Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
175 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xs~

~xs~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 10:48:01

Należałoby napisać jakiej grupy krwi potrzebuje pan Kazimierz

#2 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 11:07:03

Przyjedźcie też do Inowrocławia tam na pewno zgłosi się dużo chętnych :)

#3 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 11:09:02

Z tego co wiem można mieć inną grupę, ale przy oddawaniu zaznaczyć dla kogo i bank krwi wymienia ją na odpowiednią grupę

#4 ~Emm~

~Emm~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 11:23:34

Zastanawiam się jak takie akcje dla konkretnej osoby mają się do poniższej informacji:
http://krwiodawcy.or...-o-oddanej-krwi

Centra krwiodawstwa od pewnego czasu informuja krwiodawców, iz nie wystawiają juz zaświadczeń o oddanej krwi dla konkretnej osoby, gdyz zgodnie z prawem: "Podmiot leczniczy wykonujący stacjonarne i całodobowe świadczenia zdrowotne nie może uzależnić zastosowania w leczeniu krwi od oddania krwi przez inną osobę."  Ustawa z dnia 22 sierpnia 1997 roku o publicznej służbie krwi (Dz. U. Nr 106, poz. 681 z późn. zm) . Krew winna byc oddawana honorowo i zapewniona każdemu, kto akurat jej potrzebuje...

#5 ~zocha r~

~zocha r~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 12:20:11

jakiej grupy krwi potzebuje p. Kazimierz

#6 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2013 - 16:52:00

Niestety, NIGDY nie mogłam oddać krwi ze wskazaniem, gdyż moja grupa rzadko jest potrzebna. Zanim oddam krew muszę zadzwonić do stacji krwiodawstwa, czy jest taka potrzeba. Nie jest zatem prawdą, że można oddać KAŻDĄ GRUPĘ.

#7 ~Kredyt zaufania Gwarancja~

~Kredyt zaufania Gwarancja~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2014 - 04:59:20

Czy potrzebujesz pilnej pożyczki? Dajemy pożyczki dla zainteresowanych osób, którzy poszukują kredytu z dobrą wiarą. Czy na poważnie w potrzebie pilnej pożyczki? to jesteś w odpowiednim miejscu. Dajemy pożyczki biznesowe, pożyczki osobiste, skontaktuj się z nami na żądanie kredytu do swoich popytu i określoną z problem.contact finansowego nas dzisiaj za pośrednictwem poczty elektronicznej: trustguarantee1@gmail.com
Dzięki tak Czekamy na Wasze odpowiedzi
Kredyt zaufania Gwarancja

#8 ~okowa~

~okowa~
  • Goście

Napisano 14 maj 2015 - 08:54:40

Witaj,
Ma to na celu informowanie opinii publicznej, że pani Grace Okowa, prywatne pożyczki pożyczkodawcy ma otworzyć możliwość finansowego dla wszystkich potrzebujących jakiejkolwiek pomocy finansowej. Dajemy pożyczki w 2% stopy procentowej do osób indywidualnych, firm i przedsiębiorstw pod jasny i zrozumiały i kondycji. skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (embassyloanfirm@gmail.com)

#9 ~Nieznany~

~Nieznany~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2015 - 10:37:03

hi kazdy obywatel, jesli Polska przyjechalem tutaj na miejscu, aby zaswiadczyc dobre rzeczy, które otrzymalem od Boga za posrednictwem firmy o nazwie Stella Rene gdzie i zlozyla wniosek o pilna pozyczke, aby splacic dlug, ale dziekuje Bogu dzis, ze ja sie sukcesem na tej pozyczki dzis, bo nigdy nie bylem oszukany chcialem, aby uzyskac kredyt na internecie, ale mój przyjaciel powiedzial mi, istnieje kilka oszustw internetowych, bo nigdy nie ubiegal sie o pozyczke wczesniej, ale kiedy sie na miejscu widzialem post na nastepne nastepnie i nastepnie w link i uzyskac adres e-mail i odpowiedziec na e-mail, ale na szczescie dla mnie i otrzymywac odpowiedzi od MD, dyrektor generalny firmy Stella Rene, gdzie moge ubiegac sie o kredyt, a na szczycie mojej wszystkie dane niezbedne ze mna przed 18.00 mój czas kraj otrzymalem pozyczke na moim koncie bankowym dzisiaj i ja przyszedlem tutaj, w tym samym miejscu, gdzie jestem zachecal, aby uzyskac kredyt równiez zeznawac, bo tylko otrzymam kredyt 80,000zl mówie dzieki Stella Rene Kredytowej Firm na ich zaufania i uczciwi, a tutaj e-mail z nimi (mrsstellareneloanfirm@hotmail.com) lub mozna równiez zobaczyc je na Facebooku {Stella.Rene.14@Facebook.com} Jestem bardzo wdzieczny i szczesliwy przez Stella Rene i powiedziec dziekuje.

Nieznany

#10 ~Williams loans~

~Williams loans~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2015 - 00:54:06

Pilna Pożyczka OFERTA Zastosuj teraz.
Witaj,
 Nazywam się pani Vanessa, jestem z Carlifornia USA, żonaty, mam
poszukuje prawdziwej firmy pożyczki w ciągu ostatnich 5 miesięcy
wszystkich Dostałem kilka oszustw, którzy dokonali mnie do nich zaufanie, a na końcu
dnia, zabrali mi pieniądze nie dając nic w zamian, wszystkie
Mam nadzieję, zaginął, mam zmieszany i sfrustrowany, bardzo mi go znaleźć
trudno wyżywić moją rodzinę, nigdy nie chciałem mieć nic wspólnego
z firm kredytowych w internecie, więc poszedłem pożyczyć pieniądze z
przyjaciel, i powiedział jej, że się stało i wszystko powiedziała, że ​​może mi pomóc, że
zna firmę pożyczki, które mogą mi pomóc w każdej kwoty kredytu
potrzebne mi o bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 2%, że ona po prostu ma
Pożyczka od nich, że skierował mnie, w jaki sposób ubiegać się o pożyczki, zrobiłem
tak jak mi powiedziała, i stosowane z nimi na e-mail: (williamsloans14@gmail.com), nigdy nie wierzył, ale próbowałem i my
Największą niespodzianką mam pożyczki w ciągu 24 godzin, nie mogłem uwierzyć,
Jestem szczęśliwy i bogaty ponownie i jestem dziękując Bogu, że taki kredyt
firmy takie jak ta nadal istnieją na tym oszustw na całym miejsc,
prosimy radzę wszystkim, którzy tam są w potrzebie pożyczki, aby przejść do
(Williamsloans14@gmail.com), że nigdy nie zawiedzie cię,
Twoje życie zmieni jak moja nie.

#11 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 20:56:55

Dzień dobry moi koledzy ludzie z mojego wielkiego kraju Nazywam się Ana i mieszkam w Gdańsku Polsce natknąłem się na blogu tutaj odwołać się do firmy, która jest bardziej niezawodna w zakresie kredytu z tej firmy są wolne od oszustwa, bo zostały poszukiwania o pilną pożyczkę, ponieważ dwa tygodnie temu, ale dziś w końcu Bóg odpowiedział na moją modlitwę, gdzie mogę wypłacić mój kredyt w 25,000,00euro zapłacić dług i rozpocząć swój biznes odzieżowy po byłem oszukany o 5000 euro w innych fałszywych firmy prosimy moi koledzy ludzie nie ubiegać się o kredyt, który nie jest bezpieczne i nie jest jedyną firmą, którym możesz ufać Stella Rene firmy pożyczki jest to firma, która mi pomóc z moim pożyczki dzisiaj i tutaj e-mail w przypadku, gdy są w potrzebie {mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com} bezpieczne i gwarantują porządku.

pozdrowienia
Ana
Od Gdańsk Polska

#12 ~charles taylor~

~charles taylor~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2015 - 23:57:11

Are you a businessman or woman? Are you in any financial mess or need money to start your own business? You need a loan to pay debts? make you have a low credit rating and are harder to get a loan, banks capital / other local financial institutions? Need a loan or financing for any reason, we give loans at a low interest rate of 2%, please contact the loan constant companion on: (charlestaylorloan@gmail.com)

#13 ~gerard sanchez~

~gerard sanchez~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2015 - 00:58:26

Hello, I am Mr. Gerard Sanchez, private loan lender who gives loan opportunities life time. Do you need urgent loan to clear your debts or need working capital loan to improve your business? Do you have been rejected by banks and other financial agencies? Do you need a consolidation loan or mortgage? Look no further, because we are here for all the financial problems in the past. We loan funds for people in need of financial assistance who have bad credit or need money to pay bills, to invest in business in the amount of 2%. I want to use this medium to inform you that make reliable and beneficiary of the aid and be willing to offer a loan. Yes, please contact us by e-mail: (gerardsanchezloan@gmail.com)

#14 ~AsiaR~

~AsiaR~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 17:00:39

dobrze, ze s atakie akcje;) widac ze ludzie potrafia pomoc i sie zjednoczyc

#15 ~Luke johnson~

~Luke johnson~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 06:11:33

Czy jesteś w ogromnym kryzysie finansowym i trzeba pilnej pomocy? Dobroczynność Corporation Afryka dała i każdego szansę na szczęśliwe życie i zainwestować i zarobić więcej pieniędzy !!! Oferujemy szybki i łatwy zgody na zdolnego klienta i niskim oprocentowaniem zapisu do 3% stopy procentowej. Zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Mr Johnson Lukejohnson@charitycorporationafrica.com~~dobj

-
Centrum Afryki charytatywna Corporation ©

#16 ~Mr Johnson~

~Mr Johnson~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 00:40:40

Czy jesteś w ogromnym kryzysie finansowym i trzeba pilnej pomocy? Dobroczynność Corporation Afryka dała i każdego szansę na szczęśliwe życie i zainwestować i zarobić więcej pieniędzy !!! Oferujemy szybki i łatwy zgody na zdolnego klienta i niskim oprocentowaniem zapisu do 3% stopy procentowej. Zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Mr Johnson Lukejohnson@charitycorporationafrica.com~~dobj
-
Centrum Afryki charytatywna Corporation ©

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2016 - 02:29:34

Witam jestem pastorem Jerrrico Emmanuel dla nas w Polsce po prostu zarobić mój kredyt 7000,000,00 złotych na zakup instrumentu w moim kościele i przed i mięsa tej firmy pożyczki byłem scam wiele rzeczy, nawet te, ale ja zawsze modlić się do Boga karać tych kredytodawców kredytów, które kradną tworzą biednych i potrzebujących. więc o to sprawdzone i godne zaufania firma, którym możesz ufać teraz dokładnie tam, gdzie zarobić moje 30 min kredytowych temu tu pani Stella Rene Loan Company i proboszcz Jerrico Emmanuel zapewniam, że pani Stella Rene jest w 100% zabezpieczona ci zarabiają pożyczki bez zwłoki, a Bóg ma skierował mnie dzisiaj, aby powiedzieć światu o niego, bo z panią Stella Rene wszystko twoja stan i sytuacja jest i tak nie masz nic do martwi się skontaktować z Panem rangę na e-mail poniżej pani {mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com} i wziąć moje słowo zarabiają pożyczka tak jak mój i będę oczekiwaniu usłyszeć własne świadectwo, tak jak ja proboszcz jerrico Emmanuel porządku.
proboszcz Jerrrico Emmanuel

#18 ~eduardo santos~

~eduardo santos~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 02:53:34

Musisz pilnie pożyczki, aby zapłacić swoje długi? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowy biznes? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (EDUARDOSANTOSLOAN@GMAIL.COM)

#19 ~Jerrrico~

~Jerrrico~
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 16:47:18

Witam Jestem pastorem Jerrrico Emmanuel bo tu w Polsce i po prostu zarobić mojego kredytu 7000,000,00 złotych na zakup instrumentu w moim kościele i przed I mięsa tej spółce pożyczki Byłem scam wiele rzeczy, nawet te, ale zawsze modlić się do Boga karać tych kredytodawców kredytów kradnące tworzą biednych i potrzebujących. Więc tutaj jest sprawdzony i zaufany firmie można zaufać teraz dokładnie tam, gdzie mogę wypłacić moje 30 min kredytowych temu tu pani Stella Rene Loan Company i proboszcz Jerrico Emmanuel zapewniam, że pani Stella Rene jest w 100% bezpieczny jesteś zarabiają pożyczki bezzwłocznie i Bóg skierował mnie dzisiaj, aby powiedzieć światu o nim, bo z panem Rank Carlos wszystko twoja kondycja i sytuacja jest i tak nie masz nic do zaniepokojeni wystarczy skontaktować się pani Stella Rene na adres e-mail poniżej (mrsstellareneloanfirm1@hotmail.com) i wziąć moje słowo, które zarabiają pożyczka tak jak mój i będę oczekiwaniu usłyszeć własne świadectwo tak jak ja proboszcz jerrico Emmanuel porządku.
Pastor Jerrrico Emmanuel

#20 ~anita jones~

~anita jones~
  • Goście

Napisano 23 luty 2016 - 21:43:16

Hey,
This is to inform the public that Ms. Anita private lender loans open to all possibility of financial need any financial assistance. We give out loans at 2% interest rate for individuals, firms and companies under a clear and understandable and condition. contact us by e-mail at: (jonesanita48@gmail.com)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych