknie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:13:23

Widocznie dwno nie miala kurunia w du*** ?

#6 ~Roman przyjaciel Lucynki~

~Roman przyjaciel Lucynki~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:13:55

Ty za to tłustą d u pę , szczególnie na tle tego gaju palmowego na fb. Z tą panną ze skośnymi oczami z foto z taxi tam byłeś? hahahahahahahahahahahahahahahaha

a ty jesteś gajem? Przyznaj się gaju palmowy. Kocham Ciem

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:16:56

Panie Lucynka, przedziałek uczesany ulizany na tip top? Zerknij w lustro. Jest obok komórki. Piękny biały zegarek. Męskich nie było?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:18:14

Pan Lucynka ma dziś focha. Jest zdenerwowany. A co to będzie w przyszłym tygodniu? Oj się będzie działo działo. Kocham to! Kocham! Kocham wyraz twarzy pana Lucynki

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:19:31

Gruby , baba i wruciła i dalej sie brandzlujesz na forum? 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:22:26

Kocham cię Lucynka :) Taki męski jesteś. I ten głos jak kobita z targu. Podniesa mnie twój przedziałek. Jak patrzę z góry, to jak d*** . Parodio mężczyzny.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:29:30

Panie Lucynka! Kiedy wizyta u wróżki? Przyda się panu.

#12 ~Żniński Miodek~

~Żniński Miodek~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:31:35

No żeby dorosły chłop chodził do wróżki!? Wstyd! Żenada. Oj panie Lucynka! Jak pan mi się widzi. Taki egzemplarz to rodzi się jeden na 100 lat. Panie Lucynka! Zdrôwko! Ja dziś herbatka. A pan? Wiemy co :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:35:35

No żeby dorosły chłop chodził do wróżki!? Wstyd! Żenada. Oj panie Lucynka! Jak pan mi się widzi. Taki egzemplarz to rodzi się jeden na 100 lat. Panie Lucynka! Zdrôwko! Ja dziś herbatka. A pan? Wiemy co :)

Powinieneś się podpisać ŻNIŃSKI MŁOTEK to wtedy wszystko by się zgadzało. Oprócz tego co napisałeś bo to brednie. Cóż cyrkowiec też przydatny jest. 

#14 ~Wszystko da się leczyć~

~Wszystko da się leczyć~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:39:56

Kocham cię Lucynka :) Taki męski jesteś. I ten głos jak kobita z targu. Podniesa mnie twój przedziałek. Jak patrzę z góry, to jak d*** . Parodio mężczyzny.

Przepraszam , że się wtrącam , ale jeśli Pana podnieca przedziałek co wygląda jak Pan określił to chyba czas na wypoczynek i terapię. Współczuję rodzinie. :(

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:40:33

Nie kłam Lucynka. Nie kłam. Wróżka! Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha. Lucynka chodził do wróżki! Lucynka! Lucynka! Skarbie nasz! Lucynka! Lucynka. Główny specjalista od kolonoskopii.

#16 ~Roman Dupeczak~

~Roman Dupeczak~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:42:47

Przepraszam , że się wtrącam , ale jeśli Pana podnieca przedziałek co wygląda jak Pan określił to chyba czas na wypoczynek i terapię. Współczuję rodzinie. :(

podniesa mnie podniesa! Kojarzy mi się to z przedziałkiem między pośladkami. Taki fetysz. Nic na to nie poradzę. Bez przedziałka to w ogóle tematu nie zaczynam. Dużo zdrowia panie Lucynka. Kocham i tęsknie.

#17 ~Mister Kolonoskop~

~Mister Kolonoskop~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:44:27

Pan Lucynka zaprasza na zabieg kolonoskopii. Dla mężczyzn zniżka 3 promile.

#18 ~Jelito grube~

~Jelito grube~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:46:30

Ja miałem się zgłosić na kolonoskopię, ale skoro robi to Pan Lucynka, w dodatku z przedziałkiem, to podziękuję, pojadę do Bydgoszczy

#19 ~Delektuj się dalej~

~Delektuj się dalej~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:47:23

Szczupły , dalekowidzący , nadzwyczaj utytułowany , ostojo kultury , mistrzu parkowania , obrońco uciśnionych , przestań się kompromitować,dawni współpracownicy z firmy już dawno się wstydzą!!!

#20 ~Gruby w ciepłym morzu~

~Gruby w ciepłym morzu~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 17:52:36

Uspokój się , idź do warzywniaka , kup grubego pora , wepchnij zamiast palca , zrób zdjęcie na fb i opisz  Gruby Lemur w tropikach. Potem wyciągnij i wąchaj do woli , a nawet śpij z nim. W sobotę zrób z tego sałatkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych