Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

177 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Pamela Raymond~

~Pamela Raymond~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 04:56:43

Witajcie, moi dobrzy ludzie, nazywam sie Pamela Lukasz i jestem tutaj, po polsku, zlozylem podanie i otrzymalem pozyczke od firmy pozyczkowej Global Provission, firmy, w której otrzymalem pozyczke w wysokosci 1 000 000 PLN i zanim zawsze to uslyszalem jest wiele oszustw na tej stronie, ale dzis potwierdzilem i widze, ze na tej stronie wciaz jest legalna i bezpieczna firma kredytowa, wiec moi ludzie, prosze, nie zamykaj sprawy, dopóki nie zobaczysz wszystkiego dla siebie, panie Jamesie Simth ,firma pozyczkowa jest nadal realna i nadal pomaga ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, i jestem bardzo szczesliwy, ze teraz mam pozyczke na splate wszystkich moich dlugów, a takze, gdy potrzebujesz pozyczek, skontaktuj sie z nastepujacymi email: globalprovissioncompany@gmail.com, aby uzyskac wiecej informacji i wierzyc, ze Global Provission pomoze ci rozwiazac twoje problemy, poniewaz to prawdziwe i tetniace zyciem Ante.

#142 ~Pamela Raymond~

~Pamela Raymond~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2019 - 04:57:08

Witajcie, moi dobrzy ludzie, nazywam sie Pamela Lukasz i jestem tutaj, po polsku, zlozylem podanie i otrzymalem pozyczke od firmy pozyczkowej Global Provission, firmy, w której otrzymalem pozyczke w wysokosci 1 000 000 PLN i zanim zawsze to uslyszalem jest wiele oszustw na tej stronie, ale dzis potwierdzilem i widze, ze na tej stronie wciaz jest legalna i bezpieczna firma kredytowa, wiec moi ludzie, prosze, nie zamykaj sprawy, dopóki nie zobaczysz wszystkiego dla siebie, panie Jamesie Simth ,firma pozyczkowa jest nadal realna i nadal pomaga ludziom z naszego kraju i wielu innych krajów dzisiaj, i jestem bardzo szczesliwy, ze teraz mam pozyczke na splate wszystkich moich dlugów, a takze, gdy potrzebujesz pozyczek, skontaktuj sie z nastepujacymi email: globalprovissioncompany@gmail.com, aby uzyskac wiecej informacji i wierzyc, ze Global Provission pomoze ci rozwiazac twoje problemy, poniewaz to prawdziwe i tetniace zyciem Ante.

#143 ~Marcus & Millichap~

~Marcus & Millichap~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 17:49:30

Witam, Szanowni Państwo, Potrzebujesz pilnej pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub projektu lub na zakup domu lub samochodu? Czy potrzebujesz pożyczki, aby oczyścić swoje długi lub zapłacić rachunki? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, radzę skontaktować się z Marcus & Millichap pod adresem (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com), aby uzyskać szybką pożyczkę   Pinnacle Finance Group jest globalną organizacją udzielającą pożyczek, której celem jest zapewnienie szybko zabezpieczonych i niezabezpieczonych pożyczek gotówkowych osobom fizycznym i firmom po obniżonej stopie procentowej w wysokości 3%. Pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które zmagają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zajmiemy się tobą przez cały proces. NASZA USŁUGA KREDYTOWA ZAWIERA; * POŻYCZKA OSOBISTA * POŻYCZKA BIZNESOWA * KREDYT HIPOTECZNY Oferujemy pożyczki od minimalnego zakresu od 1000 USD do maksymalnie 10 milionów USD oraz okres kredytowania od 1 do 30 lat w celu spłaty pożyczki (bezpiecznej i niezabezpieczonej). Naszym celem jest zapewnienie doskonałych profesjonalnych usług finansowych. Nie trzymaj swoich problemów finansowych samemu sobie, abyś nie był obciążony długiem finansowym ani stresem finansowym, dlatego musisz szybko skontaktować się z nami, aby rozwiązać swoje problemy finansowe. Będzie nam bardzo miło, gdy będziesz stabilny finansowo. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty kredytowej, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego e-maila: E-mail: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com) (Whatsapp: +17722073517) Z poważaniem, Marcus i Millichap

#144 ~Lucas~

~Lucas~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 15:12:30

witam Dzień dobry, nazywam się Lucas i jestem z tego kraju i chcę użyć tej premii, aby powiedzieć i powiedzieć ludziom z mojego kraju, że Stella Rene jest prywatnym pożyczkodawcą, a dziś jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ mam pożyczkę, Czwartek, a kwota pożyczki, którą otrzymałem na moje konto bankowe, wynosiła 90 000 dolarów, a dziś jestem szczęśliwy i mogę rozpocząć swoje życie, mam 55 lat, a moja żona jest tutaj szczęśliwa, że Bóg może udzielić Stelli Rene firmie bardzo szczęśliwego i dobra praca, aby kontynuować tę pracę, a ona ma inne biuro, takie jak WŁOCHY, USA, POLSKA. KANADA i wiele innych krajów, skontaktuj się z nią dzisiaj na e-mail poniżej {mrsstellareneloanfirm1@gmail.com}, aby uzyskać szybkie i bezpieczne pożyczki już dziś.
Lucas

#145 ~Pamela Raymond~

~Pamela Raymond~
  • Goście

Napisano 01 maj 2019 - 02:18:54

Czesc, moi ludzie, czy jestes w kryzysie finansowym i potrzebujesz pozyczki na oplacenie rachunków i zalozenie firmy? oto odpowiedz na twoje problemy finansowe, poniewaz dzisiaj wlasnie dostalem pozyczke w wysokosci 58 000 euro od firmy pozyczkowej Globel provsion i chce szybko skorzystac z tej okazji, aby powiedziec ci wszystko, co jest zgodne z prawda i prawda, po prostu zrób to, co o co prosiles, w ciagu 3 godzin otrzymasz odpowiedz na swój problem finansowy, a zobaczysz, ze jedyna osoba, której mozemy zaufac, jest Globel provsion, a teraz jestem bardzo szczesliwy dzisiaj, wiec skontaktuj sie z nim dzisiaj, aby otrzymac ten e-mail ponizej: {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która moze ci pomóc w kryzysie pozyczkowym i dzis ja i moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni, poniewaz równiez wyczyscilem swój dlug bankowy, wiec skontaktuj sie z nimi dzisiaj i czekam tutaj na twój dzisiejszy rodzaj odpowiedzi

#146 ~ROGERSKEN~

~ROGERSKEN~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 23:34:35

Do you need urgent loans for business and personal reasons? Your chance that we offer a loan around the world with a low interest rate of 3%. In the case of a loan application, please contact us via email: (rogerskenservices@gmail.com)

#147 ~Pamela Raymond~

~Pamela Raymond~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 03:35:43

Czesc, moi ludzie, czy jestes w kryzysie finansowym i potrzebujesz pozyczki na oplacenie rachunków i zalozenie firmy? oto odpowiedz na twoje problemy finansowe, poniewaz dzisiaj wlasnie dostalem pozyczke w wysokosci 58 000 euro od firmy pozyczkowej Globel provsion i chce szybko skorzystac z tej okazji, aby powiedziec ci wszystko, co jest zgodne z prawda i prawda, po prostu zrób to, co o co prosiles, w ciagu 3 godzin otrzymasz odpowiedz na swój problem finansowy, a zobaczysz, ze jedyna osoba, której mozemy zaufac, jest Globel provsion, a teraz jestem bardzo szczesliwy dzisiaj, wiec skontaktuj sie z nim dzisiaj, aby otrzymac ten e-mail ponizej: {globalprovissioncompany@gmail.com} to jedyna firma, która moze ci pomóc w kryzysie pozyczkowym i dzis ja i moja rodzina jestesmy bardzo zadowoleni, poniewaz równiez wyczyscilem swój dlug bankowy, wiec skontaktuj sie z nimi dzisiaj i czekam tutaj na twój dzisiejszy rodzaj odpowiedzi

#148 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 10:11:26

Szukają naiwnych i głupich.

#149 ~Larry Maxwell~

~Larry Maxwell~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 00:12:55

Miłego dnia,
   Czy kiedykolwiek zostałeś znokautowany przez wiele banków? Czy potrzebujesz funduszy na budowę firmy? Potrzebujesz funduszy na rozbudowę swojej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki osobistej? Nasze kredyty dla przedsiębiorstw wahają się od pożyczek osobistych po kredyty biznesowe. Stopy procentowe nie są zbyt drogie, a nasz proces kredytowy jest szybki. Z przyjemnością przedstawiamy wszystkie problemy finansowe. Jeśli jesteś gotowy, aby naprawdę rozwiązać swoje problemy finansowe, znajdź więcej i zgłoś się już dziś. Skontaktuj się z nami za pomocą adresu e-mail: {larrymaxwellfunds@gmail.com} Te komentarze są dostępne. Dla zainteresowanych, którzy potrzebują pomocy, więc jeśli nie jesteś poważny, nie kontaktuj się z nami. Dziękuję i Bóg zapłać. Amen

#150 ~Larry Maxwell~

~Larry Maxwell~
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 00:18:12

Miłego dnia,
   Czy kiedykolwiek zostałeś znokautowany przez wiele banków? Czy potrzebujesz funduszy na budowę firmy? Potrzebujesz funduszy na rozbudowę swojej firmy? Czy potrzebujesz pożyczki osobistej? Nasze kredyty dla przedsiębiorstw wahają się od pożyczek osobistych po kredyty biznesowe. Stopy procentowe nie są zbyt drogie, a nasz proces kredytowy jest szybki. Z przyjemnością przedstawiamy wszystkie problemy finansowe. Jeśli jesteś gotowy, aby naprawdę rozwiązać swoje problemy finansowe, znajdź więcej i zgłoś się już dziś. Skontaktuj się z nami za pomocą adresu e-mail: {larrymaxwellfunds@gmail.com} Te komentarze są dostępne. Dla zainteresowanych, którzy potrzebują pomocy, więc jeśli nie jesteś poważny, nie kontaktuj się z nami. Dziękuję i Bóg zapłać. Amen

#151 ~Charlotte Müller~

~Charlotte Müller~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 10:48:24

Cześć, nazywam się Charlotte Müller, jestem Niemką i jestem dyrektorem generalnym firmy Moon Light Loan. Czy potrzebujesz szybkiej, długiej lub krótkoterminowej pożyczki o stosunkowo niskim oprocentowaniu już od 3%? Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku? Oferujemy bezpieczne i bezpieczne pożyczki (moonlightloanfirm@gmail.com)

* Czy szukasz środków na spłatę kredytów i długów?
* Czy szukasz środków finansowych na założenie własnej firmy?
* Czy potrzebujesz pożyczek prywatnych lub biznesowych do różnych celów?
* Czy szukasz pożyczek na realizację dużych projektów?

Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, mogę ci pomóc.

* Mogę zaoferować do 10 milionów euro.
* Możesz wybrać od 1 do 30 lat na spłatę.
* Możesz wybrać między miesięcznym a rocznym planem spłat.
* Elastyczne warunki pożyczki.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem tego adresu e-mail: (moonlightloanfirm@gmail.com)

Masz 100% gwarancji, że otrzymasz pożyczkę na koniec tej transakcji kredytowej.

Gorące pozdrowienia
Pani Charlotte Müller

#152 ~Adrian Bayford~

~Adrian Bayford~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 04:02:06

Dobry dzień

Czy potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Bridge Finance oferuje miłość o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe, tanie i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę z oprocentowaniem wynoszącym tylko 2% do Twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast (adrianbay0008@gmail.com)

#153 ~Susan Benson~

~Susan Benson~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 16:49:13

Szanowni Państwo, Czy pilnie potrzebujecie pożyczki na działalność gospodarczą, pożyczki osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z nami w Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), aby uzyskać pożyczkę

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy pomagają rozwijać, chronić i chronić Twoje bogactwo, zapewniając spersonalizowane usługi i wiedzę.

Jeśli trudno ci było uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się więcej, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

KLUCZOWE KORZYŚCI;

- Złóż wniosek w dowolnym miejscu i czasie.
- Otrzymuj gotówkę w mniej niż 24 godziny
- Pożycz od 2000 do 20 milionów w dowolnej walucie
- Brak ukrytych opłat.
- Przystępna cena 2%
- Otrzymujesz szansę na wybranie daty spłaty, tygodniowej, miesięcznej lub rocznej na okres 1-30 lat.
- Oferujemy pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji
Kontakt e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
WhatsApp Kontakt: +447903159998

Oczekujemy na kontakt zwrotny

#154 ~Susan Benson~

~Susan Benson~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 17:24:34

Szanowni Państwo, Czy pilnie potrzebujecie pożyczki na działalność gospodarczą, pożyczki osobistej lub pożyczki hipotecznej? Jeśli tak, radzę skontaktować się z nami w Sunshine Financial Group za pośrednictwem tego adresu e-mail (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com), aby uzyskać pożyczkę

Sunshine Financial Group to kompleksowa firma świadcząca usługi finansowe, której celem jest pomoc w poprawie długoterminowego sukcesu finansowego. Nasze spersonalizowane programy pomagają rozwijać, chronić i chronić Twoje bogactwo, zapewniając spersonalizowane usługi i wiedzę.

Jeśli trudno ci było uzyskać pożyczkę kapitałową od lokalnych banków lub innych instytucji finansowych, nie martw się więcej, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie. Składając wniosek u nas, składasz wniosek w zaufanej firmie, która dba o Twoje potrzeby finansowe. Zajmiesz się całym procesem.

KLUCZOWE KORZYŚCI;

- Pożycz od 2000 do 20 milionów w dowolnej walucie
- Brak ukrytych opłat.
- Przystępna cena 2%
- Otrzymujesz szansę na wybranie daty spłaty, tygodniowej, miesięcznej lub rocznej na okres 1-30 lat.
- Oferujemy pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone

Jeśli potrzebujesz pilnej pożyczki w ciągu 24 godzin, napisz na poniższy e-mail, aby uzyskać więcej informacji
WhatsApp Kontakt: +447903159998

Oczekujemy na kontakt zwrotny

#155 ~Susan Benson~

~Susan Benson~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 09:05:08

Szanowni Państwo, Witamy w Sunshine Financial Group; Czy pilnie potrzebujesz pożyczki? Szukasz natychmiastowej pożyczki na wszystkie swoje potrzeby finansowe? Sunshine Financial Group rozwiąże wszystkie Twoje problemy finansowe. Planujesz kupić nowy dom lub samochód lub założyć nową firmę? Och tak, możemy ci w tym pomóc. Teraz nie musisz kończyć swoich planów, ponieważ masz mało gotówki.

KLUCZOWE KORZYŚCI;
- Pożycz od 10000 do 85 mln zł
- Brak ukrytych opłat.
- Niskie oprocentowanie 3%

Skontaktuj się z nami teraz za pośrednictwem naszej domeny e-mail: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)

Sunshine Financial Group Inc jest spółką zależną jednej z najsilniejszych grup w Europie i na świecie z dużym kapitałem. Realizujemy strategię bycia obecnym tam, gdzie znajduje się wzrost, łącząc klientów z możliwościami, które generuje, pomagając firmom rozwijać się, gospodarki kwitnąć, a jednostki realizować swoje ambicje

Nasze kredyty są przeznaczone dla osób ze wszystkich sektorów działalności, niezależnie od tego, czy jesteś urzędnikiem państwowym czy prywatnym, samozatrudnionymi osobami, rzemieślnikami, rzemieślnikami, praktykujesz w dowolnym sektorze działalności, jesteś mile widziany, naszym celem jest wniesienie wkładu do poprawy środowiska życia i realizacji projektów w celu wspierania każdej uczciwej osoby w trudnej sytuacji.

Skontaktuj się z nami teraz, ponieważ oferujemy coś wyjątkowego i nie pożałujesz, że kiedykolwiek skontaktujesz się z nami.
E-mail: (sunshine_fginc@outlook.com)
Kontakt z WhatsApp: 00447903159998

#156 ~Charlotte Müller~

~Charlotte Müller~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 10:32:43

Cześć, nazywam się Charlotte Müller, jestem Niemką i jestem dyrektorem generalnym firmy Moon Light Loan. Czy potrzebujesz szybkiej, długiej lub krótkoterminowej pożyczki o stosunkowo niskim oprocentowaniu już od 3%? Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku? Oferujemy bezpieczne i bezpieczne pożyczki e-mailowe na adres (moonlightloanfirm@gmail.com)

* Czy potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny?

* Mogę zaoferować do 10 000 000 euro.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną za pośrednictwem tego adresu e-mail: (moonlightloanfirm@gmail.com)

Jesteśmy pasjonatami, którzy liczą na włączenie finansowe.
Nasze kredyty i produkty inwestycyjne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę i wartość.

Gorące pozdrowienia
Pani Charlotte Müller

#157 ~Charlotte Müller~

~Charlotte Müller~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2019 - 16:15:37

Cześć, nazywam się Charlotte Müller, jestem Niemką i jestem dyrektorem generalnym firmy Moon Light Loan. Czy potrzebujesz szybkiej, długiej lub krótkoterminowej pożyczki o stosunkowo niskim oprocentowaniu już od 3%? Czy trudność gospodarki wpływa na ciebie w tym roku? Oferujemy bezpieczne i bezpieczne pożyczki e-mailowe na adres (moonlightloanfirm@gmail.com)

* Czy potrzebujesz pożyczki w mniej niż 24 godziny?

* Mogę zaoferować do 10 000 000 euro.

Jesteśmy pasjonatami, którzy liczą na włączenie finansowe.
Nasze kredyty i produkty inwestycyjne zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę i wartość.

Gorące pozdrowienia
Pani Charlotte Müller

#158 ~BEATA KWACA~

~BEATA KWACA~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2019 - 21:59:59

Dzień dobry wszystkim, którzy czytają moje zeznania, jestem BEATA z Polski Gdańsk, potrzebowałem pilnie pożyczki, aby zapłacić rachunki mojej żony w szpitalu w wyniku operacji oka, którą zrobiła, nie byłem w stanie uzyskać pieniędzy od żadnego przyjaciela a także z mojego banku, ponieważ moja aplikacja została odrzucona. W wierny dzień przeglądałem internet, gdy zobaczyłem komentarz online, że istnieje legalna firma pożyczkowa online o nazwie Jorge Grace Loan Firm, która pomogła wielu ludziom finansowo pożyczyć fundusze, które myślałem, próbując sprawdzić, czy może uratować moją rodzinę przed przyjemną sytuacją, w której się znaleźliśmy, wysłałem im pocztę z prośbą o pożyczkę w wysokości 70 000 euro, kontynuowałem procedury i ku mojemu największemu zaskoczeniu dostałem pożyczam od nich, tutaj dzisiaj moja żona i moja rodzina żyją wspaniale, nie mogę zachować szczęścia dla siebie, postanowiłem opublikować je w Internecie, pani Jorge Grace, która pomogła mi z sumą pożyczki, nigdy nie wiedziała, że ​​robię to, jeśli jesteś tam w potrzebie Pomocy, jaką miałem, możesz skontaktować się z nią przez jej adres e-mail firmy (jorgegraceloanfirm@gmail.com) i powiedzieć jej, że Martinez skierował cię do ciebie i modlę się, aby Bóg błogosławił ich tak bardzo za mnie.
BEATA KWACA

#159 ~Tina Brooks~

~Tina Brooks~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2019 - 00:50:41

Dobry dzień, Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam gwarancji biznesowych, osobistych Pożyczki, pożyczki na zakup domu, kredyty samochodowe E.T.C udzielam pożyczki długoterminowej od 2 000,00 USD do 1 000 000,00 USD od maksymalnie jednego do pięćdziesięciu lat przy 3% stopie procentowej zainteresowany Wnioskodawca powinien wysłać e-mail :( tinabrooksloanhome@gmail.com) tylko z Imię Kraj Potrzebna kwota pożyczki Czas trwania pożyczki Cel pożyczki. Numer telefonu Pani Tina Brooks

#160 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 15:37:27

Witajcie, moi dobrzy ludzie, jestem Martha, przyszedłem na tę stronę, aby preferować firmę, która pożyczyła mi $48,000 na moje leki dla dzieci, od tego czasu szukam pomocy finansowej, ale wszystko dzięki Bogu, że założyłem firmę o nazwie firma pożyczkowa Stella Rene, w której spłacam gotówkę i potwierdzam moją pożyczkę bez stresu, a dziś mój syn był obsługiwany, więc moi ludzie są tam nadal prawdziwi i legalni e-mail do firmy pożyczkowej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) skontaktuj się z nią, aby szybko i szybko wiarygodna pożyczka dzisiaj, ponieważ ma ona 100% wiarygodności.
Niech Bóg błogosławi Stellę Rene dla mnie.
Marta

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych